صفحه 20 از 131 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

از دوستان تشکر میکنم
    به نظرم ایرسافام از نظر اطلاع رسانی خیلی ضعیفه !
    در مورد ثبت نام راهنمایی نکردن، ما باید بیایم از تجربیات بچه ها استفاده کنیم.
    TFR رو تا کی باید پر کنیم ؟ بعدش به کجا بفرستیم؟
    قدیما سازمان سنجش کلی توضیحات ریز داده بود در مورد ثبت نام و کارنامه و ...

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط globaltourism نمایش پست ها
    از دوستان تشکر میکنم
    به نظرم ایرسافام از نظر اطلاع رسانی خیلی ضعیفه !
    در مورد ثبت نام راهنمایی نکردن، ما باید بیایم از تجربیات بچه ها استفاده کنیم.
    TFR رو تا کی باید پر کنیم ؟ بعدش به کجا بفرستیم؟
    قدیما سازمان سنجش کلی توضیحات ریز داده بود در مورد ثبت نام و کارنامه و ...
    دوست عزیز بهترین کار اینه که زنگ بزنی دفتر موسسه از خودشون بپرسی .
    تا جایی که من میدونم روز بعد اعلام نتایج باید برای TRF اقدام کرد .
    ولی زنگ بزنید از خود مسئولین بپرسین .
    موفق باشین .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Junior Member

دوست عزیز، به نظر من ذهن خودتونو درگیر حواشی نکنید، به غیر از داشتن هدفون همه سنترها مثل هم هستن (نظر شخصی) موفق باشید.

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

دوستان یه سوال:
    من آزمون ۶ سپتامبر رو ثبت نام کردم در ایرسافام.
    توی سایت ایرسافام نوشته ۶ سپتامبر اما توی سایت اصلی آیلتس برای این سنتر آزمونی در ۶ سپتامبر در نظر گرفته نشده و نوشته شده ۴ سپتامبر!!
    بقیه تاریخا درسته و فقط این یدونه تاریخ با تاریخ سایت ایرسافام نمیخونه!!
    لینک سایت آیلتس:
    http://www.ielts.org//test_centre_se...0-c96866ad43d0
    اینم لینک ایرسافام:
    http://ielts.irsafam.com/index.php?c...actn=timetable

الان به کدوم اعتماد کنیم؟

سلام بچه ها لطفا راهنمایی کنید. من هرچقدر می خام ایراسافام ثبت نام کنم میگه پاسپورت invalid بدون حرف می رنم با حرف میرنم شماره ملی میدم همش همینو میگه چیکار کنم؟
    Life is a Choice

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MARITO نمایش پست ها
    سلام بچه ها لطفا راهنمایی کنید. من هرچقدر می خام ایراسافام ثبت نام کنم میگه پاسپورت invalid بدون حرف می رنم با حرف میرنم شماره ملی میدم همش همینو میگه چیکار کنم؟
    بدون خط فاصله باید بزنی شماره ملی رو

Junior Member

سلام دوستان. نتیجه امتحان 13 روز بعد از آزمون اعلام میشه. از زمانی که امتحان کتبی دادین این زمان محاسبه میشه.من شنبه 16 آگوست امتحان دادم تو این موسسه. نحوه برگزاری امتحان بد نبود و عالی هم نبود. یک سری مشکلات داشتن که اگر از قبل برنامه ریزی کرده بودن پیش نمی امد. ولی از بهترین مسئله این موسسه وجود هدفون بود که خیلی خیلی کمک میکنه که اشتباه کمتر داشته باشین.قسمت Reading خیلی سخت بود و خیلی ها با این مورد موافق بودن. خیلی گیج کننده بود.اگزامینرها همه ایرانی هستند فقط مثل اینکه یک نفر انگلیسی هست که اون را مطمئن نیستم.زمان امتحان Speaking ما منتظر نوبتمون بودیم که حدود 5 6 نفر اومدن روی نمره speaking اعتراض داشتند و همه میگفتند ک خیلی انتظارشون بیشتر از اینا بوده و اکثرا 5 5.5 بودن و این خیلی به ما استرس داد اون موقع. بچه هایی ک معترض بودند میگفتند دست نمره شون پایینه. حالا نمیدونم یا اونا از خودشون زیادی انتظار داشتن یا واقعا کم نمره میدن.اگزامینر من یک خانم بود به اسم لیلا در ظاهر ک خیلی مهربون به نظر میامد نمیدونم حالا چی بشه.کسی تجربه مشابه داره؟ در مورد امتحان speaking ؟
    ویرایش توسط eli1741 : August 20th, 2014 در ساعت 08:39 AM

سلام همگی. شما می دونین از زمان رجیستر در ایرسافام تا واریز پول چقدر وقت داریم؟
    Life is a Choice

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MARITO نمایش پست ها
    سلام همگی. شما می دونین از زمان رجیستر در ایرسافام تا واریز پول چقدر وقت داریم؟
    سلام.
    ریجیستر که میکنید بعدش دیگه پروفایل هستش. باید آزمون رو رزرو کنید (Book). بعدش از لحظه رزرو به بعد 24 ساعت برای واریز پول وقت دارید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام این خانم عینکی که تقریبا قد بلند هست و اتاق اول میشینه و یه کم جدی میزنه خوب نمره میده؟ اسمش را نمیدونم چیه؟ بین صحبت های من میپرید پشت سر هم اما من با تمرکز حرف زدم و سریع...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)