صفحه 17 از 131 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان
    من امروز بالاخره موفق شدم تماس بگیرم به این موسسه

و گفتن برای کسانی که ایمیل ok اومده همون تاریخی که تعیین کردند اسپیکینگ هستش.
    برای ۵ موسسه رایگان ارسال کارنامه بعد اومدن نتایج تعیین می کنیم.

اگر شماره پاسپورت و شماره کارت ملی رو اشتباه زدید روز امتحان میشه درستش کرد. نگران نباشید.

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوستان عزیز، من پیامک زمان امتحان اسپیکینگ رو دریافت کردم. امتحانم دوشنبه صبح هستش، گفتم اطلاع رسانی کنم دوستان اگه دریافت نکردن تماس بگیرن پیگیری کنن.

Junior Member

سلام دوستان.
    من واسه ۱۷آگوست بهشون میل زده بودم واسه آزمون اسپیکینگ که امروز لطف کردن و گفتن ۱۰ آگوست بیاین!!
    فقط من آدرس رو نمی دونم،اونیکه تو سعادت آباده یا جای دیگست؟
    ممنون میشم جواب بدین عزیزان
    ویرایش توسط kamal_urb : August 5th, 2014 در ساعت 08:10 PM

Junior Member

من هم 16 آگوست امتحان دارم. محل امتحان کتبی را به من نگفتن. کسی آدرس دقیق داره. توی ایمیل تاریخ اسپکینگ آدرس محل امتحان نبود.
    بچه هایی ک 2 آگوست امتحان داشتند..،امتحان چطور بود.کیفیت صداش خوب بود. کسی اطلاعاتی داره در این زمینه.
    مصاحبه کننده های امتحان speaking چطور بودن

Junior Member

دوست عزیز،
    نشانی دفتر مرکزی محل برگزاری آزمون Speaking :
    ضلع جنوبی خیابان انقلاب، بین تقاطع خیابان استاد نجات اللهی (ویلا) و میدان فردوسی، نبش کوچه براتی، ساختمان فیلیپس، طبقه پنجم،پلاک 812

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1741 نمایش پست ها
    من هم 16 آگوست امتحان دارم. محل امتحان کتبی را به من نگفتن. کسی آدرس دقیق داره. توی ایمیل تاریخ اسپکینگ آدرس محل امتحان نبود.
    بچه هایی ک 2 آگوست امتحان داشتند..،امتحان چطور بود.کیفیت صداش خوب بود. کسی اطلاعاتی داره در این زمینه.
    مصاحبه کننده های امتحان speaking چطور بودن
    1- امتحان 2 آگوست محل امتحان کتبی سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی بود.
    2- به نظر من ریدینگ خیلی سخت بود
    3-کیفیت صدا خوب بود
    4- مصاحبه کننده هم خوش برخورد بود و حرفاتو با لبخند گوش میداد

در کل امتحان استانداری بود

نقل قول نوشته اصلی توسط omid123123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز بالاخره موفق شدم تماس بگیرم به این موسسه

و گفتن برای کسانی که ایمیل ok اومده همون تاریخی که تعیین کردند اسپیکینگ هستش.
    برای ۵ موسسه رایگان ارسال کارنامه بعد اومدن نتایج تعیین می کنیم.

اگر شماره پاسپورت و شماره کارت ملی رو اشتباه زدید روز امتحان میشه درستش کرد. نگران نباشید.

موفق باشید
    سلام
    خير اينجوري كه به شما گفتن نيست. من روز امتحان اسپيكينگ ١٠ جولاي ازشون پرسيدم و گفتند ارسال رايگان نداريم و شما اصلا اون قسمت را نبايد پر كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamvar نمایش پست ها
    سلام
    خير اينجوري كه به شما گفتن نيست. من روز امتحان اسپيكينگ ١٠ جولاي ازشون پرسيدم و گفتند ارسال رايگان نداريم و شما اصلا اون قسمت را نبايد پر كنيد
    اما من 3 تا کارنامه ارسال کردم امریکا بجز پول پست هزینه ای نگرفتن ،2 تا هم انلاین ثبت کردن هیچ هزینه ای نگرفتن در ضمن من به یکی از دانشگاهها ریز نمراتمم همراه کارنامهو هزینه ای ندادم فرستادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pariyaaa نمایش پست ها
    به منم گفتن ok
    یعنی ok دیگه
    توی همون تاریخ براتون می ذارن
    کارنامه رو بعد از اینکه نتیجه اومد باید درخواست بدین که بفرستن، به فرم توی سایتشون هست به اسم additional TRF که باید اونو پر کنید و ایمیل بزنید به result@irsafam.com چک می کنن اگر انلاین نداشت بهتون زنگ میزنن که پول پست رو واریز کنید، من این جوری 3 تا پست کردم 2 تا هم انلاین ثبت کردم.

Junior Member

کارنامه رو بعد از اینکه نتیجه اومد باید درخواست بدین که بفرستن، به فرم توی سایتشون هست به اسم additional TRF که باید اونو پر کنید و ایمیل بزنید به result@irsafam.com چک می کنن اگر انلاین نداشت بهتون زنگ میزنن که پول پست رو واریز کنید، من این جوری 3 تا پست کردم 2 تا هم انلاین ثبت کردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)