صفحه 127 از 131 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL/ MA

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob.k نمایش پست ها
    دوستان مرکز آزمون ایرسافام ساری چگونه هست از نظر کیفیت؟ ساری اوکی هست یا بیام تهران امتحان بدم؟
    سلام من 6 ژانویه ساری امتحان دادم و کاملا راضی بودم از نحوه برگزاریش و همینطور خود آزمون. حالا جوابش بیاد ببینم چطور بوده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/University of Tehran

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان

کسی تجربه ای در زمینه شرکت در آزمون ایلتس موسسه ایرسافام اصفهان داره؟ بین گزینه دانشگاه آزاد و ایرسافام کدام را پیشنهاد می کنید؟

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

سلام دوستان من میخام آزمون آیلس بدم فقط نمیدونم جنرال باید شرکت کنم یا آکادمیک
    خواهر من چهار سال پیش آزمون جنرال داده و فاند دکتری امریکا رو گرفته
    آیا فرقی داره من جنرال شرکت کنم بعدا دانشگاه ایراد نمیگیره؟؟؟
    کدوم مرکز بهتره کسی اطلاعات داره از تمام مراکز یه تجزیه تحلیل نیم خطی بنویسه مرسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somayehfaal نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخام آزمون آیلس بدم فقط نمیدونم جنرال باید شرکت کنم یا آکادمیک
    خواهر من چهار سال پیش آزمون جنرال داده و فاند دکتری امریکا رو گرفته
    آیا فرقی داره من جنرال شرکت کنم بعدا دانشگاه ایراد نمیگیره؟؟؟
    کدوم مرکز بهتره کسی اطلاعات داره از تمام مراکز یه تجزیه تحلیل نیم خطی بنویسه مرسی
    شما اگر می خواهید پذیرش بگیرید، امتحان آکادمیک باشید شرکت کنید.
    در مورد سوال بعدیتون این فروم پر از نظرات بچه ها است و در نهایت بستگی به خودتون دارد.

Junior Member

ببخشید دوستا کسی اخیرا در این مرکز آزمون اسپیکینگ داده؟

سلام دوستان

من میخواستم ازمون ازمایشی اکادمیک تو این موسسسه شرکت کنم. یک ازمون Assessment داره یکی Analytical.

توی افرینش هم نگاه کردم یکی تحلیلی داره و یکی استاندارد

فرق این دو تا چیه و من کدوم رو باید شرکت کنم؟

سلام.
    همراه داشتن ساعت ممنوع است در ازمون ممنوع است (در سايت اين موسسه نوشته شده)؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخواستم ازمون ازمایشی اکادمیک تو این موسسسه شرکت کنم. یک ازمون Assessment داره یکی Analytical.

توی افرینش هم نگاه کردم یکی تحلیلی داره و یکی استاندارد

فرق این دو تا چیه و من کدوم رو باید شرکت کنم؟
    استاندارد فقط نمرتون رو اعلام می کنند، تحلیلی امکان دیدن برگه رایتینگ و شنیدن ترک لیستنینگ و غیره هست. اینجا کامل نوشته شده.

سلام.
    همراه داشتن ساعت ممنوع است در ازمون ممنوع است (در سايت اين موسسه نوشته شده)؟؟؟
    بله ممنوع است. به علت امکان آوردت ساعت هوشمند. قبل از جلسه می گردند.

با ممنوعيت ساعت براي تنظيم زمان بايد چكار كرد؟

با ممنوعيت ساعت براي تنظيم زمان بايد چكار كرد؟
    اونجا ساعت هست. طبق زمان های تعیین شده ای از قبل هم دائم زمان رو اعلام می کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)