صفحه 129 از 131 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvin66 نمایش پست ها
    سلام برای ثبت نام باید کجا اقدام کنم و هزینه اش چقدره و زمان نزدیکترین آزمون در تهران کی هست؟
    https://my.irsafam.com/timetable/ielts

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام

آیا بین مراکز برگزاری آیلتس فرقی هست؟
    بنظرتون کدوم مرکز بهتره؟

Junior Member

سلام
    من اکتبر در آیلتس ایرسافام آزمون آزمایشی دادم در مرکز اصفهان.
    نمره هام اینها شد: اسپیکینگ: 6.5 . لیسنینگ: 7 . ریدینگ: 6 . رایتینگ: 6.5

Overall: 6.5
    Academic Module

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronic Eng

میشه راجع به هزینه ازمون آزمایشی و همین طور کیفیت برگزاری توضیح بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronic Eng

ببخشبد تفاوت ukiv با ielts چیه؟ یعنی هر کسی برای پذیرش از انگلستان درخواست میکنه باید این ازمون رو بده؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronic Eng

دوستان کسی ایلتس شیراز امتحان داده؟ نظرتون میشه بگیر راجعبش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی دانشگاه فردوسی

سلام دوستان من 9 فوریه 2019 امتحان دادم آکادمیک ایرسافام تهران
    Overal 7, L 7.5, R 7, W6.5
    S 7
    روز ازمون شفاهی خانم شریعتی اگزمینرم بودند. خوب من فکر می کردم 6.5 تا 7.5 می تونست نمرم باشه و در نهایت 7 شدم. راضی بودم. و ساعت و روز امتحان خلوت و اروم بود.

ازمون کتبی در هتل پارسیان اوین هست. هم هدفن بود هم در سالن پخش می شد البته صدای سالن خیلی واضح نبود ولی مشکل ساز نبود. همه چیز مرتب دقیق. بزرگ بود ولی مشکلی با شلوغی نبود چون فاصله با بقیه کافی بود من راضی بودم فقط حیلی خوشحال بودم که روز امتحان کتبی تعطیل بود و من از کرج 40 دقیقه تو راه بودم که انرژیم گرفته نشد ولی روز امتحان شفاهی توی ترافیک حالم بد شد ولی خوب تاثیر گذار در امتحان نبود کلا به نظر من مسیر روز امتحان هم نکته مهمی هست. موفق باشید دوستان

دوستان من 14 مارج امتحان دادم که نتیجش برام sms شد الان چه طور میتونم کارنامه ام رو به صورت PDF بگیرم تا برای دانشگاه بفرستم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdolreza_20 نمایش پست ها
    دوستان من 14 مارج امتحان دادم که نتیجش برام sms شد الان چه طور میتونم کارنامه ام رو به صورت PDF بگیرم تا برای دانشگاه بفرستم؟
    کارنامه اصلی تا چند روز دیگه براتون ارسال میشه با پست (اگه درخواست ارسال پستی داده بودید) یا اینکه خودتون حضوری میتونید کارنامه رو بگیرید. اگه دانشگاه صرفا یه کپی‌از‌ کارنامه میخواد میتونید اسکن کارنامه‌رو‌بفرستید برای اونها. اگه کارنامه رسمی میخواد باید از طریق بخش ارسال کارنامه به ایرسافام‌ ایمیل بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc-Industrial engineer at azad najafabad university

سلام
    من 27 آپریل در آیلتس ایرسافام آزمون دادم در مرکز اصفهان.
    نمره هام اینها شد: اسپیکینگ: 7 . لیسنینگ: 5.5 . ریدینگ: 6.5 . رایتینگ: 6

Overall: 6.5
    Academic Module
    به نظرم لیستنینگش خیلی سخت بود. کسی هست این دوره امتحان داده باشه مقایسه کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)