صفحه 12 از 131 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط emad70 نمایش پست ها
    دوستان همین که در قسمت status بزنه Registered ینی تمام فرآیند ثبت نام انجان شده؟ یا کار دیگه ای هم باید انجام بدیم؟
    ثبت نام شما با موفقیت انجام شده

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان
    ایرسافام یک کارگاه رایگان قبل از آزمون برگذار میکنه که این کارگاه برای آزمونهای 26 جولای و 2 اگوست قراره برگذار بشه به نظر میاد شرکت تو این کارگاه خالی از لطف نخواهد بود. اگر دوست دارید شرکت کنید با این موسسه تماس بگیرید
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

Junior Member

سلام دوستان،
    می شه کسانی که اخیرا در ایرسافام امتحان داده اند نظرشان را راجع به نمره دادن این موسسه به ویژه برای رایتینگ و اسپیکینگ بیان کنند؟ ممنون می شم.

Member samirast آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    agricultural economics

نقل قول نوشته اصلی توسط ronik نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    می شه کسانی که اخیرا در ایرسافام امتحان داده اند نظرشان را راجع به نمره دادن این موسسه به ویژه برای رایتینگ و اسپیکینگ بیان کنند؟ ممنون می شم.
    توی قسمت تجربیات و همین طور توی نتایج امتحانات پیدا می کنید
    my words fly up, my thoughts remain below: words without thoughts never to heaven go. -Shakespeare, Hamlet
    What goes around, comes around

Junior Member

با سلام
    من برای تاریخ 16 آکوست ثبت نام کردم و ایمیل زدم که امتحان اسپیکینگ هم فرداش واسم انجام بدن ولی جوابی نگرفتم که قطعی شده یا نه و اصلن قبول کردن جا دارن ،...
    فقط یک ایمیل تایید دریافت اومده واسم کسی میدونه تاریخ امتحان کی معلوم میشه و چه جوری اعلام میکنن.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkhedri نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من ایرسافام ثبت نام کردم. اما رسیدی نیومد چیکا کنم؟ به رسیدش نیاز دارم
    رسید چی؟ منم ثبت ام کردم چیزی نیمد، شما 16 اگوست داری؟ اسپکینگت کی هست؟

Junior Member Ehsan4288 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

سلام دوستان مهربان،
    توی قسمت Other صفحه ی ثبت پروفایل، خیلی مهمه که بگیم واسه چه کشوری و یا چه قصدی آزمون میدیم؟ آخه توی یه پست خوندم که کشور مقصد ممکنه نمراتتون رو تحت تاثیر قرار بده تا شما مجبور بشید برای بار دوم و کسب حداقل نمره ی مورد نظر ثبت نام کنید! (البته اینم میدونم که هر که بامش بیش برفش بیشتر و مهمترین مسئله زحمتیه که خودمون باس بکشیم) من باب پرسش ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    درووود

Junior Member Ehsan4288 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

یه سوال دیگه که فراموش کردم، اینکه مسائل مربوط به سوال قبلیم در مورد شغل هم صادقه یا خیر؟(نمره تحت تاثیرش قرار میگیره یا خیر؟)
    اینکه در حال تحصیل نباشیم بازم Education - Student انتخاب کنیم؟
    شاید سوالام کمی پیش پا افتاده باشه اما دوس دارم از تجربیات شما استفاده کنم تا مبادا واسم مشکلی پیش بیاد
    سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    به نظر من چون اولین باره داره برگزار میکنه، ریسکه بالایی داره، و حتمن سخگیر تر خواهند بود بخاطر نظارت شدید بازرسا ... در مورد رایتینگ و اسپیکینگ ، بهرحال نمیشه به طوره کلی تا یه آزمون برگزار نکنند و بفهمیم، شرایطه برگزاریشون چطوره اقدام کرد، یه جور حالته قمار داره که ۷۰۰۰۰۰ تومان پرداخت میکنی!!!
    هر کسی که میخواد آیلتس ثبت نام کنه ایرسافام نره فقط که قشنگ تو نمره اسپیکینگ و رایتینگش 2 نمره افت میکنه ! من قبلا 8 و 8.5 شدم اینجا بهم 6.5دادن ! من که هم رشته ام زبانه هم کارم تدریسه!!!!!!!!!!!!!!111

سلام دوستان
    به این فرم هم سر بزنید نتایج امتحان بچه ها اومده نظراتشون را دادند:

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)