صفحه 120 از 131 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان.اینکه سایت اصلی استرالیا میگه مشخصات صحیح نیست همیشه همینجوری؛معمولا چند روز بعد از تاریخ اعلام نتایج میتونید اونجا چک کنید نتیجه رو.واینکه چرا ایرسافام مسیج نداده؛فکر میکنم چون امروز روز جمعه هست و موسسه تعطیله,طبیعتا کسی هم نیست که بخواد نمرات رو آپدیت کنه و برامون ارسال کنه.فکر کنم دلیلش این میتونه باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

واسه يكي از دوستام كه تو همين تاريخ امتحان داده نتيجشو سايت نشون داده ولي((

نقل قول نوشته اصلی توسط eliot1989 نمایش پست ها
    واسه يكي از دوستام كه تو همين تاريخ امتحان داده نتيجشو سايت نشون داده ولي((
    کودوم سایت؟

Junior Member

من الان تماس گرفتم سنتر ماهان گفت خيليا اين مشكل پيش اومده واسشون شنبه تماس بگيريد دولاره!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eliot1989 نمایش پست ها
    من الان تماس گرفتم سنتر ماهان گفت خيليا اين مشكل پيش اومده واسشون شنبه تماس بگيريد دولاره!!!
    باز خوبه ماهان جواب داده،

ایرسافام که پنج شنبه و جمعه تعطیله،
    سایتش که آپدیت نیست، حتی ننوشته که آزمون ما برگزار شده،
    یه آدرس ایمیل هم داده که اونم ایمیل بهش ارسال نمیشه!

روز امتحان هم گفتن پنج شنبه یا جمعه اس ام اس میگیرین که اونم هیچ خبری ازش نیست!

امتحان دادن یه طرف، کنار اومدن با این همه بی برنامگی یه طرف دیگه!!

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    کودوم سایت؟
    طبیعتا الان باید بتونید نتیجه امتحانتون رو تو لینک زیر ببینید
    http://results.ieltsessentials.com/
    فقط حواستون باشه واسه ثبت نام شماره پاسپورت دادید یا کد ملی و همونو باید اینجا بزنید.
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    طبیعتا الان باید بتونید نتیجه امتحانتون رو تو لینک زیر ببینید
    http://results.ieltsessentials.com/
    فقط حواستون باشه واسه ثبت نام شماره پاسپورت دادید یا کد ملی و همونو باید اینجا بزنید.
    نمیشه دوست عزیز.من سری پیش هم که آزمون داده بودم همینجوری بود.نشون نمیده این سایت تا چند روز دیگه

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    نمیشه دوست عزیز.من سری پیش هم که آزمون داده بودم همینجوری بود.نشون نمیده این سایت تا چند روز دیگه
    جالبه. شایدم به سنتر ربط داره! من خودم که یه ماه پیش امتحان داده بودم روز جمعه از همین لینک نتیجه رو دیدم!
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member

رو سايت نتايج نوشته كه از ساعت ٥ بعدازضهر به وقت استراليا تا ٢٤ ساعت بعدش نتايج به تدريج مياد!!!:-/

دفعه قبل نتیجه آزمون شکوه دقیقا ۴۸ ساعت بعد اومد رو سایت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)