صفحه 19 از 131 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    دوستان این موسسه دقیقا چقدر بعد از امتحان کتبی نتیجه اش اعلام میشه؟ با توجه به این موضوع که طبق اعلامش، حدود تا 10 روز بعد از آزمون کتبی هنوز داره speaking امتحان میگیره.
    و حدودا مدرک نتیجه آزمون کی بدست ما میرسه؟

همینطور دوستانی که این مرکز امتحان داده اند آیا اگزماینر اسپیکینگ شان چه ملیتی و چکونه اند؟
    من خودم یکبار تلفنی پرسیدم گفتند همه ایرانی هستند و اگزمینر نیتیو ندارند .
    تجربه ی خودمم هم : روز اسپیکینگ ، اگزمینر خودم که ایرانی بود ..... یه آقای مسن دیگه رو هم دیدم با ریش پروفسوری سفید که ایشون هم ایرانی بودن چون از امتحان اومدم بیرون دیدم که داشتن با یکی از کارکنان اونجا فارسی صحبت میکردن . ( یکم هم لحجه داشتن . نمیدونم کجایی ولی تهرانی نبود )

بنابراین فکر نکنم که این موسسه اگزمینر نیتیو داشته باشه .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

میخواستم از دوستان حاضر در اینجا بپرسم کسی هست که توی این موسسه ، تهران وآزاد امتحان داده باشه، یه مقایسه ای در نمره دادن این موسسات در مهارتهای speaking و writing داشته باشه، من خودم 2 بار در موسسه آیلس تهران امتحان دادم ، بار اول به نظرم منصفانه نمره دادن، ولی بار دوم با اینکه مطالعه بیشتر داشتم و خصوصا speaking و writing را بهتر دادم ، نمره پایین تری گرفتم که واقعا حقم نبود ،ممنون میشم نظر دوستانو در خصوص نحوه نمره دا دن تو این مهارتها تو این موسسه داشته باشم و اگه میشه یه مقایسه ای بین این موسسات اگه کس تجربه شرکت تو مراکزی که در حال حاضر آیلسو برگزار میکنن را داره،

Junior Member mohammad_1982p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران

خیلی جالبه که کامنت من پاک شده من امتحان 2 اگوست امتحان دادم ریدینگ خیلی سخت بود و غافلگیر کننده و از نتیجه اون خیلی میترسیدم الان نتایج با اس ام اس اعلام شد با کمال تعجب اسپیکینگم هم خیلی کم شده من با یه خانم مسن اسپیکینگ دادم ولی ایشون ظاهرا خیلی کم لطفی کردند و 5 دادند . کلا یه کاسبی شده برای این شرکتها اصلا از ایرسافام راضی نبودم با توجه به اتمام وقت مهجرت تو دست چه شرکت های سود جویی افتادیم بابا به خدا انصاف داشته باشید اینده ملت رو به گند میکشید برای 700 هزار تومان نمرات من هست
    listening 7.5 reading 5 writing 7 , speaking 5
    خودتون قضاوت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1982p نمایش پست ها
    خیلی جالبه که کامنت من پاک شده من امتحان 2 اگوست امتحان دادم ریدینگ خیلی سخت بود و غافلگیر کننده و از نتیجه اون خیلی میترسیدم الان نتایج با اس ام اس اعلام شد با کمال تعجب اسپیکینگم هم خیلی کم شده من با یه خانم مسن اسپیکینگ دادم ولی ایشون ظاهرا خیلی کم لطفی کردند و 5 دادند . کلا یه کاسبی شده برای این شرکتها اصلا از ایرسافام راضی نبودم با توجه به اتمام وقت مهجرت تو دست چه شرکت های سود جویی افتادیم بابا به خدا انصاف داشته باشید اینده ملت رو به گند میکشید برای 700 هزار تومان نمرات من هست
    listening 7.5 reading 5 writing 7 , speaking 5
    خودتون قضاوت کنید
    خیلی متاسفم ):
    واقعاً نمراتتون عجیب و باورنکردنیه ...... ( مخصوصاً تقابل writing 7 و speaking 5 ) . اسپیکینگ 5 دیگه خیــــــلی پایینه و واقعاً بعیده کسی که رایتینگ شده 7 بیاد اسپیکینگ بشه 5 . امیدوارم این اتفاقا برای ما نیفته ):
    میشه بگید اگزمینرتون کی بود ؟
    خانوم شریعتی یا صمدیان نبودن احیاناً ؟
    خانوم صمدیان رو که چند نفر خوب گفتن ازشون و خانوم شریعتی رو هم بعضی ها نمرشون و اعلام کردن راضی بودن .
    |:

B. Franklin

دوستان سلام.منم واسه دومین بار تو مرکز ایرسافام امتحان دادم.L=6 R=6 W=5.5 S=5.5 متاسفانه اسکیل هایی که مربوط به خودشون میشه رو پایین تر می دن با اینکه این دفعه ریدینگش واقعا سخت تر از دفعه قبل بود و من نمره بهتری اوردم .در ضمن من دفعه قبل هم اسپیکینگ 5.5شدم و با اینکه ایندفعه خیلی تمرین کرده بودم و خیلی بهتر صحبت کردم متاسفانه همون نمره رو اوردم.منم یه جورایی با دوستمون که گفتن این موسسات دنبال سودجویی هستن موافقم.کاش خوارزمی تعطیل نشده بود چون اونجا واقعا بهتر نمره می دادن و هم یه رقیب برای ایرسافام محسوب می شد.

Junior Member

دوست عزیز متاسفانه برای منم همین قضیه پیش اومده. من با خانوم شریعتی داشتم و ایشون به من 5 دادند!!!! من دو سال پیش تو سنجش و با سطح زبان بسیار کمتر 6 گرفته بودم! واقعا متاسفم

Junior Member

دوستان من ٢ اگوست امتحان دادم ولي وقتي اسمم رو تو سايت خود ايلتس ميزنم نتايجم رو نميده حتي اس ام اس هم نشد برام!!!!!!!

روز امتحان اسپيكينگ ي كم با ممتحن بحثم شد امكان داره كلا حذفم كرده باشن؟
    ویرایش توسط Simon : August 20th, 2014 در ساعت 08:51 AM

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

من بسیاری از دوستان رو دیدم که ریدینگ رو توپ میزنن، رایتینگ رو با کلمات آکادمیک عالی مینویسن و لیسنینگ براشون مثل آب خوردنه! اما نمیتونن بیشتر از Hello How are you بگن !
    اسپیکینگ کلاً یه مهارتی هست که هیچ ربطی به بقیه نداره ! من 3 سال پیش سازمان سنجش امتحان دادم. نمره اسپیکینگم 2 نمره بالاتر از بقیه اسکیل هام بود ! جای تعجب هم نداشت، چون 11 دقیقه بدون ام ام کردن و بدون مکث صحبت کردم! خیلی هم راحت و ساده صحبت کردم و نمره ام هم خوب شد.
    1. دوستان یه فرم Application توی سایت هست که ظاهرا باید پرش کنیم. این چجوریه؟ کلاً گیج شدم! باید پرینت بگیریم ؟ ایمیل کنیم؟ به کجا؟ چرا هیچ توضیحی ندادن؟ نه انگلیسی نه فارسی !
    2. ضمناً عکس پروفایلم هم اصلاً نمیاد ! گفتم شاید عادی باشه ! برای شما عکستون رو نمایش میده ؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط globaltourism نمایش پست ها
    من بسیاری از دوستان رو دیدم که ریدینگ رو توپ میزنن، رایتینگ رو با کلمات آکادمیک عالی مینویسن و لیسنینگ براشون مثل آب خوردنه! اما نمیتونن بیشتر از Hello How are you بگن !
    اسپیکینگ کلاً یه مهارتی هست که هیچ ربطی به بقیه نداره ! من 3 سال پیش سازمان سنجش امتحان دادم. نمره اسپیکینگم 2 نمره بالاتر از بقیه اسکیل هام بود ! جای تعجب هم نداشت، چون 11 دقیقه بدون ام ام کردن و بدون مکث صحبت کردم! خیلی هم راحت و ساده صحبت کردم و نمره ام هم خوب شد.
    1. دوستان یه فرم Application توی سایت هست که ظاهرا باید پرش کنیم. این چجوریه؟ کلاً گیج شدم! باید پرینت بگیریم ؟ ایمیل کنیم؟ به کجا؟ چرا هیچ توضیحی ندادن؟ نه انگلیسی نه فارسی !
    2. ضمناً عکس پروفایلم هم اصلاً نمیاد ! گفتم شاید عادی باشه ! برای شما عکستون رو نمایش میده ؟
    ممنون
    1. فرم Application رو میتونی پیش از امتحان کتبی یا اسپیکینگ پر کنی. نیازی نیست پرینت بگیری خودشون در اختیارت میذارن. قطعا به انگلیسی باید پر شه.
    2. از یه مرورگر دیگه استفاده کن ببین درست میشه

منم سعی میکنم نکاتی رو که به نظرم مفید خواهد اومد بگم .

کتبی

1. به نظرم صبح اگه میخواهید به استرس ترافیک نخورید یا زود برید یا اینکه از نیایش نرید و از یادگار امام برید .
    2. من آجیل گذاشته بودم توی جیبم (بدون نایلون) که ببرم که قبل ورود به سالن یکی میگشت و جیب های همه رو چک میکرد . میگفت که خالی کن . ( شما میتونستی بری اونور الکی بگی خالی کردم و بری سر جلسه . اگه براتون ضروریه ببرید یعنی میتونید بپیچونید ببرید )
    3. سالن ما فکر کنم فقط یه سیستم تهویه عقب داشت که فکر کنم این باعث میشد عقبیا سردشون باشه و جلوییا گرمشون بشه . من وسط بودم و اوکی بودم (هرچند یکم خنک تر میبود ، ناراحت نمیشدم ) ولی خانومای دور و بر من چند بار به مراقبا میگفتن گرمه تروخدا یه کاری بکنید . بنابراین پیشنهاد میکنم لباس خنک بپوشین ( توی تابستون ، مخصوصاً خانوما)
    4. سالن بزرگ بود و صندلی ها فاصلش خیلی زیاد نبود . یعنی راحــــــــــــــــــت راحت میشد تقلب کرد . برای لیسنینگ و ریدینگ . قبلش هم میتونید بپرسید از طرف که کمبریج ها رو چه جوری زده تا مطمئن شید . من شنیده بودم آیلتس تهران روی تقلب سختگیره و اشراف دارن و سرت بلند شه میان رو برگه خط میزنن . مراقبا ولی اینجا اینطوری نبود چون تعداد زیاد بود و کلاً 6-7 تا مراقب . اگه وسط مسطا باشین که راحت میشه تقلب کرد . ( اگه با بقلیتون هماهنگ باشین و درشت بنویسین . همونطور که میدونین لیسنینگ و ریدینگ جواب ها هم اکثراً A و B و .... هست که میشه دید راحت ) . من خودم راحت سرم و از رو برگه بلند میکردم آخر هر سکشن و راحت دید داشت . ولی خب نه میشد اطمینان کرد و نه درسته این کار . من دیدم که یکی از بقلدستی من یه تست و پرسید حتی یعنی حرف زد با بقلیش ( در صورتی که حرف زدن از اول تا آخر امتحان ممنوع هست .
    5. برگه ها رو که پخش میکنن شما حق ندارین باز کنید تا بگن ( ولی اگه مراقب نباشه دور و برتون به راحتی هرچه تمام تر میتونین این کار و بکنین )
    6. بطری آب اجازه دادن ببریم تو . جامدادی نمیزارن . مداد و تراش و پاک کن هرچقدر بخواهید میزارن ببرین تو . راستی خودکار هم اصلاً به کارتون نمیاد چون تمام بحش ها باید با مداد پر شه .
    7. خودشون آب خنک میدن بهتون .(من خودم بطری آب برده بودم ولی سر رایتینگ دیگه گرم شده بود و ازشون آب خواستم که خیلی خوب بود ) خرما و بیسکوییت هم میدن . ( من دوبار خرما گرفتم ) فقط کافیه دستتون و ببرین بالا . اونا میان و بهتون میرسونن هر چی بخوایین .
    8. من خودم قبل امتحان میزم میلرزید . بالانس نبود . دستم و بردم بالا یه نفر اومد موکت و مقوا گذاشت زیر میزم و مشکل سریع رفع شد . میز ها یه نفرست و ارتفاعشون به نظرم مناسب بود .
    9. هدفون ها رو هم چند بار چک میکنند . مشکل باشه رفع میکنند . ( یکی بعد چکینگ هدفونش قطع شد تا خواستند امتحان رو شروع کنند که پاز کردند و براش درست کردند و شروع کردند )
    10. وقتی هر بخش تموم میشه تا بخش بعدی شروع بشه یه 5 دقیقه حداقل طول میکشه . ولی اجازه رفتن به دستشویی ندارید در این بین . دستشویی فقط وقتی میتونید برید که شروع میشه امتحان . یعنی باید از زمانی که دارید بزنید .
    11. هدفون هاش از این گنده ها نیست . کوچولو هست که من اول خودم فکر کردم که شاید مشکل باشه برام جون به گنده ها عدت دارم که گوش و کامل میپوشونه ولی کاملاً اوکی بود و راحت .
    12.راستی میگن 8.30 در رو میبندن ولی اینجوری نبود و حتی بودن کسایی که نزدیکای 9 اومدن نشستن سر جلسه . البته دیگه واقعاً دیرتر از 8.30 نرسید اونجا که ریسکیه و خودتون استرس میگیرین . یه موقع هم شاید راهتون ندن .
    13. یه چیز مهم : دانشگاه بهشتی دو تا سالن همایش بین المللی داره . شما از پایین که میرید بالا اولی نیست و دومیه . اولی رو نرید تو که دپرس میشید میبینید نه نوشته ای نه کسی هیچی .فکر میکنید که امتحان و شروع کردن و دیگه راتون نمیدن .(این اتفاق برای من افتاد ) چسبیده به همن و بالاییه اونی که امتحان توش برگزار میشه .

شفاهی

1. روز امتحان شفاهی باید اون APPLICATION FORM رو پر کنید و تحویل بدید که قبلش هم از سایت میشه دانلود کرد هم براتون میل میکنن . من برای اینکه اونجا علاف نشم خودم پرینت کردم و پر کردم ( و به نظرم کار خوبی کردم )
    2. محیط اونجا خوب بود . شلوغ نبود . جای بازی بود و خلوت بود ( حداقل روزی که من رفتم ) برخورد مسئولین ( که دو تا خانوم بودند ) عالی بود .
    3. چک این خیلی سختی نداشت که آدم استرس بگیره . چند تا کمد بود به من گفتن همه وسایلتون و بزارین اونجا . منم موبایلم و گذاشتم توی کیف و گذاشتم توی کمد و رفتم تو و کسی دیگه نیمد من و بگرده . ( یعنی من راحت میتونستم توی جیبم گوشیم و ببرم و صدا رو ظبط کنم . ولی خب که چی ؟ )
    4. به من گفته بودن وقت مصاحبتون 12:20 هست . من 11:50 اونجا بودم و 12:10 همه چیزم آماده شد . فرستادنم تو و دقیقاً 12:25 اومدم بیرون .
    5. اتاق SPEAKING عالی بود . سایز مناسب بود . ( نه خیلی بزرگ نه خیلی کوچیک ) . یه پنکه گذاشته بودن کنار عقب اگزمینر که بروی APPLICANT بود و دمای اتاق بسیار مناسب بود . نور اتاق هم عالی بود .

باز هم اگه چیزی یادم اومد میام میگم . شمام دعا کنید برای نمره ی ما که اوضاع خراااابه .... همین و بگم .

B. Franklin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)