صفحه 115 از 131 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوست گرامی فرض کنید امروز 14 دسمبر 2016 من قصد دارم exam date رو 18 می 2017 رو انتخاب کنم. اما چون opening date رو 10 ژانویه 2017 تعریف کردن، من نمی تونم الان ثبت نام کنم!
    در واقع 10 ژانویه تاریخ بازگشایی ثبت نام برای امتحان (تاریخ 18 می) هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط javsalo نمایش پست ها
    منظور از تاریخ بازگشایی امتحان، برای ثبت چیست؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوست گرامی فرض کنید امروز 14 دسمبر 2016 من قصد دارم exam date رو 18 می 2017 رو انتخاب کنم. اما چون opening date رو 10 ژانویه 2017 تعریف کردن، من نمی تونم الان ثبت نام کنم!
    در واقع 10 ژانویه تاریخ بازگشایی ثبت نام برای امتحان (تاریخ 18 می) هست.
    دوست من یعنی من الان میتونم برا 18 مارچ 2017 در سایت ایرسافام ثبت نام کنم و پول بدم؟ ولی در سایت https://my.ieltsessentials.com/Home نمیتونم پول بدم. البته اونجا که پول نمیگیرن....

دوستان یه سوال دیگه من 28 اسفند تاریخ امتحانم بشه ایا تا قبل عید میتونم اسپیکینگ بدم چون که تو عید خیلی سخت میتونم برم تهران دوباره اسپیکینگ بدم رفت و امد برام سخته معمولا چن روز بعدش میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

نقل قول نوشته اصلی توسط javsalo نمایش پست ها
    دوست من یعنی من الان میتونم برا 18 مارچ 2017 در سایت ایرسافام ثبت نام کنم و پول بدم؟ ولی در سایت https://my.ieltsessentials.com/Home نمیتونم پول بدم. البته اونجا که پول نمیگیرن....

دوستان یه سوال دیگه من 28 اسفند تاریخ امتحانم بشه ایا تا قبل عید میتونم اسپیکینگ بدم چون که تو عید خیلی سخت میتونم برم تهران دوباره اسپیکینگ بدم رفت و امد برام سخته معمولا چن روز بعدش میشه؟
    تاریخ و حتی ساعت امتحان Speaking رو خودتون از طریق سایت ایرسافام انتخاب (رزرو) میکنید دوست عزیز.
    فقط توجه داشته باشید که امتحان Speking میتونه در بازه 7 روز قبل تا 7 روز بعد از امتحان کتبی تون باشه.
    به عنوان مثال من روز بعد از امتحان کتبی Listening رو دادم.

Junior Member

بچه ها این ادرس ایمیله که باید ادرس محل زندگیمونو بفرستیم تا کارنامه را پست کنن برامون چی بود ؟

روز آزمون speaking که رفتید دفترشون ازشون بپرسید. احتمالا همونجا هزینشو می گیرند و فرم میگذارند جلوتون که با پست براتون ارسال کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Energ نمایش پست ها
    بچه ها این ادرس ایمیله که باید ادرس محل زندگیمونو بفرستیم تا کارنامه را پست کنن برامون چی بود ؟

اشتباه نکنید دوستان
    سوال در فرم این بود
    How many years have you been studying English?
    یعنی چند ساله که دارید انگلیسی می خونید؟
    باید تعداد سال هایی رو بزنید که شروع کردید به رفتن به کلاس زبان وکلا انگلیسی خوندن.
    دقیقا قبل از این سوال تحصیلات رو پرسیده بود.که اون بحث اش جداست.
    سوال این بود:
    What level of education have you completed?

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام کسی اطلاع داره که نزدیک امتحان ثبت نام کنیم(2 هفته مونده به آزمون ثبت نام کنیم ) اسپیکینگ کی میوفته ؟ ایرسافام

من شنیدم ممکنه بعد امتحان اصلی هم ممکنه بیفته درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    سلام کسی اطلاع داره که نزدیک امتحان ثبت نام کنیم(2 هفته مونده به آزمون ثبت نام کنیم ) اسپیکینگ کی میوفته ؟ ایرسافام

من شنیدم ممکنه بعد امتحان اصلی هم ممکنه بیفته درسته؟
    یکی از دوستان من در اذر ماه دقیقا 15 روز قبل از ازمون ثبت نام کرد ازمون اسپکینگ ش شنبه قبل از ازمون بود

من خودم هم ایرسافام امتحان دادم چند ماه پیش و اون زمان گفتند که برای بچه های شهرستان ازمون رو بعد از ازمون کتبی تعریف می کنند مگر در شرایط خاض

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    یکی از دوستان من در اذر ماه دقیقا 15 روز قبل از ازمون ثبت نام کرد ازمون اسپکینگ ش شنبه قبل از ازمون بود

من خودم هم ایرسافام امتحان دادم چند ماه پیش و اون زمان گفتند که برای بچه های شهرستان ازمون رو بعد از ازمون کتبی تعریف می کنند مگر در شرایط خاض
    من تهران هستم تهران احتمالش بعد یا قبله ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    من تهران هستم تهران احتمالش بعد یا قبله ؟
    تا جایی که من می دونم معمولا ازمون اسپکینگ بچه های تهران قبل از ازمون کتبی است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)