صفحه 57 از 131 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط sinohe1 نمایش پست ها
    الان تاریخ 10 فوریه هم باز شده که دیگه جا نداره. یکی دو تا واسه 4 فوریه جا هست فقط. تا الان 4 و 9 و 10 فوریه تایین شده واسه امتحان. به نظرتون اگر من الان رزرو نکنم احتمال اینکه تاریخ بعدی که باز میکنن بعد از آزمون 7 فوریه باشه هست؟ من ترجیح میدم دیرتر امتحان بدم.
    10 که 2 روز پیش هم باز بود و پر و الان فقط2-3 تا جا خالی برای 4 است!

یعنی همه روزا قبلا پر شدن یا هنوز باز نشده؟

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    10 که 2 روز پیش هم باز بود و پر و الان فقط2-3 تا جا خالی برای 4 است!

یعنی همه روزا قبلا پر شدن یا هنوز باز نشده؟
    خب باید باز کنند یه تاریخ دیگه هم مسلما. امیدوارم تاریخ دیرتری باز شه حداقل از 4. بقیه بچه ها که تو دوره های قبل بودند می تونند بگن معمولا چند تا تاریخ واسه speaking باز بوده و تاریخش معمولا قبل از آزمون هست یا بعد از آزمون؟

من برای آزمون 28 فوریه ثبت نام کردم الان فقط 4 روز رو برای انتخاب نشون میده بقیه روز ها پر شدن یا هنوز باز نشدن؟کسی اطلاع داره بقیه روزها کی باز میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    من برای آزمون 28 فوریه ثبت نام کردم الان فقط 4 روز رو برای انتخاب نشون میده بقیه روز ها پر شدن یا هنوز باز نشدن؟کسی اطلاع داره بقیه روزها کی باز میشه؟
    7 فوریه هم همینطوریه. روزی که پر باشه رو از اون لیست حذف نمیکنن، احتمالا روز دیگه ای هنوز باز نشده. کسایی که امتحان دارن می تونن بگن معمولا چندروز باز میشه؟ احتمال اینکه از 4 تا بیشتر بشه هست؟

Junior Member

از یک هفته قبل تا یک هفته بعد از ازمون تاریخ ازمون اسپیکینگ هستش. اما ممکنه الان پر شده باشه فعلا ثبتنام نکنید بذارید روزای دیگه باز میکنند و اگر شهرستانی باشید خودشون یه روز نزدیک ازمونو واستون تعیین میکنن. این موسسه واقعا خیلی خوبه و استرس ادمو خیلی کم میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط lidasajad نمایش پست ها
    از یک هفته قبل تا یک هفته بعد از ازمون تاریخ ازمون اسپیکینگ هستش. اما ممکنه الان پر شده باشه فعلا ثبتنام نکنید بذارید روزای دیگه باز میکنند و اگر شهرستانی باشید خودشون یه روز نزدیک ازمونو واستون تعیین میکنن. این موسسه واقعا خیلی خوبه و استرس ادمو خیلی کم میکنن.
    مرسی. میشه بگید شما کی امتحان دادید و چند روز واسه speaking باز شده بود کلا اون موقع؟ چون تا الان 4 تا باز شده من فکر میکنم ممکنه دیگه باز نشه. خیلی نباید شلوغ باشه 7 فوریه.

Junior Member

سلام دوستان،
    ایرسافام چرا اینقدر ساکته؟
    من واسه 28 فوریه ثبت نام کردم، هفته پیش یه ایمیل زدم جواب ندادن، دوباره امروز زدم، زنگ هم زدم
    زنگ که زدم گفت داخلی 150 رو بگیر که بنظرم امکانش نبود...
    بعدش هر چی زنگ زدم جواب ندادن واسه همین پیغام صوتی گذاشتم...
    سوالاتم:
    1- بعد از ثبت نام هیچ ایمیلی در راستای تاییدش دریافت نکردم! از کجا مطمین شم ثبت نام انجام شده؟
    2- هفته پیش چهارشنبه سه روز زو رزرو کردم!! هنوز هم رزورو هستن و باطل نشدن با اینکه واریز نکردم... مگه میشه؟ گفتن یه روز وقت دارید واسه رزرو!!
    3- چرا فرم اپلیکیشن پر نکردیم ما؟ من قبلا پر کرده بودم و تو سایت آیلتس هم هست!!
    4- امتحان اسپیکینگ رو واسه ما که دور هستیم از تهران خودشو تعیین میکنن؟ ( مثلا روز امتخان یا قبل و بعدش میذارن ؟)

نگران شدم هیچ جوابی نمیدن...
    موقع کارنامه دادن این ادداها رو در نیارن..
    من به زور از دانشگاه وقت گرفتم واسه امتحان مجدد...

ممنونم دوستان

Junior Member

یه سواله دیگه...

هدست میدن موقع اسپیکینگ در ایرسافام؟

نقل قول نوشته اصلی توسط solmazpour نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ایرسافام چرا اینقدر ساکته؟
    من واسه 28 فوریه ثبت نام کردم، هفته پیش یه ایمیل زدم جواب ندادن، دوباره امروز زدم، زنگ هم زدم
    زنگ که زدم گفت داخلی 150 رو بگیر که بنظرم امکانش نبود...
    بعدش هر چی زنگ زدم جواب ندادن واسه همین پیغام صوتی گذاشتم...
    سوالاتم:
    1- بعد از ثبت نام هیچ ایمیلی در راستای تاییدش دریافت نکردم! از کجا مطمین شم ثبت نام انجام شده؟
    2- هفته پیش چهارشنبه سه روز زو رزرو کردم!! هنوز هم رزورو هستن و باطل نشدن با اینکه واریز نکردم... مگه میشه؟ گفتن یه روز وقت دارید واسه رزرو!!
    3- چرا فرم اپلیکیشن پر نکردیم ما؟ من قبلا پر کرده بودم و تو سایت آیلتس هم هست!!
    4- امتحان اسپیکینگ رو واسه ما که دور هستیم از تهران خودشو تعیین میکنن؟ ( مثلا روز امتخان یا قبل و بعدش میذارن ؟)

نگران شدم هیچ جوابی نمیدن...
    موقع کارنامه دادن این ادداها رو در نیارن..
    من به زور از دانشگاه وقت گرفتم واسه امتحان مجدد...

ممنونم دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط solmazpour نمایش پست ها
    یه سواله دیگه...

هدست میدن موقع اسپیکینگ در ایرسافام؟
    درود
    1-ثبت نام اگر تو داشبوردتون اومده که مشکلی نست ولی اگه نه کاملش کنید.
    2-قاعدتا باید نشه ولی اگر نشده خب استفاده کنید و پرداخت رو انجام بدید . شاید زمان پرداخت به شما خطا بده
    3-یه مدت یک ماه هست که نیازی نیست و عکس هم روز speaking خودش میگیرند.
    4- بعد از تکمیل ثبت نام تو داشبوردتون روزهای خالی رو نشون میدن (اگر پر نشده باشه) و شما می تونید رزرو کنید . اگر پر شده باشه که خودشون یک روز و ساعتی رو انتخاب می کنند و خبر میدن.

در مورد هدست ، بله به همه هدست می دن .
    . . . . . . Never give up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    1-ثبت نام اگر تو داشبوردتون اومده که مشکلی نست ولی اگه نه کاملش کنید.
    2-قاعدتا باید نشه ولی اگر نشده خب استفاده کنید و پرداخت رو انجام بدید . شاید زمان پرداخت به شما خطا بده
    3-یه مدت یک ماه هست که نیازی نیست و عکس هم روز speaking خودش میگیرند.
    4- بعد از تکمیل ثبت نام تو داشبوردتون روزهای خالی رو نشون میدن (اگر پر نشده باشه) و شما می تونید رزرو کنید . اگر پر شده باشه که خودشون یک روز و ساعتی رو انتخاب می کنند و خبر میدن.

در مورد هدست ، بله به همه هدست می دن .

ممنون واسه جوابتون

چرا جواب ایمیل نمیدن؟ :| جواب زنگ :|
    اگه دوباره بخوام یه روزی رو رزرو کنم که هفته پیش کردم نمیتونم اینجوری.... چون هست تو لیست و به قول شما امکان داره موقع واریز ارور بده... چون فعلا تصمیمی ندارم واسه ثبت نامش....

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)