صفحه 5 از 131 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط sara4164 نمایش پست ها
    به نظر من هم اصلا نمره اسپیکینگ رو خوب ندادن(با اینکه از شرایط امتحان راضی بودم) من قبلا اسپکینگم 6.5 شده بود این دفعه همه بخش های دیگه 6.5 و 7 بود. و اسپیکینگ رو با اینکه به نظر خودم بهتر از همه بخش های دیگه اجرا کردم 6 شدم. به نظر منطقی نمی رسه. بخصوص با توجه به اینکه من قبلا این بخش رو 6.5 شدم و این دفعه وقعا از دفعه قبل بهتر بودم
    من هم نظر مشابه شما رو دارم. نمراتشون تو اسپیکینگ و رایتینگ اصلا منطقی نبوده. چیزی که دوستمون Helnik گفته رو قبول ندارم. ضمن اینکه اگه به پست های ایشون با کمی دقت نیگاه کنین متوجه تناقض گویی های عجیب ایشون میشید.
    من که حتما به نمرم اعتراض میکنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام من برای این موسسه رزرو کردم الان هم می خوام پرداخت کنم ولی ظاهرا پرداخت ها فقط اینترنتی هست توی سایت تهران آیلتس گفته اگر شما نتوانید که اصل فیش بانکی را ارائه دهید, ثبت نام شما لغو میشود و هیچ گونه وجهی به شما پس داده نخواهد شد میشه راهنمایی کنید که قابل اعتمادهست یانه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,barajin

سلم دوستان, لطفآ راهنمایی کنین که این مرکز با کارت ملی قبول میکنه یا پاسپورت می خواد؟ دانشگاه آزاد که درو رو کارته ملی ها بست !! من واقعا وقت ندارم تا ۱ مارچ باید نمرمو بدم ، و اینکه نتایج دقیقا ۱۳ روزه میاد؟

Junior Member

من دیروز تماس گرفتم گفتند بهتون از طریق ایمیل میگیم چه مدارکی بیارید و 2 هفته بعد هم نتایج رو میدن فقط یکی بگه چرا اینا پرداختشون فقط اینترنتی هست اصلا قابل اعتماد نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parmis83 نمایش پست ها
    من دیروز تماس گرفتم گفتند بهتون از طریق ایمیل میگیم چه مدارکی بیارید و 2 هفته بعد هم نتایج رو میدن فقط یکی بگه چرا اینا پرداختشون فقط اینترنتی هست اصلا قابل اعتماد نیست
    سلام

فکرنمیکنم پرداخت آنلاین بودن مشکلی باشه. دانشگاه ازاد هم سیستم پرداختش انلاینه و تا حالا هزاران نفر ازمون دادند.

Junior Member

اگر شما نتوانید که اصل فیش بانکی را ارائه دهید, ثبت نام شما لغو میشود و هیچ گونه وجهی به شما پس داده نخواهد شد میشه راهنمایی کنید که قابل اعتمادهست یانه؟ این چیزی هست که تو تهران آیلتس گفته و اگه امتحان کنسل بشه با پرداخت اینترنتی که نمی شه پیگیری کرد

اگر شما نتوانید که اصل فیش بانکی را ارائه دهید, ثبت نام شما لغو میشود و هیچ گونه وجهی به شما پس داده نخواهد شد میشه راهنمایی کنید که قابل اعتمادهست یانه؟ این چیزی هست که تو تهران آیلتس گفته و اگه امتحان کنسل بشه با پرداخت اینترنتی که نمی شه پیگیری کرد
    شما وقتی که هرجا پرداخت اینترنتی انجام میدی، یک کد و یا شماره پرداخت بهتون میده که باید اون رو نگه دارید حتما. و مطمئن باشید بانکی شما کارتش رو دارید این کار رو براتون انجام میده. در ضمن قطعا که خود موسسه هم به شما یک رسید پرداخت خواهد داد. مطمئن باشید که بی حساب و کتاب نیست و خوب همونطور که دوستمون هم گفتند دانشگاه آزاد به همین صورت داره کار میکنه و خیلی ها رفتن و پرداخت کردن و مشکلی هم ندارند! در زمینه تهران آیلتس هم باید بگم این موسسه خیلی قوانین دست و پاگیر و بیخودی داره که مشتری رو به شدت اذیت میکنه! این هم یک نمونش هست چون وقتی شما پرداخت کردی قطعا توی حسابهای بانکی موردش ذکر میشه و دیگه ارائه فیش یکم بچه بازی هستش!
    البته در زمینه پرداختهای الکترونیکی، همیشه عدم امنیت وجود داره اما یک کار خوبی که وزارت صنعت و معدن انجام داده یک استاندارد هستش به نام "نماد اعتماد الکترونیکی"‌ که شرکت های اینترنتی اگر داشته باشند یعنی خیلی زیاد تر قابل اعتماد هستند. اما خوب این نماد خیلی هنوز جا نیفتاده بین شرکتها و مثلا سیستم خرید اینترنتی بلیط قطار راه آهن هم تازه 1ماه هست این نماد رو گرفته! برای اطلاعات بیشتر از این نماد توی گوگل اسمش رو سرچ کنید و توضیحات کامل رو ببینید!
    اما خوب در کل خیالتون راحت باشه و نگران نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    در ضمن قطعا که خود موسسه هم به شما یک رسید پرداخت خواهد داد.
    میشه بگید چطوری باید رسید پرداختی که موسسه به من خواهد داد رو بگیرم؟؟ من از کد و یا شماره پرداخت ضمن پرداخت اینترنتی اطلاع دارم.

Junior Member

میشه بگید چطوری باید رسید پرداختی که موسسه به من خواهد داد رو بگیرم؟؟ من از کد و یا شماره پرداخت ضمن پرداخت اینترنتی اطلاع دارم.

سلام

اگه اشتباه نکنم وقتی وارد سیستم پرداخت اینترنتی بانک سرمایه میشید (برای پرداخت انلاین وجه ثبت نام)، یک قسمتی هست که میتونید ایمیلتون رو وارد کنید که رسید الکترونیکی پس از پرداخت براتون ارسال میشه. برای من این ایمیل از طرف بانک سرمایه اومدش. این رسید الکترونیکی همان رسید پرداختی شماست که جزئیات پرداخت در آن درج شده است.

وقتی شما پول رو پرداخت میکنید به شما شماره ای چیزی نمیده؟ شماره عضویت؟ شماره کاربری؟ به هر حال یک چیزی به شما داده میشه! بعدشم همون شماره پرداخت اینترنتی خودش سند محسوب میشه! نگران نباشید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)