صفحه 55 از 131 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط manizani نمایش پست ها
    دو روز مونده برای رزرو یا فقط دو روز کلا برای رزرو اختصاص داده شده؟ میشه بگید اون دو روز چه روزهایی هستند؟
    پنل رزرو رو که باز میکنی برای آزمون 7فوریه فقط دو روز میبینی 4 و 9 فوریه!!
    البته این مال یه هفته پیشه من الان دیگه نمیتونم ببینم چی هست چی نیست چون رزرو کردم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوستان من 7 ژانویه آزمون اسپیکینگ دارم.
    آدرسش کجاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان من 7 ژانویه آزمون اسپیکینگ دارم.
    آدرسش کجاست؟

نشانی دفتر مرکزی محل برگزاری آزمون Speaking :
    ضلع جنوبی خیابان انقلاب، بین تقاطع خیابان استاد نجات اللهی (ویلا) و میدان فردوسی، نبش کوچه براتی، ساختمان فیلیپس، طبقه پنجم،پلاک 812
    موسسه فرهنگی هنری ایرسافام (IFI IELTS Test Centre).
    ---
    این ساختمونه فیلیپس که من اسمی روش ندیدم ولی دقیقا نبش براتی هست .

Junior Member

سلام
    یه سوال مبتدیانه:
    فرق می کنه که فرم ثبت نام رو با حروف کوچک یا بزرگ یا حرف اول بزرگ و بقیه کوچک پر کنیم؟ یا فرقی نداره و اینقدر سخت گیری نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط penguinsjr نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال مبتدیانه:
    فرق می کنه که فرم ثبت نام رو با حروف کوچک یا بزرگ یا حرف اول بزرگ و بقیه کوچک پر کنیم؟ یا فرقی نداره و اینقدر سخت گیری نداره؟
    درود
    اگر منظورتون application form هست که رو خود سایت هست، باید بگم اصلا نخواستن و نگرفتن .
    حالا اگه می خواید پر کنید ، راحت باشید و هر جور دوست دارید ببرید .
    . . . . . . Never give up

کارنامه رو چند روز بعد پست میکنن ؟ من شیراز هستم و قرار بود با TNT پست بشه.

Junior Member

با سلام
    برای پر کردن فرم ثبت نام عکس باید مشخصات خاصی از لحاظ سایز و رزولوشن داشته باشه؟من چند بار امتحان کردم نشد
    خواهشا راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

با سلام
    دوستان تا حالا کسی خودش تاریخ امتحان اسپیکینگ رو رزرو کرده؟ بر اساس متن پایین من الان باید بتونم تاریخ اسپسکینگ رو تعیین کنم ولی نمیتونم.لطفاً راهنماییم کنید.
    ممنون

داوطلب گرامی، پنل رزرو آنلاین تاریخ آزمون شفاهی
    (Speaking) برای رفاه حال و کاهش استرس شما طراحی شده است. شما به کمک این پنل می توانید روز و زمان آزمون شفاهی خود را انتخاب نمایید و به راحتی و با اطلاع قبلی در زمان مقرر در موسسه حضور داشته باشید.

توجه داشته باشید شما قادر به ادیت یا تغییر تاریخ انتخابی خود نیستنید و باید با دقت کامل زمان مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

یاداوری می شود این سیستم جهت بهبود روال ثبت نام آزمون شفاهی طراحی شده است و تخصیص زمانها بر اساس اولویت ورود به پنل آزمون شفاهی صورت می گیرد. بر همین اساس دیگر هیچگونه امکان تغییر و جابجایی از روشهایی نظیر ایمیل و درخواست کتبی و شفاهی وجود نخواهد داشت.

نکته مهم: توجه داشته باشید در صورتی که تا 14 روز قبل از تاریخ آزمون کتبی نسبت به رزرو تایم شفاهی اقدام

ننمایید، موسسه تا 12 روز قبل از آزمون کتبی، زمانی را به صورت خودکاربرای شما انتخاب نموده و از طریق داشبورد به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.

بازکردن منوی تاریخ اسپیکینگ

ابتدا وارد داشبورد شوید
    در جدول My exam روی قسمت قرمز رنگ انتهایی کلیک کنید
    مشاهده تاریخ های در دسترس

تاریخ ها و تایم های موجود برای آزمون را مشاهده کنید
    توجه داشته باشید که رنگ سبز به منزله وجود جای خالی است
    رنگ قرمز به منزله اینست که تایم مورد نظر توسط افراد دیگر اخذ شده است •رنگ خاکستری به منزله غیر فعال بودن تایم است و این تایم قابل انتخاب نیست
    بر روی روز مورد نظرتان کلیک کنید

توجه داشته باشید که بعد از انتخاب، امکان ادیت و یا جابجایی به هیچ وجه وجود ندارد پس در انتخاب دقت کنید
    پس از انتخاب منتظر بمانید تا تایم مورد نظر در جدول آزمون شما ظاهر شود
    اتمام فعالیت رزرو تاریخ و زمان اسپیکینگ

پس از اطمینان از اتمام فعالیت، از وب سایت خارج شوید

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان تا حالا کسی خودش تاریخ امتحان اسپیکینگ رو رزرو کرده؟ بر اساس متن پایین من الان باید بتونم تاریخ اسپسکینگ رو تعیین کنم ولی نمیتونم.لطفاً راهنماییم کنید.
    ممنون

داوطلب گرامی، پنل رزرو آنلاین تاریخ آزمون شفاهی
    (Speaking) برای رفاه حال و کاهش استرس شما طراحی شده است. شما به کمک این پنل می توانید روز و زمان آزمون شفاهی خود را انتخاب نمایید و به راحتی و با اطلاع قبلی در زمان مقرر در موسسه حضور داشته باشید.

توجه داشته باشید شما قادر به ادیت یا تغییر تاریخ انتخابی خود نیستنید و باید با دقت کامل زمان مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

یاداوری می شود این سیستم جهت بهبود روال ثبت نام آزمون شفاهی طراحی شده است و تخصیص زمانها بر اساس اولویت ورود به پنل آزمون شفاهی صورت می گیرد. بر همین اساس دیگر هیچگونه امکان تغییر و جابجایی از روشهایی نظیر ایمیل و درخواست کتبی و شفاهی وجود نخواهد داشت.

نکته مهم: توجه داشته باشید در صورتی که تا 14 روز قبل از تاریخ آزمون کتبی نسبت به رزرو تایم شفاهی اقدام

ننمایید، موسسه تا 12 روز قبل از آزمون کتبی، زمانی را به صورت خودکاربرای شما انتخاب نموده و از طریق داشبورد به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.

بازکردن منوی تاریخ اسپیکینگ

ابتدا وارد داشبورد شوید
    در جدول My exam روی قسمت قرمز رنگ انتهایی کلیک کنید
    مشاهده تاریخ های در دسترس

تاریخ ها و تایم های موجود برای آزمون را مشاهده کنید
    توجه داشته باشید که رنگ سبز به منزله وجود جای خالی است
    رنگ قرمز به منزله اینست که تایم مورد نظر توسط افراد دیگر اخذ شده است •رنگ خاکستری به منزله غیر فعال بودن تایم است و این تایم قابل انتخاب نیست
    بر روی روز مورد نظرتان کلیک کنید

توجه داشته باشید که بعد از انتخاب، امکان ادیت و یا جابجایی به هیچ وجه وجود ندارد پس در انتخاب دقت کنید
    پس از انتخاب منتظر بمانید تا تایم مورد نظر در جدول آزمون شما ظاهر شود
    اتمام فعالیت رزرو تاریخ و زمان اسپیکینگ

پس از اطمینان از اتمام فعالیت، از وب سایت خارج شوید
    درود
    دوست عزیز نه انقدر پیچیدگی داره نه نیاز هست کل متن رو اینجا بگذرید.
    شما فقط کافیه که از رو داشبور خودتون ، زمانی که پنل مربوط به speaking باز شد کلیک کنید ، روز و ساعت مورد نظر رو پیدا کنید و در نهایت روی همون آیکون کلیک کنید.
    اگز هر جا مشکل خوردید یا قسمت مربوط رو شرح بدید یا screenshot بفرستید .

نقل قول نوشته اصلی توسط nillnill نمایش پست ها
    با سلام
    برای پر کردن فرم ثبت نام عکس باید مشخصات خاصی از لحاظ سایز و رزولوشن داشته باشه؟من چند بار امتحان کردم نشد
    خواهشا راهنمایی بفرمایید.
    درود
    فرم رو از شما نمی خوان . ضمن این که روز امتحان speaking از شما عکس می اندازند . نیازی به عکس هم نیست .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)