صفحه 122 از 131 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    چرا سایت خرابه ! من چطوری ثبت نام کنم ؟ صبح زنگ زدم گفتن درست شده باید بری سایت ثبت نام کنی ولی نمیره باز
    سایت درسته که. هم میشه اکانت جدید ساخت و هم میشه لاگ این شد.
    اگه از قبل اکانت داری، بدون اینکه یوزرنیم و پسورد وارد کنی، لاگ این کن و در صفحه بعد یوزرنیم و پسورد وارد کنین.
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_R نمایش پست ها
    سایت درسته که. هم میشه اکانت جدید ساخت و هم میشه لاگ این شد.
    اگه از قبل اکانت داری، بدون اینکه یوزرنیم و پسورد وارد کنی، لاگ این کن و در صفحه بعد یوزرنیم و پسورد وارد کنین.

من اکانتم رو دو هفته پیش باز کردم نه داخل میشه و رمزشو بازیابی هم نمیکنه

من اکانتم رو دو هفته پیش باز کردم نه داخل میشه و رمزشو بازیابی هم نمیکنه
    پیش از هر چیز اطمینان حاصل کنین که نام کاربری و رمز عبور خود را کاملا درست در سایت زیر وارد کردین:
    http://my.irsafam.com/

چنانچه از صحت وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مطمئن هستین به سایت زیر رفته و با وارد کردن ایمیلی که باهاش اکانت ساختین میتونین درخواست رمز جدید بدین (بصورتی که ایمیلی از موسسه برای شما ارسال میشه که میتونید از اون طریق درخواست رمز جدید داشته باشین):
    http://my.irsafam.com/forgot
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Junior Member

سلام دوستان
    قصد دارم ایرسافام شیراز آزمون آیلتس بردارم. دو تا سوال:
    1- آیا بلافاصله پس از آن 13 روز (به محض روئیت نمرات) میتونم درخواست ارسال ریپورت آنلاین بدم؟ یا در مراکز این کار با تاخیر صورت میگیره؟
    2- همچنین میتونم پس از آن 13 روز بلافاصله به مرکز شیراز جهت اخذ کارنامه برم؟

ممنون
    سلام،

من 11 فوریه ایرسافام تهران امتحان دادم،
    امروز با یک روز تاخیر و بعد از 14 روز نمران رو گرفتیم،
    ازشون خواستم نمراتم رو به دانشگاه بفرستن و همین امروز فرستادن.

راجع به کارنامه هم گفتن فردا میتونم برم و بگیرم کارنامه رو.

موفق باشید

کسی میدونه آزمون 28 اسفند اسپیکینگش کی برگزار میشه ؟
    ویرایش توسط NELDA : February 26th, 2017 در ساعت 04:56 PM

کسی میدونه آزمون 29 اسفند اسپیکینگش کی برگزار میشه ؟
    آزمون 18 Mar که مقارن با 28 اسفنده توسط ایرسافام در دو محل آیلتس آکادمیک برگزار میشه؛ تهران و اصفهان.
    خاطرم هست که تهران تا 15 مارچ روزهای آزمون شفاهی بود و اصفهان هم از 15 الی 17 مارچ هم آزمون های شفاهی داشت. البته اگه ظرفیتها پر شده باشه باز هم ممکنه روزهای دیگه هم باز بشه.
    برای آیلتس UKVI هم فقط تهران بود که اونم فقط 15 مارچ آزمون شفاهی داشت.

آزمون 18 Mar که مقارن با 28 اسفنده توسط ایرسافام در دو محل آیلتس آکادمیک برگزار میشه؛ تهران و اصفهان.
    خاطرم هست که تهران تا 15 مارچ روزهای آزمون شفاهی بود و اصفهان هم از 15 الی 17 مارچ هم آزمون های شفاهی داشت. البته اگه ظرفیتها پر شده باشه باز هم ممکنه روزهای دیگه هم باز بشه.
    برای آیلتس UKVI هم فقط تهران بود که اونم فقط 15 مارچ آزمون شفاهی داشت.
    اگر پر باشه چطور میشه ؟ چون اگر کمتر از 1 ماه فاصله داشته باشه پر میشه به نظرتون 29 اسفند میشه ؟ البته تعطیل هست 29

من امروز میخوام ثبت نام کنم تماس گرفتم متاسفانه چون بعد 1 بود کسی جواب نداد . الان جایی هست که بشه تاریخ اسپیکینگ رو فهمید؟

سلام
    دوستان این درسته که بعضی وقتا سیستم نمره دهی سوال با توجه به سختی آزمون فرق میکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arminbayat نمایش پست ها
    سلام
    دوستان این درسته که بعضی وقتا سیستم نمره دهی سوال با توجه به سختی آزمون فرق میکنه؟

بله بستگی به سختی آزمون داره

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ا

بعد از ثبت نام تو سایت نیاز هست اسنشیال رو هم ثبت نام کنیم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)