صفحه 114 از 131 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Software Engineering

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad85 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها باید چطور از زمان ازمون speaking مطلع شد؟
    من برای Dec 15 ثبت نام کردم ولی توی سایت زده از 12 تا 14 زمان ازمون speaking هستش ولی خوب نمیدونم برای من چه روزی هست.
    ایرسافام هم که زنگ میزنم هیچ کسی جواب نمیده همش اشغاله ضمنا سایتشون هم امروز بالا نمیاد ولی دیروز که چک کردم اونجا هم چیزی نزده بود . کسی میدونه چطور باید اطلاع کسب کنم؟
    ( یعنی هرگز هرگز هرگز دوست ندارم دیگه ایرسافام را تجربه کنم و اصلا و ابدا هم به هیچ کسی توصیه اش نمیکنم چون اصلا پاسخگو نیستن حتی پاسخگویی تلفنی هم ندارن و برای یه آموزشگاه در این سطح واقعا زشته که حتی روز پنج شنبه و جمعه هم رسما اپراتور تلفن تکرار کنه که ساعت پاسخگویی شنبه تا 4 شنبه هستش و الان هم که کلا اشغاله تمام خطوطش تمامش سایت هم که هیچی زمان ازمون شرکت کننده ها هم که بهشون اعلام نشده خدا عاقبتمون را بخیر کنه واقعا ...)
    سلام، اگر موفق شدین با ایرسافام ارتباط برقرار کنید به ما هم اطلاع بدین لطفا... چون چند روزه من هم موفق نشدم باهاشون تماس بگیرم. ممنون

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

بهشون ایمیل بزنید. همان روز یا یک روز بعد پاسخ میدن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh82 نمایش پست ها
    سلام، اگر موفق شدین با ایرسافام ارتباط برقرار کنید به ما هم اطلاع بدین لطفا... چون چند روزه من هم موفق نشدم باهاشون تماس بگیرم. ممنون
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    بچه ها باید چطور از زمان ازمون speaking مطلع شد؟
    من برای Dec 15 ثبت نام کردم ولی توی سایت زده از 12 تا 14 زمان ازمون speaking هستش ولی خوب نمیدونم برای من چه روزی هست.
    ایرسافام هم که زنگ میزنم هیچ کسی جواب نمیده همش اشغاله ضمنا سایتشون هم امروز بالا نمیاد ولی دیروز که چک کردم اونجا هم چیزی نزده بود . کسی میدونه چطور باید اطلاع کسب کنم؟
    ( یعنی هرگز هرگز هرگز دوست ندارم دیگه ایرسافام را تجربه کنم و اصلا و ابدا هم به هیچ کسی توصیه اش نمیکنم چون اصلا پاسخگو نیستن حتی پاسخگویی تلفنی هم ندارن و برای یه آموزشگاه در این سطح واقعا زشته که حتی روز پنج شنبه و جمعه هم رسما اپراتور تلفن تکرار کنه که ساعت پاسخگویی شنبه تا 4 شنبه هستش و الان هم که کلا اشغاله تمام خطوطش تمامش سایت هم که هیچی زمان ازمون شرکت کننده ها هم که بهشون اعلام نشده خدا عاقبتمون را بخیر کنه واقعا ...)
    برای آزمون مکالمه، باید وارد سایت شید با اکانتتون، بعد کنار آزمون ثبت نام شده، یه لینک هست که ساعت و روز برای این آزمون رو باید انتخاب کنید
    اگر اینکارو نکنید، سیستم اتوماتیک یه زمانی رو انتخاب میکنه
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    برای آزمون مکالمه، باید وارد سایت شید با اکانتتون، بعد کنار آزمون ثبت نام شده، یه لینک هست که ساعت و روز برای این آزمون رو باید انتخاب کنید
    اگر اینکارو نکنید، سیستم اتوماتیک یه زمانی رو انتخاب میکنه
    سلامدوستعزیز
    ممنونم از راهنماییت اما خوب من لینکی را نمیبینم
    و.قتی وارد اکانت میشم برای من صفحه ای باز میشه که تصویرش را پیوست کردم.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg irsa.jpg (23.0 کیلوبایت, 14 views)

ApplyAbroad Veteran

سلامدوستعزیز
    ممنونم از راهنماییت اما خوب من لینکی را نمیبینم
    و.قتی وارد اکانت میشم برای من صفحه ای باز میشه که تصویرش را پیوست کردم.
    فک میکنم به این دلیل هست که الان 4 روز قبل آزمون شما هست
    بایستی زودتر اینکارو انجام میدادید
    اما نگران نباشید، مطمئنا خود سیستم یه ساعت و روزی رو برای حضور جهت آزمون مشخص خواهد کرد
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

اگه پروفایل کامل باشه sms میاد و در سایت هم میزنه (معمولا ۲ روز قبل از ازمون کتبی) که تاریخ شفاهی کی هست. اگه پروفایل نا کامل باشه زنگ میزنن بهتون و میگن کامل کنید و تاریخ هم میگن
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Junior Member

سلام میخواستم بپرسم OPENING DATE با EXAM DATE چه فرقی میکنه و اینکه آیامیشه همزمان بعد امتحان لیسنینگ ، اسپیکینک رو داد یا باید حتما طبق برنامه گفته شده پیش رفت؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوست گرامی Opening Date تاریخ بازگشایی امتحان جهت ثبت است و Exam Date تاریخ امتحان.
    سه اسکیل (لیسینینگ، ریدینگ و رایتینگ) پشت سر هم با فاصله 2،3 دقیقه برگزار میشه.
    تاریخ امتحان اسپیکینگ هم بر اساس برنامه اعلام شده (دو سه روز پیش یا پس از امتحان کتبی) برگزار خواهد شد.
    هرچند خوتدن میتونید تاریخ اسپیکینگتون رو مشخص کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط javsalo نمایش پست ها
    سلام میخواستم بپرسم OPENING DATE با EXAM DATE چه فرقی میکنه و اینکه آیامیشه همزمان بعد امتحان لیسنینگ ، اسپیکینک رو داد یا باید حتما طبق برنامه گفته شده پیش رفت؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    دوست گرامی Opening Date تاریخ بازگشایی امتحان جهت ثبت است و Exam Date تاریخ امتحان.
    سه اسکیل (لیسینینگ، ریدینگ و رایتینگ) پشت سر هم با فاصله 2،3 دقیقه برگزار میشه.
    تاریخ امتحان اسپیکینگ هم بر اساس برنامه اعلام شده (دو سه روز پیش یا پس از امتحان کتبی) برگزار خواهد شد.
    هرچند خوتدن میتونید تاریخ اسپیکینگتون رو مشخص کنید.
    منظور از تاریخ بازگشایی امتحان، برای ثبت چیست؟
    ویرایش توسط javsalo : December 14th, 2016 در ساعت 05:51 PM

Junior Member

من توی داشبورد زمان ثبت نام به جای کد ملی و پسورد، عدد کد ملی رو زدم الان نگاه میکنم نمیتونم کد پاسپورتم رو بزنم، چطور میتونم تغییرش بدم>؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)