صفحه 24 از 131 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    شما تعیین نمیکنی . خودشون تعیین میکنن و بهتون اطلاع میدن نزدیک امتحان .
    مگر اینکه شما شهرستان ساکن باشی و بخوایی که امتحان اسپیکینگت نزدیک روز امتحان کتبی باشه . در اینصورت هم باید یه فرم پر کنی و براشون بفرستی فکر کنم ( توی سایتشون ببین )

من فکر میکنم روندش اینطوری هست . حالا برای اینکه مطمئن شی بهترین کار اینه که زنگ بزنی ازشون بپرسی . توی سایت موسسه تلفن دفترشون هست .
    مرسی از پاسخ.

ولی طبق گفته دوستان من فکر میکردم با اون فرم نارخ اسپیکینگ رو خودم تعیین میکنم.نمیدونستم اون فرم مربوط به دوستان شهرستانیست.
    شما از این بابت مطمئنید.

تلفنشون دائم اشغاله مشکل اینجاست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

چی شد آرش جان؟
    جواب ندادند؟
    من هم هرچی تماس گرفتم اشغال است فکر کنم اصلا تلفنی پاسخ نمیدند یا حداقل با این تلفن . مطمئنا ارتباط ساده تری هم وجود خواهد داشت
    دانلود آهنگ جدید

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aaa نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ.

ولی طبق گفته دوستان من فکر میکردم با اون فرم نارخ اسپیکینگ رو خودم تعیین میکنم.نمیدونستم اون فرم مربوط به دوستان شهرستانیست.
    شما از این بابت مطمئنید.

تلفنشون دائم اشغاله مشکل اینجاست.

چون امتحان کتبیتون در شنبه برگزار میشه ازمون شفاهیتون در ادامه هفته برگزار میشه
    اونایی که تاریخ خاصی رو میخوان مربوط به استانهای غیر همجوار استان تهران (البرز - مازندران - سمنان - قم - مرکزی ) هست که هزینه هتل کمتری بدن
    یا مگر اینکه موضوع خاصی باشه یا شرایط خاصی باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezjo نمایش پست ها
    چی شد آرش جان؟
    جواب ندادند؟
    من هم هرچی تماس گرفتم اشغال است فکر کنم اصلا تلفنی پاسخ نمیدند یا حداقل با این تلفن . مطمئنا ارتباط ساده تری هم وجود خواهد داشت
    دانلود آهنگ جدید
    نه .مدام اشغاله.

کسی میدونه اون فرم speaking test date مربوط به تهرانی ها هم میشه یا خیر؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aaa نمایش پست ها
    نه .مدام اشغاله.

کسی میدونه اون فرم speaking test date مربوط به تهرانی ها هم میشه یا خیر؟

تو پست قبلی گفتم که مگر اینکه شرایط خاصی باشه مسافرت خاصی یا بیماری یا نمیدونم بلیط دستت باشه که روز خاصی باید بری جایی یه چیزی که دلیل معتبری باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    تو پست قبلی گفتم که مگر اینکه شرایط خاصی باشه مسافرت خاصی یا بیماری یا نمیدونم بلیط دستت باشه که روز خاصی باید بری جایی یه چیزی که دلیل معتبری باشه
    مرسی .پس منتظ میمونم تا تاریخ رو خودشون اعلام کنند.

دوستان آزمون 22 نوامبر کی باز میشه؟

خودم جواب میدم. چون بهشون میل زدم . گفتن 7th of october

سلام ممنون میشم سریع جواب بدین.

من برای 18 اکتبر ثبت نام کردم دو سوال دارم:
    1-تاریخ اسپیکینگم رو زده از 11 اکتبر تا 25 اکتبر.یعنی من هر تاریخی بین این بازه رو میتونم اتتخاب کنم؟
    2-اگر میتونم با توجه به این که این بازه پنجشنبه جمعه رو هم شامل میشه ایا در اون روزها هم بازند؟

دوستان شما با چه شماره ای تماس میگیرین؟
    من چندبار با این شماره تماس گرفتم و موفق به صحبت هم شدم.
    اینجا میزارم براتون شماره رو. 66706276 این شماره مرکز اصلیشون هست.

اینم بگم که من تهران هستم و برای 2 اکتبر امتحان دارم و تماس گرفتم باهاشون که اگه امکان داره آزمون اسپکینگمو بندازم بعد از آزمون اصلی و اول گفتن هفته بعد تماس بگیر داریم برنامه رو تغییر میدیم و شاید بتونیم کمک کنیم و بعدش که تماس گرفتم گفتن برنامه هامون خیلی زیاد و سنگین شده داریم اسپکینگ ها رو از این بعد مینداریم واسه قبل از آزمون که تا قبل تاریخ آزمون اصلی اسپکینگ هامون جمع بشه

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم سریع جواب بدین.

من برای 18 اکتبر ثبت نام کردم دو سوال دارم:
    1-تاریخ اسپیکینگم رو زده از 11 اکتبر تا 25 اکتبر.یعنی من هر تاریخی بین این بازه رو میتونم اتتخاب کنم؟
    2-اگر میتونم با توجه به این که این بازه پنجشنبه جمعه رو هم شامل میشه ایا در اون روزها هم بازند؟

دوستان شما با چه شماره ای تماس میگیرین؟
    من چندبار با این شماره تماس گرفتم و موفق به صحبت هم شدم.
    اینجا میزارم براتون شماره رو. 66706276 این شماره مرکز اصلیشون هست.

اینم بگم که من تهران هستم و برای 2 اکتبر امتحان دارم و تماس گرفتم باهاشون که اگه امکان داره آزمون اسپکینگمو بندازم بعد از آزمون اصلی و اول گفتن هفته بعد تماس بگیر داریم برنامه رو تغییر میدیم و شاید بتونیم کمک کنیم و بعدش که تماس گرفتم گفتن برنامه هامون خیلی زیاد و سنگین شده داریم اسپکینگ ها رو از این بعد مینداریم واسه قبل از آزمون که تا قبل تاریخ آزمون اصلی اسپکینگ هامون جمع بشه
    سلام

زمان امتحان اسپیکینگ در اون بازه ای که گفتند برگزار میشه و خودشون بهتون روز و ساعت را اعلام می کنند! خودتون نمی تونید اینکار را انجام بدید. برای بچه هایی که از شهرهای دیگه میان شاید تغییر پذیر باشه.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)