صفحه 52 از 131 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط royalroya نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من برای آزمون 10 ژانویه ثبت نام کردم و زمان و تاریخ آزمون speaking رو هم تعیین کردم اما الان که پروفایلم رو چک کردم چیزی در مورد آزمون speaking که قبلا بوک کرده بودم ندیدم! کسی می دونه جریان چیه؟

سوال دیگه من اینه که مکان برگزاری آزمونهای speakingو اصلی رو چطور می تونم بدونم؟
    ممنون از دوستایی که پاسخ سوالم رو می دهند.
    درود
    -اگر درست رزرو کرده باشید تو داشبوردتون نشون میده . اگر نیست شاید save نشده یا زمان رزرو کردن refresh شده .
    -مکان مصاحبه که نرسیده به میدان فردوسیه . تو سایتش هست.
    -مکان آزمون کتبی رو هم روز مصاحبه و هم 24 ساعت قبل آزمون می گن .
    . . . . . . Never give up

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Hi thereI've created an account in Irsafam website, but unfortunately I have wrongly written my Family name. and there is no possibility to correct it . Is there any one to guide me what I should do for correction?May I email them ? and if yes to which email address? ielts@irsafam.com

نقل قول نوشته اصلی توسط shaeri نمایش پست ها
    Hi thereI've created an account in Irsafam website, but unfortunately I have wrongly written my Family name. and there is no possibility to correct it . Is there any one to guide me what I should do for correction?May I email them ? and if yes to which email address? ielts@irsafam.com
    hi
    once you login in their website , at the first page you can find myprofile tab . so click on that , then change the data to correct one.
    if you cannt find mentioned page , from the top , left side , you will find dashboard button , so click and follow the same.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    hi
    once you login in their website , at the first page you can find myprofile tab . so click on that , then change the data to correct one.
    if you cannt find mentioned page , from the top , left side , you will find dashboard button , so click and follow the same.
    hi Hamed
    I had tried it but the problem is that my family name is fixe and I cant change it. just tel, job, country ,... are modifiable.

hi Hamed
    I had tried it but the problem is that my family name is fixe and I cant change it. just tel, job, country ,... are modifiable.
    hi
    then create new profile or call them to find out any possible solution

Junior Member

سلام . تو داشبورد خودتون برید تو message center اونجا ساعتی رو که رزو کردید براتون قطعی کردن. ماله من که اینجوری شده. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط royalroya نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من برای آزمون 10 ژانویه ثبت نام کردم و زمان و تاریخ آزمون speaking رو هم تعیین کردم اما الان که پروفایلم رو چک کردم چیزی در مورد آزمون speaking که قبلا بوک کرده بودم ندیدم! کسی می دونه جریان چیه؟

سوال دیگه من اینه که مکان برگزاری آزمونهای speakingو اصلی رو چطور می تونم بدونم؟
    ممنون از دوستایی که پاسخ سوالم رو می دهند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    hi then create new profile or call them to find out any possible solution
    I sent an email to them and here is what i received from them: با سلام و احترام متقاضی گرامی اصلاح اطلاعات شما در روز آزمون شفاهی انجام میگردد. با تشکر but I dont feel relaxed this way. what do u think? is it ok if I create another account with another email? and there is no problem with the same passport number? plz let me know if anybody has the same experience

I sent an email to them and here is what i received from them: با سلام و احترام متقاضی گرامی اصلاح اطلاعات شما در روز آزمون شفاهی انجام میگردد. با تشکر but I dont feel relaxed this way. what do u think? is it ok if I create another account with another email? and there is no problem with the same passport number? plz let me know if anybody has the same experience
    cool
    take it easy then . just print it out and take it with yourself at exam date
    i remember that same problem for another guy and they revised it at speaking date
    dont worry bro

Junior Member peymanpaj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری - دانشگاه آزاد تهران

روز آزمون مصاحبه براتون اصلاحش ميکنن و احتمالا بابتش مبلغي هم دريافت ميکنن.
    من درخواست تغيير شماره ملي رو داشتم، 25 تومان گرفتن عوض کردن! )
    نگران نباشيد، اگر ميتونيد پرينت ايميل رو هم ببريد
    موفق باشيد

Junior Member

سلام
    بنده میخاستم برا آزمون 24 مارس 2015 (93/12/23) ایرسافام ثبت نام کنم که چند سوال برام پیش اومده که از دوستان عزیز تقاضای راهنمایی دارم:
    1- با توجه به اینکه نتیجه آزمون 13 روز بعد آزمون کتبی میاد، بنظر شما با توجه به برخورد به ایام نوروز ایا امکانش هست زمان اعلام نتایج از این 13روز بیشتر بشه؟؟
    2- بنظر شما امکان لغو یا به تاخیر انداختن ابن تاریخ آزمون در موسسه ایرسافام وجود داره یا نه؟
    3- بنظر شما باید چند مدت قبل آزمون ثبت نام کنم؟؟

مچکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)