صفحه 4 از 131 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    دوست عزیز که شرکت کردید
    واسه ثبت نام و ساختن پروفایل مشکلات تهران آیلتس رو ندارن؟ چون تهران آیلتس واقعا اذیت میکنن سر ساختن پروفایل...یک زمان مشخص میذارن و 1000 دردسر! الانم که میخوام تاریخ امتحانم رو از 1 فوریه بندازم واسه 1 مارچ نمیذارن میگن باید بیشتر از 1ماه فاصله داشته باشه. نتیجه اینکه میخوام اینجا رو ثبت نام کنم! میشه از الان این کار رو کرد؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    من مشکلی اصلا نداشتم اما یکی دو بار واسه عکس گذاشتن به مشکل خوردم تماس گرفتم خیلی خوب راهنمایی کردن،واسه پروفایل ساختن هم زمان ندارن فقط قبل شروع ثبت نام باید بسازید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

من حضوری گرفتم،گفتند سایت results.ielts.org مشکل داشته و ما جوابها رو فرستادیم که اجازه پرینت کارنامه رو گرفتیم، کارنامه ها رو هم تو محل ازمون اسپیکینگ دادن

Junior Member

در ضمن اینا تو face book هم پیج دارن من خیلی از سوالامو اونجا پرسیدم سزیع جواب دادن، یه تست هایی هم میذاره چند روز یه بار https://www.facebook.com/pages/Irsaf...68785353269010

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_f نمایش پست ها
    دوست عزیز ممکن بگی مثلا شما چه سوالی پرسیدین و چه جوابی گرفتین ؟
    در مورد کوچک کردن عکس پرسبدم که چطور انجام بدم، اازم خواستن عکس رو ایمیل کنم و خودشون حجمشو کم کردن چون هر کار کردم نشد!

سلام

دوستانی که این مرکز امتحان دادن از امتحان speaking راضی بودند؟ افرادی که امتحان میگیرن native هستن یا ایرانی؟ لهجشون موقع صحبت چطوره؟ آخه این هندیا و پاکستانیها خیلیییییی لهجه بدی دارن!!

ممنونم

Junior Member

[QUOTE=ftm;1466363]سلام

دوستانی که این مرکز امتحان دادن از امتحان speaking راضی بودند؟ افرادی که امتحان میگیرن native هستن یا ایرانی؟ لهجشون موقع صحبت چطوره؟ آخه این هندیا و پاکستانیها خیلیییییی لهجه بدی دارن!!

ممنونم[/QUOTE
    من دو بار امتحان دادم اونجا، ایرانی بودن اتفاقا یه خانم مسن بود که خیلی انرژی مثبت داشت دفعه دوم یه خانم جوون بود که جدی تر بود.

[QUOTE=helnik;1466681]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

ممنونم[/QUOTE
    من دو بار امتحان دادم اونجا، ایرانی بودن اتفاقا یه خانم مسن بود که خیلی انرژی مثبت داشت دفعه دوم یه خانم جوون بود که جدی تر بود.
    شما از نمراتتون هم راضی بودین؟ مخصوصا speaking !! میگن شرایط خود روز امتحان خیلی خوب نیست مثلا هوای محیط خیلی سرد بوده و بعضی از دوستان اعتراض داشتن. واسه شما هم شرایط اینجوری بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط helnik نمایش پست ها
    من راضی بودم با اینکه هنوز نمره مورد نظرم رو نگرفتم overall 7 می خواستم اما به نظرم خیلی منصفانه بود، من هم آزاد دادم هم تهران آیلتس، اینجا بالاترین نمره رو گرفتم، من رفتم کارنامه بگیرم یه پسره overall هشت شده بود اسپیکینگ 9.
    به نظر من هم اصلا نمره اسپیکینگ رو خوب ندادن(با اینکه از شرایط امتحان راضی بودم) من قبلا اسپکینگم 6.5 شده بود این دفعه همه بخش های دیگه 6.5 و 7 بود. و اسپیکینگ رو با اینکه به نظر خودم بهتر از همه بخش های دیگه اجرا کردم 6 شدم. به نظر منطقی نمی رسه. بخصوص با توجه به اینکه من قبلا این بخش رو 6.5 شدم و این دفعه وقعا از دفعه قبل بهتر بودم

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

من الان پولو واريز كردم.
    ميخواستم بدونم در قسمت my exam در ستون status شده registered ! تمام ديگه؟ درسته؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

تمامه نگران نباشین ، بعدا خودشون با ایمیل باهاتون تماس می گیرن دیگه از این به بعد سایت بدرد نمی خوره

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    من الان پولو واريز كردم.
    ميخواستم بدونم در قسمت my exam در ستون status شده registered ! تمام ديگه؟ درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)