صفحه 128 از 131 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

با سلام و عرض خسته نباشین
    بنده میخاستم آزمون آزمایشی آیلتس رو در مشهد بدم، آیا این موسسه تو شهر مشهد آزمون آزمایشی برگزار میکنه و اگه نه، موسسه دیگه ای رو سراغ دارین که توی مشهد آزمون آزمایشی آیلتس برگزار کنه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط hzz نمایش پست ها
    ببخشید دوستا کسی اخیرا در این مرکز آزمون اسپیکینگ داده؟
    سلام
    بله من دو هفته پیش تو این مرکز آزمون اسپیکینگ دادم با وجود این که تقریبا یه ماه برای آزمون آیلتس وقت گذاشته بودم در کمال ناباوری تونستم نمره 5.5 تو این اسکیل رو بگیرم، با وجود این که از هفت هشت سوال آخر که از من پرسید دو تای آخر رو به اگزمینر گفتم حرفی برای گفتن ندارم باز به نظر خودم تونستم نمره خوبی برای حضور در اولین آزمون آیلتس بگیرم.
    امیدوارم همگی موفق باشین

Junior Member

سلام دوستان این مرکز مورد تایید انگلستان هست؟ یعنی آیلتسی که از این مرکز میگیریم به درد ویزای انگلیس میخوره؟

و این که دوستانی که تجربه ی این مرکز رو دارن اون رو توصیه می کنن یا نه؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla1997 نمایش پست ها
    سلام دوستان این مرکز مورد تایید انگلستان هست؟ یعنی آیلتسی که از این مرکز میگیریم به درد ویزای انگلیس میخوره؟

و این که دوستانی که تجربه ی این مرکز رو دارن اون رو توصیه می کنن یا نه؟
    برای انگلیس باید آزمون UKIV را بدین.گویا در ایران هم برگزار میشه.

با سلام ازمون ازمایشی analytical چه تفاوتهایی داره؟ اگر تهران نباشیم میتونیم نتیجه رایتینگ و لیستنینگ را ببینیم؟ کلا در قبال هزینه بیشتری که در مقایسه با ازمون ازمایشی معمولی میگیرند برای کسی که تهران نیست کاری انجام میدهند؟

Junior Member am8in آواتار ها

دوستان راجب هزینه آزمون , فرق چندانی هم هست؟ ... کجا امتحان رو بدیم

Junior Member ahmadboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Agri

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimohammadi نمایش پست ها
    سلام
    بله من دو هفته پیش تو این مرکز آزمون اسپیکینگ دادم با وجود این که تقریبا یه ماه برای آزمون آیلتس وقت گذاشته بودم در کمال ناباوری تونستم نمره 5.5 تو این اسکیل رو بگیرم، با وجود این که از هفت هشت سوال آخر که از من پرسید دو تای آخر رو به اگزمینر گفتم حرفی برای گفتن ندارم باز به نظر خودم تونستم نمره خوبی برای حضور در اولین آزمون آیلتس بگیرم.
    امیدوارم همگی موفق باشین
    منم 5.5 گرفتم....چیزی که من درباره اسپیکینگ فهمیدم اینه که یا باید مثل توی فیلما حرف بزنی و کلمات قلمبه سلمبه تحویلشون بدی یا نمره کم میگیری حتی اگه کلمات ساده اما روان حرف بزنی. باید کلماتی بگیم که طرف دهنش کف کنه.
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esadeq نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی تجربه ای در زمینه شرکت در آزمون ایلتس موسسه ایرسافام اصفهان داره؟ بین گزینه دانشگاه آزاد و ایرسافام کدام را پیشنهاد می کنید؟

ممنونم
    سلام من دوبار ایرسافام اصفهان امتحان دادم بسیار عالی بود. یکی از دوستان هم دانشگاه ازاد شرکت کرد. فرق چندانی نداره ولی خب ایرسافام از نظر رفت و امد خیلی راحت تره. محیط امتحان هم ( هتل پیروزی) واقعا عالی بود و نظمشون هم خوب بود

Junior Member

سلام برای ثبت نام باید کجا اقدام کنم و هزینه اش چقدره و زمان نزدیکترین آزمون در تهران کی هست؟

Junior Member

سلام، کسی اطلاع داره ورکشاپ های جدید ایرسافام چجوریه؟ قبلا همه ورکشاپ ها رو ایمان مافی برگزار می کرد. انقدر خوب بود همیشه خودش برگزار میکرد. الان مثل اینکه چند وقتیه ایران نیستش و یه سری استاد دیگه دارن برگزار میکنن. کسی میدونه کیفیتش چجوریه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)