صفحه 56 از 131 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام دوستان
    یک سوال دارم در خصوص رزرو زمان اسپیکینگ
    الان کلا 3 روز رو گذاشتن که نصفش قرمز (پر) و بقیشم خاکستری هست(رزرو شده) و فقط دو تا سبز داره
    خاکستری ها امکان سبز شدنشون هست ایا؟ در ضمن اینا گفتن از یک هفته قبل تا یک هفته بعد اما الالن فقط 3 روز داره برای رزرو !!

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال دارم در خصوص رزرو زمان اسپیکینگ
    الان کلا 3 روز رو گذاشتن که نصفش قرمز (پر) و بقیشم خاکستری هست(رزرو شده) و فقط دو تا سبز داره
    خاکستری ها امکان سبز شدنشون هست ایا؟ در ضمن اینا گفتن از یک هفته قبل تا یک هفته بعد اما الالن فقط 3 روز داره برای رزرو !!

با تشکر
    برا منم همینطور بود که باهاشون تماس گرفتم و گفتم از شهرستانم و شفاهی و کتبیم باید پشت هم باشه. بعد یادمه گفتن فلان روز و ساعت وارد سیستم بشید که زمان های دیگه باز میشه و زود رزرو کنید که اگه اون زمانا رزرو شد دیگه مجبورید روزهای دیگه انتخاب کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1991 نمایش پست ها
    برا منم همینطور بود که باهاشون تماس گرفتم و گفتم از شهرستانم و شفاهی و کتبیم باید پشت هم باشه. بعد یادمه گفتن فلان روز و ساعت وارد سیستم بشید که زمان های دیگه باز میشه و زود رزرو کنید که اگه اون زمانا رزرو شد دیگه مجبورید روزهای دیگه انتخاب کنید.
    سلام. من هم همین مشکل رو دارم.شما چطور تونستید تماس بگیرید. صدای ضبط شده است اخر سر هم اپراتور اصلا جواب نمیده؟! انگار ادم رو گذاشتن سر کار. به ایمیل هم گفتن تا یک روز جواب میدن . دو روز شد جوابی نگرفتم. شهرستان هستم سخت حضوری برم. شماره ای دارید که کسی جواب بده؟(صدای ضبط شده نباشه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام

من برای آزمون 29 ژانویه ثبت نام کردم ولی الان با چندتا مشکل مواجه شدم که ممنون میشم اگه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه:

1- شماره پاسپورت من اشتباها همون شماره ملی وارد شده! تا به حال دقت نکرده بودم ولی الان که متوجه شدم قابل تغییر هم نیست، بهشون ایمیل زدم ولی جوابی ندادن. چکار میتونم بکنم؟ میشه تغییرش داد؟ خیلی نگرانم!
    2- این registration ID که گفته واسه دیدن نتایج باید داشته باشید چیه؟ من بعد ثبت نام هیچ ایمیل تاییدی برام نیومد! الان باید چیکار کنم؟
    3- مدرک شناسایی که با اون ثبت نام کردیم و روز آزمون باید کپی اش همراهمون باشه همون کارت ملیه؟

خیلی ممنون میشم اگه به سوالات من پاسخ بدید. به شدت نگران شدم این روزهای آخر (

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط cma نمایش پست ها
    سلام

من برای آزمون 29 ژانویه ثبت نام کردم ولی الان با چندتا مشکل مواجه شدم که ممنون میشم اگه کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه:

1- شماره پاسپورت من اشتباها همون شماره ملی وارد شده! تا به حال دقت نکرده بودم ولی الان که متوجه شدم قابل تغییر هم نیست، بهشون ایمیل زدم ولی جوابی ندادن. چکار میتونم بکنم؟ میشه تغییرش داد؟ خیلی نگرانم!
    2- این registration ID که گفته واسه دیدن نتایج باید داشته باشید چیه؟ من بعد ثبت نام هیچ ایمیل تاییدی برام نیومد! الان باید چیکار کنم؟
    3- مدرک شناسایی که با اون ثبت نام کردیم و روز آزمون باید کپی اش همراهمون باشه همون کارت ملیه؟

خیلی ممنون میشم اگه به سوالات من پاسخ بدید. به شدت نگران شدم این روزهای آخر (
    درود
    نگران نباشید اولا.
    1-روز امتحان اسپیکینگ بهشون موضوع رو میگید و درست میشه .
    2-اون شماره ایی که روی صندلی امتحان کتبی می زنند.با خودتون می برید و 13 روز بعد نتیجه رو می تونید چک کنید (هر چند که همه اس ام اس مربوطه رو می گیرند)
    3-شما اصل مدرک رو باید بیرید.پس پاسپورت و ملی رو ببرید.
    *ای میل رو حداکثر 2روزه جواب میدن.
    . . . . . . Never give up

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    نگران نباشید اولا.
    1-روز امتحان اسپیکینگ بهشون موضوع رو میگید و درست میشه .
    2-اون شماره ایی که روی صندلی امتحان کتبی می زنند.با خودتون می برید و 13 روز بعد نتیجه رو می تونید چک کنید (هر چند که همه اس ام اس مربوطه رو می گیرند)
    3-شما اصل مدرک رو باید بیرید.پس پاسپورت و ملی رو ببرید.
    *ای میل رو حداکثر 2روزه جواب میدن.
    خیلی ممنونم از راهنماییتون

من با کارت ملی ثبت نام کردم، یعنی همون رو روز امتحان تحویل میدم. خودشون اشاره کرده بودن که یک مدرک ثبت نام لازمه.

یه سوال دیگه هم دارم: اینکه برای من تا به حال غیر از همون ایمیل فعالسازی اولیه، ایمیل دیگه ای نیومده طبیعیه؟!
    البته من مشهد ثبت نام کردم.

اپلیکیشن فرم رو هم میشه بفرمایید از کجا باید دانلود کنم؟؟
    مرسی

خیلی ممنونم از راهنماییتون

من با کارت ملی ثبت نام کردم، یعنی همون رو روز امتحان تحویل میدم. خودشون اشاره کرده بودن که یک مدرک ثبت نام لازمه.

یه سوال دیگه هم دارم: اینکه برای من تا به حال غیر از همون ایمیل فعالسازی اولیه، ایمیل دیگه ای نیومده طبیعیه؟!
    البته من مشهد ثبت نام کردم.

اپلیکیشن فرم رو هم میشه بفرمایید از کجا باید دانلود کنم؟؟
    مرسی
    درود
    بله روز امتحان speaking هم پاسپورت و هم ملی رو با خودتون ببرید.
    اگر تو داشبورد برای شما قطعی شده باشه نشون میده + استتوس . مثلا میزنه (با یه شکلک) که پرداخت انجام شده و ...
    تو داشیبور خودتون ، سمت راست سایت . (هرچند که تهران موقع امتحان گفتن لازم نیست و نگرفتن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    بله روز امتحان speaking هم پاسپورت و هم ملی رو با خودتون ببرید.
    اگر تو داشبورد برای شما قطعی شده باشه نشون میده + استتوس . مثلا میزنه (با یه شکلک) که پرداخت انجام شده و ...
    تو داشیبور خودتون ، سمت راست سایت . (هرچند که تهران موقع امتحان گفتن لازم نیست و نگرفتن)

خیلی ممنون

سمت راست داشبورد فقط یه فرم به نام TRF Authorization Form هست. که فکر نکنم این باشه! این برای گرفتن کارنامه و ایناست. من به نام اپلیکیشن فرم چیزی پیدا نمیکنم!

خیلی ممنون

سمت راست داشبورد فقط یه فرم به نام TRF Authorization Form هست. که فکر نکنم این باشه! این برای گرفتن کارنامه و ایناست. من به نام اپلیکیشن فرم چیزی پیدا نمیکنم!
    درود
    درسته .
    الان که چک کردم دیدم نیست دیگه .
    گفتم ، لازم نیست و نخواهند گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    پنل رزرو رو که باز میکنی برای آزمون 7فوریه فقط دو روز میبینی 4 و 9 فوریه!!
    البته این مال یه هفته پیشه من الان دیگه نمیتونم ببینم چی هست چی نیست چون رزرو کردم
    الان تاریخ 10 فوریه هم باز شده که دیگه جا نداره. یکی دو تا واسه 4 فوریه جا هست فقط. تا الان 4 و 9 و 10 فوریه تایین شده واسه امتحان. به نظرتون اگر من الان رزرو نکنم احتمال اینکه تاریخ بعدی که باز میکنن بعد از آزمون 7 فوریه باشه هست؟ من ترجیح میدم دیرتر امتحان بدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)