صفحه 51 از 131 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان من نتیجه امتحانم که 6 دسامبر بود واسم sms شد ولی هرچی تو dashboard نگاه می کنم چیزی پیدا نمی کنم
    می دونین کی نتیجه ها تو سایت میاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

جدا؟! نتایج که فردا باید بیاد. توی سایت خود ایلتس هم نتایج تا 4 دسامبر هست
    https://results.ielts.org/

نقل قول نوشته اصلی توسط env نمایش پست ها
    سلام دوستان من نتیجه امتحانم که 6 دسامبر بود واسم sms شد ولی هرچی تو dashboard نگاه می کنم چیزی پیدا نمی کنم
    می دونین کی نتیجه ها تو سایت میاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

نتایج توی سایت آیلتس اومد هرچند هنوز برای من نه sms شده نه توی دشبورد اومده

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

دوستان سلام
    تاریخ امتحان اسپیکینگ توی ایرسافام رو میتونیم خودمون مشخص کنیم؟
    چطوری میشه فهمید چه تاریخهایی برای آزمون مورد نظر خالیه تا انتخاب کنی؟
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

نقل قول نوشته اصلی توسط manizani نمایش پست ها
    دوستان سلام
    تاریخ امتحان اسپیکینگ توی ایرسافام رو میتونیم خودمون مشخص کنیم؟
    چطوری میشه فهمید چه تاریخهایی برای آزمون مورد نظر خالیه تا انتخاب کنی؟
    بله امکانش هست. باید منتظر بمونین تا زمانها باز بشن. نزدیکای امتحان داشبوردتونو چک کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

سلام. من برای 10 ژانویه ثبت نام کردم. میخواستم ببینم الان برای انتخاب روز اسپیکینگ مهلت تموم شده؟ یا نزدیک امتحان باز میشه؟
    چون کامنت ها رو که خوندم گویا برای بعضی از دوستان روز امتحان شفاهی مشخص شده بعضی ها هم میگن نزدیکای روز امتحان کتبی باز میشه. ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط avalipour نمایش پست ها
    سلام. من برای 10 ژانویه ثبت نام کردم. میخواستم ببینم الان برای انتخاب روز اسپیکینگ مهلت تموم شده؟ یا نزدیک امتحان باز میشه؟
    چون کامنت ها رو که خوندم گویا برای بعضی از دوستان روز امتحان شفاهی مشخص شده بعضی ها هم میگن نزدیکای روز امتحان کتبی باز میشه. ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده.
    درود
    بعضی از دوستان از طریق اس ام اس و بعضی دیگه بوسیله میل مطلع شدن.
    ولی یه سری هم بودن که هیچ کدوم رو حالا بنا به هر دلیلی نگرفتن ، مثل خود من . من تصادفی 3هفته قبل از امتحان کتبیم دیدم رو سایت ، داشبور خودم ، گزینه تعیین تاریخ فعال شده که خوشبختانه پر نشده بود و منم رزرو کردم .
    اگر این تعیین تاریخ اسپیکینگ باز نیست برای شما یه میل بهشون بزنید و از خودشون پرس و جو کنید . شاید نگذشته باشه هنوز.
    . . . . . . Never give up

Junior Member

سلام دوستان. من توی آگوست امتحان دادم.ولی هنوز نرفتم کارنامه رو بگیرم. الان نیاز دارمش. الان برم بهم میدن یا انداختنش دور؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hsalem نمایش پست ها
    سلام دوستان. من توی آگوست امتحان دادم.ولی هنوز نرفتم کارنامه رو بگیرم. الان نیاز دارمش. الان برم بهم میدن یا انداختنش دور؟؟؟
    درود
    چیه رو بندازن دور دقیقا ؟
    شما تا دوسال نمره تون معتبر هست . هر وقت بریبد یه پرینت می گیرن ، شما هزینه اش رو پرداخت می کنید و تحویل میگیرید .
    . . . . . . Never give up

سلام دوستان.

من برای آزمون 10 ژانویه ثبت نام کردم و زمان و تاریخ آزمون speaking رو هم تعیین کردم اما الان که پروفایلم رو چک کردم چیزی در مورد آزمون speaking که قبلا بوک کرده بودم ندیدم! کسی می دونه جریان چیه؟

سوال دیگه من اینه که مکان برگزاری آزمونهای speakingو اصلی رو چطور می تونم بدونم؟
    ممنون از دوستایی که پاسخ سوالم رو می دهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)