صفحه 14 از 131 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    سلام .مرسی دوست عزیز.
    میتونم بپرسم که آیا شما تجربه ی آزمون دادن در این مرکز رو داشتین یا نه ؟
    من دو بار (١٠ و ٢٦ جولاي) اين سنتر امتحان دادم. صحبت دوستمون را تاييد ميكنم ساعت ٨:٣٠ اونجا باشي خوبه. بطري آب معدني كوچك فراموش نكني ببري چون آبي كه اونها ميدن گرمه.
    موفق باشيد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام

اگر برای ازمون اسپیکینگ ایرسافام فرم پیشنهادی زمان ازمون رو پر کنیم ایا در همون تاریخ که پیشنهاد دادیم امتحان اسپیکینگ رو میگیرند؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    سلام

اگر برای ازمون اسپیکینگ ایرسافام فرم پیشنهادی زمان ازمون رو پر کنیم ایا در همون تاریخ که پیشنهاد دادیم امتحان اسپیکینگ رو میگیرند؟
    با تشکر
    سلام
    اگه ظرفيت اون روز پر نشده باشه
    با دفتر موسسه در اين خصوص تماس بگيرين

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    سلام

با تشکر
    من فرم رو پر کردم و فرستادم به میلشون و فرداش ایمیل تایید فرستادن برام

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

دوستان دو تا سوال:
    1. ریپورت نمرات آیلتس در مرکز ایرسافام به چه صورته؟
    2. آیا برای آیلتس هم به چهار دانشگاه میشه ریپورت رایگان داشت؟ (مثل GRE) اگه آره کی و کجا و چطوری؟

Junior Member

The seats have been for 16th Aug,Is there any chance to reopen?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سازه - دانشگاه صنعتی شریف

سلام. من 2 آگوست 2014 امتحان جنرال دارم. میشه لطف کنید آدرس دقیق امتحان کتبی موسسه ایرسافام رو بنویسید. هرچی گشتم پیدا نکردم.
    راستی این 5 تا کارنامه رایگان رو چطوری و کجا و کی باید اعلام کرد که بفرستند؟ من پیدا نمیکنم. باید قبل جلسه تو فرم خاصی ثبت کنیم مثل تافل؟ ممنون میشم اگه منو سریع راهنمایی کنید!!!

Junior Member

آزمون کتبی مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار میشه.
    من خودم هم نمیدونم مرکز همایش های بین المللی دانشگاه کجاست اما حدس میزنم که نزدیک میدون باشه.

کافیه خودتو برسونی پارک وی. زیر پل کلی تاکسی واسه دانشگاه هستش. البته از میدون تجریش هم واسه دانشگاه تاکسی هست فک کنم.
    این هم شماره تلفن های ایراسافام:
    021-66704373 , 021-66706276
    اگه مشکلی برخوردی بهشون زنگ بزن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mashinbaz نمایش پست ها
    آزمون کتبی مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار میشه.
    من خودم هم نمیدونم مرکز همایش های بین المللی دانشگاه کجاست اما حدس میزنم که نزدیک میدون باشه.

کافیه خودتو برسونی پارک وی. زیر پل کلی تاکسی واسه دانشگاه هستش. البته از میدون تجریش هم واسه دانشگاه تاکسی هست فک کنم.
    این هم شماره تلفن های ایراسافام:
    021-66704373 , 021-66706276
    اگه مشکلی برخوردی بهشون زنگ بزن.
    شما وقتي تاريخ و ساعت ازمون اسپيكينگ با ايميل به اطلاعتون ميرسه كروكي مكان ازمون كتبي هم براتون ارسال ميشه. اما اگه زودتر ميخواين بدونيد ميدان دانشگاه درب جنوبي دانشگاه شهيد بهشتي وارد ميشيد ٢٠٠ متر پياده روي داخل دانشگاه شما را به مركز همايش هاي بين المللي خواهد رساند.

Junior Member

سلام
    من هم 16 آگست امتحان دارم هفته دیگه آزمون های اسپیکینگ شروع میشه هنوووووووز برای من ایمیل نیومده که تاریخ آزمون شفاهی رو اعلام کنند!!!!!!!!!!!!!!!!! تلفن ها رو جواب نمیدن ...من نگرانممممممم باید چه کار کنم ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)