صفحه 118 از 131 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

امکانات این مرکز خوبه و هدفون دارند. شما مطمین باشید که تمام مراکزی که این آزمون رو برگزار میکنند امکانات استاندارد را دارند و نمره هر کسی فقط به میزان آمادگیش مربوطه. برای ثبت نام باید سایت آیلتس اسنشال و مرکزی که می خواهید امتحان بدید را کامل مطالعه کنید و اگر سوالی موند اینجا بپرسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط FatemehFa نمایش پست ها
    دوستانی که اخیرا توی این مرکز آزمون دادند میشه بگن امکاناتش به چه صورته؟ هدفون دارند یا نه؟
    و برای ثبت نام باید چه کار کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

با سلام
    دوتا سوال داشتم :
    1- آیا برای استفاده از هدفون توی آزمون باید قبلش ایمیل بزنیم به شرکت ایرسافام یا خودشون اتوماتیک همه را هدفون میدن برای لیسنینگ؟
    2- آیا امکان استفاده از مداد فشاری(اتوود) هست در جلسه آزمون؟ چون من با مداد فشاری بهتر مینویسم.

ممنون

سلام
    1- نه نیازی نیست. خودشون اتوماتیک به همه میدن
    2- مشکلی نداره. من خودم اتود بردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdicivil2002 نمایش پست ها
    سلام
    1- نه نیازی نیست. خودشون اتوماتیک به همه میدن
    2- مشکلی نداره. من خودم اتود بردم.
    ایرسافام اجازه بردن مداد اتود تو جلسه رو میده؟؟؟؟

من که ایرسافام امتحان دادم هیچ مدادی نباید داخل جلسه می بردید و ازتون می گیرن و با مدادی که خودشون می دهند باید بنویسید.ولی شکوه هم مداد اتود میدهند خودشون هم مداد معمولی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gidlio نمایش پست ها
    با سلام
    دوتا سوال داشتم :
    1- آیا برای استفاده از هدفون توی آزمون باید قبلش ایمیل بزنیم به شرکت ایرسافام یا خودشون اتوماتیک همه را هدفون میدن برای لیسنینگ؟
    2- آیا امکان استفاده از مداد فشاری(اتوود) هست در جلسه آزمون؟ چون من با مداد فشاری بهتر مینویسم.

ممنون
    من 16 فوریه امتحان دادم . اکیدا درخواست کردن باید مدادهاتونو تحویل بدین و کسی جز با مدادهای سرجلسه ننوشت توصیه ام اینه که تراش ببرین چون جالب نبود تراش هاش.

Junior Member

ما که آخرش نفهمیدیم میشه اتوود برد یا نه؟
    پاک کن و مدادتراش چطور؟

دوستان تاحالا کسی workshop رایگان ایرسافام رو که 2 3 هفته قبل آزمون میزارن رو رفته ؟خوبه برم؟writing اش مخصوصا؟

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gidlio نمایش پست ها
    ما که آخرش نفهمیدیم میشه اتوود برد یا نه؟
    پاک کن و مدادتراش چطور؟
    سلام
    نه دوست عزیز اتود نبر با خودت حتی اگر بهت اجازه هم دادن! چون ظاهرا پاسخنامه ها با کامپیوتر صحیح میشه و اتود ممکنه توسط سیستم خونده نشه و حتی مداد هم میگن HB ببرید که بهترین نوع ممکن هست. پاک کن و مدادتراش هم طبیعتا ایرادی نداره ببرید و نهایتش اینه که قبل از ازمون مثل موارد دیگه (موبایل و ساعت و ...) ازتون میگیرن و بعد از آزمون بهتون تحویل میدن! ولی اگر اجازه ندن ببرید حتما خودشون بهتون تراش و پاک کن و اینا رو میدن.
    خیلی موضوع حساس و پیچیده ای نیست بخواید نگرانش باشید. دو سه تا مداد HB خوب ببرید به هیچ مشکلی هم برنمیخورید، خیالتون راحت.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

سایت ایرسافام چرا ارور میده من میخام ثبت نام کنم چیکار کنم ؟اصلا سایت نمیاد بالا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    سایت ایرسافام چرا ارور میده من میخام ثبت نام کنم چیکار کنم ؟اصلا سایت نمیاد بالا
    تو کانال تلگرام گفتن که در حال بروز رسانی هستن زنگ بزنید اطلاعاتتونو بدید براتون ثبت نام میکنن البته بهتره حضوری وقت دارید برید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)