صفحه 16 از 131 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط emad70 نمایش پست ها
    دوستان، من تماس گرفتم، گفتن که تا آخر وقت امروز ایمیل رو دریافت میکنید، من خییییییییییییییلیییی استرس دارممممم ...
    شنبه هم به من گفتن تا آخر وقت اداری یکشنبه !!!!!!!!! واقعاً دارم اذیت میشم !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نگران نباشید، معمولا اینطوری هستش که میذارن 1 یا 2 روز قبل از امتحان کتبی

نقل قول نوشته اصلی توسط omid123123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مشهد هستم و برای تعیین وقت اسپیکینگ ایمیل زدم که فردای روز امتحان باشه.

یک ایمیل اومد با متن "ok" خب این یعنی چی؟؟

چرا این موسسه تلفن رو جواب نمی ده؟

برای تعیین اون ۵ موسسه رایگان برای ارسال نمره چجوری بهشون اطلاع باید بدم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    به منم گفتن ok
    یعنی ok دیگه
    توی همون تاریخ براتون می ذارن

نقل قول نوشته اصلی توسط nerso نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خوام برای آزمون این موسسه ثبت نام کنم ولی عکس را هرجور میذارم قبول نمی کند
    روش خاصی دارد ، با حجم خیلی پایین هم گذاشتم نشده
    من عکسمو بردم تو برنامه ی paint یه نقطه مشکی زدم تو یه قسمت مشکی عکسم و save کردم
    بعد عکسمو قبول کرد
    بسیاااار خلاقانه

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazghz نمایش پست ها
    از شنبه (5 روز دیگه ) آزمون اسپیکینگ شروع میشه ..من هنوز ایمیل دریافت نکردم ...تلفن ها مشغول یا اصلا پاسخ نمی دن !!!!!!من از کجا باید پیگیری کنم ؟ چقدر استرس آدم رو زیاد می کنند آخه؟؟؟ کسی هست 16 آگست امتحان داشته باشه ؟ ایمیل تاریخ مصاحبه دریافت کردین؟؟؟؟؟
    اگه اينقدر استرس داشته باشيد سر مسائل بي ارزش رو نتيجه آزمون اصلي تاثير منفي ميذاره پس ريلكس باشيد مطمئن باشيد اگه ثبت نام را نهايي كرده باشيد براتون تاريخ اسپيكينگ را ايميل مي كنند. من خودم تو آزمون ١٠ جولاي يك هفته قبل از آزمون اصلي ايميل دريافت كردم چون خيلي ازمون شلوغ بود اما ازمون ٢٦ جولاي كه خيلي خلوت بود ٢ هفته قبل ازمون اصلي ايميل فرستادن. فكر ميكنم اين ازمون هم شلوغ كه ميگين هنوز ايميل نيومده. تماس بگيريد جواب ميدن. چند بار تماس بگيرين.

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid123123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مشهد هستم و برای تعیین وقت اسپیکینگ ایمیل زدم که فردای روز امتحان باشه.

یک ایمیل اومد با متن "ok" خب این یعنی چی؟؟

چرا این موسسه تلفن رو جواب نمی ده؟

برای تعیین اون ۵ موسسه رایگان برای ارسال نمره چجوری بهشون اطلاع باید بدم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    منم ایمیل زدم همون یه کلمه رو نوشته بود: OK
    بعد زنگ زدم اونا هم گفتن همون OK کافیه!
    جواب تلفن میده صبح زود زنگ بزنید بهتره:
    02166704373
    02166706276

اون ریپورت نمره برای منم هنوز سواله که حل نشده!

Junior Member ro0oz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط emad70 نمایش پست ها
    دوستان، من تماس گرفتم، گفتن که تا آخر وقت امروز ایمیل رو دریافت میکنید، من خییییییییییییییلیییی استرس دارممممم ...
    درود
    واسه من هم هنوز ایمیلی نیومده اما انقدر هم به خودتون استرس وارد نکنید دوستان.بهتره واسه امتحن امده بشیم تا استرس زمان امتحان رو داشته باشیم.همه ما به طور حتم امتحان خواهیم داد.
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    منم ایمیل زدم همون یه کلمه رو نوشته بود: OK
    بعد زنگ زدم اونا هم گفتن همون OK کافیه!
    جواب تلفن میده صبح زود زنگ بزنید بهتره:
    02166704373
    02166706276

اون ریپورت نمره برای منم هنوز سواله که حل نشده!
    من ازین استرس ندارم که چرا تاریخ رو درست حسابی تعیین نکردند. ازین استرس دارم که ۴ روزه دارم به این موسسه زنگ می زنم یک نفر جواب نمیده. هم صبح زود هم آخر وقت.

اون متن OK واقعا مسخره است. بهرحال شما به هر کسی ۷۰۰ هزار تومن پول بدید باید بهتر جوابتون رو بده.

درمورد ریپورت نمره اگر کسی اطلاع داره بگه لطفا. چجوری باید اون ۵ تا موسسه رو تعیین کرد؟ باز نریم اونجا بگن از قبل باید تعیین می کردید. حالا باید پول بدید.

Junior Member

سلام دوستان من پروفایل ساختم مشکل اینجاست که شماره پاسپورتم رو اشتباه زدم حالا می خوام ادیت کنم چیزی به اسم شماره پاسپورت توی پروفایلم نیست چکار کنم ؟

Junior Member

سلام دوست عزیز، پروفایل توسط شما قابل ادیت کردن نیست، اینطور که به من گفتن روز اسپیکینگ باید اعلام کنید مسئله رو، خودشون ادیت میکنن براتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)