صفحه 3 از 131 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی.دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

با سلام...برای امتحان speaking زمانش رو موسسه تعیین میکنه یا خودمون؟؟اگه مثلا با امتحان دانشگاه تداخل کنه چی کار باید کرد؟؟

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiyabeigi نمایش پست ها
    شما چجوری پروفایل ساختین من وقتی به لینک سایتشون میرم، میره تو سایت دانشگاه آزاد
    سلام به همه دوستان عزیز
    من ثبت نام کردم توی این موسسه و 30 آذر مصادف با 21 دسامبر امتحانم هست . اگه در مورد نحوه رجیستر و اینا کسی سوالی داره من می تونم جواب بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_86 نمایش پست ها
    با سلام...برای امتحان speaking زمانش رو موسسه تعیین میکنه یا خودمون؟؟اگه مثلا با امتحان دانشگاه تداخل کنه چی کار باید کرد؟؟
    دوست عزیز
    زمان امتحان Speaking رو همون موسسه ای که برای امتحان ثبت نام می کنین تعیین می کنن و تاریخش رو یا براتون ایمیل میزنن یا مثل اطلاعیه توی سایت میارن

نقل قول نوشته اصلی توسط UUT نمایش پست ها
    سلام کسی می دونه ثبت نام امتحان تاریخ 21 دسامبر کی شروع می شه؟ تو سایت که چیزی ننوشته
    دوست عزیز ثبت نام امتحان 21 دسامبر این موسسه تموم شده (5آذر ساعت 10 صبح بود) .
    2راه داره که زمان امتحانات رو متوجه بشین
    1. شما اگه یه پروفایل بسازین توی این سایت و آدرس ایمیلتون رو وارد کنین چند روز قبل از ثبت نام براتون ایمیل میزنن
    2. یا اینکه هر روز سایت رو باز کنین و توی اطلاعیه که ابتدای ورودتون بالا میاد نوشته

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_86 نمایش پست ها
    سلام..قسمت عکس رو هر کاری میکنم نمیتونم کسی میدونه چیکار باید کرد؟
    باید سایز عکس زیر 200KB باشه . شاید بخاطر اینه

Junior Member

Smile پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط mdeyhim نمایش پست ها
    یکی بیاد بگه آزمون ۷ دسامبر چه جوری بوده؟!!!
    به نظر من از لحاظ سخت افزاری کلا خوب امتحان رو برگزار کردن. یکی از عواملشم البته این بود که تعداد شرکت کننده ها اندک بود و خوب طبیعتا مشکلات کمتر می شد. کیفیت صدا خوب بود. اگزمینر اسپیکینگ هم اگر اشتباه نکنم آقای مصطفی سوری بود که به لحاظ مثبت بودن و برخورد عالی بود. نمره رو نمی دونم!
    در مورد سختی امتحان با توجه به این که من پارسال هم ترکیه امتحان دادم این امتحان به نظرم کلا سطش بالاتر بود. البته من این رو قبلا از کسای دیگه شنیده بودم که سطح امتحان ایلتس بالا رفته. البته لیسنینگ و ریدینگ. رایتینگ عادی بود. خوب من فعلا همین رو می تونم بگم.

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان این موسسه امروز داره برای آزمون 21 دسامبر ثبت نام میکنه (تکمیل ظرفیت)
    امتحانش 8-9 روز دیگه میشه و هنوزم تاریخ اسپیکینگش معلوم نیست
    از طرفی توی سایت ielts.org هیچ تاریخ آزمونی برای این موسسه ثبت نشده
    به نظرتون ثبت نام بکنم؟ (یعنی ثبت نام کردم، payment رو انجام بدم؟)
    آخه راستش سر قضیه موسسه دین و دانش یه خورده از موسسه های تازه تاسیس ترسیدم
    ولی از طرفی تاریخ آزمونش خیلی برام خوبه
    لطفاً راهنماییم کنید. فردا آخرین مهلت پرداخت هستش

Member
    رشته و دانشگاه
    .Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

ممنون از راهنمایتون.
    من دوبار ایلتس ازاد امتحان دادم با نهایت کم شانسی هر دو بار 6
    1- Sp(7) Lis(6) Re(5.5) Wri(5.5) overall=6
    2- Sp(6.5) Lis(5) Re(6) Wri(7) overall=6
    می خواستم برم ترکیه که همه می گن همش حرفه. نمره دان فرقی نداره. الانم کلا ازاد و تهران پره. اینجار رو رزرو کردم چون ددلاین ها داره می گذره. البته خیلی راحت بعد ثبت نام 2 تاریخ رزرو کردم که 1ذره مشکوکه. ممکنه کنسل کنند؟ هنوز نمره شما نیومده درسته؟ کلا راضی بودین؟ ممکنه واسه جذب مشتری 1 ذره نمره بالا بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamilas6231 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اینطور که معلومه شما امتحان دادین . میشه بگین چند روز قبل از امتحان براتون ایمیل برگزاری امتحان Speking اومد؟ چون من 21 دسامبر امتحان دارم و هنوز ایمیلی برام نیومده و خیلی استرس دارم که خدای نکرده Cancel نشه
    فکر می کنم از 1 یا 2 دسامبر شروع اسپیکینگ بود و 3 یا 4 روز جلوترش ایمیل اومد. من پیشنهاد می کنم بهشون زنگ بزنید و بپرسید.

دوست عزیز که شرکت کردید
    واسه ثبت نام و ساختن پروفایل مشکلات تهران آیلتس رو ندارن؟ چون تهران آیلتس واقعا اذیت میکنن سر ساختن پروفایل...یک زمان مشخص میذارن و 1000 دردسر! الانم که میخوام تاریخ امتحانم رو از 1 فوریه بندازم واسه 1 مارچ نمیذارن میگن باید بیشتر از 1ماه فاصله داشته باشه. نتیجه اینکه میخوام اینجا رو ثبت نام کنم! میشه از الان این کار رو کرد؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)