صفحه 6 از 131 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوستانی که 21 دسامبر امتحان داشتن، نتیجه امتحانتون توی سایت https://results.ielts.org هستش؟
    چرا من هرچی مشخصات وارد میکنم، نمیتونم نمره خودمو ببینم؟

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نتیجه رو نزدن و هم اینکه باید حضوری برین
    من رفتم مال خودمو گرفتم خیلی بدتر از اونیکه انتظار داشتم من قبلا ایسپیکینک 6.5 و رایتینگ 6 بودم حالا دوتاشم 5.5 شدم!!
    خیلی بده!

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط UUT نمایش پست ها
    نتیجه رو نزدن و هم اینکه باید حضوری برین
    من رفتم مال خودمو گرفتم خیلی بدتر از اونیکه انتظار داشتم من قبلا ایسپیکینک 6.5 و رایتینگ 6 بودم حالا دوتاشم 5.5 شدم!!
    خیلی بده!

من هم فردا سعی میکنم برم نتیجم رو بگیرم. امیدوارم خوب نمره داده باشن
    این که نتیجه توی سایت نیست دلیلش چیه؟
    به نظرتون مشکل نداره؟
    زنگ زدم میکن به خاطر تعطیلات کریسمس بوده، ولی چرا یه سری نمره اعلام شده و فقط مال ما اعلام نشده؟
    این قضیه یه خورده داره منو نگران میکنه. به نظرتون طبیعیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها

من هم فردا سعی میکنم برم نتیجم رو بگیرم. امیدوارم خوب نمره داده باشن
    این که نتیجه توی سایت نیست دلیلش چیه؟
    به نظرتون مشکل نداره؟
    زنگ زدم میکن به خاطر تعطیلات کریسمس بوده، ولی چرا یه سری نمره اعلام شده و فقط مال ما اعلام نشده؟
    این قضیه یه خورده داره منو نگران میکنه. به نظرتون طبیعیه؟
    دوست عزیز ظاهرا این قضیه برای ازمون 7 دسامبر هم صادق بود. تو اون ازمون اینطور که گفتند نتایج انلاین نشده و بایستی حضوری کارنامه رو دریافت کرد. حالا اینکه انلاین نباشه اشکالی نداره. این انلاین نشون دادن نتایج فقط یک پریویو هست که بعد از 40 روز حذف میشه (ازمون های بعدی جایگزین میشن) و فقط جهت اطلاع زودتر شما از نتیجه ازمون و کاهش استرس شماست. مشکل اصلی سر نمره دادن افتضاحشون در ارتباط با اسپکینگ و رایتینگ هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asd12345 نمایش پست ها
    بنظرم اعتراض کاملا بی فایده است. تهران ایلتس - دانشگاه ازاد و خوارزمی هر سه هزینه LOR رو 350 تومان نوشتند. حالا دیگه خودتون باقی مطلب رو دریابید.
    نکته جالب تر اینه که اینا موظف هستن مثل تمام مراکز دیگه یک کارنامه رو برای ما با پست ارسال کنند و دلیل اینکه این که اینکار رو نمی کنن هم تو همین نمره دهی و هزینه اعتراض خودشو نشون میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara4164 نمایش پست ها
    نکته جالب تر اینه که اینا موظف هستن مثل تمام مراکز دیگه یک کارنامه رو برای ما با پست ارسال کنند و دلیل اینکه این که اینکار رو نمی کنن هم تو همین نمره دهی و هزینه اعتراض خودشو نشون میده.
    به هرحال راهکار این مشکل فقط دست خودمون هست. همون موردی که تو پستهای قبلی عرض کردم. الان دیگه مثل قبل نیست که فقط دوتا سنتر ازمون برگزار کنند. 5 تا سنتر برگزارکننده ازمون!! پارسال در ژانویه و فوریه، فقط یک سنتر ازمون برگزار میکرد (دوستان خاطرشون هست).

پس با این اوصاف خدا بهمون رحم کنه،منم 18 ژانویه امتحان دارم بدجور تو دلم خالی شد
    اقا این ایمیل تاریخ اسپیکینگ کی میاد؟ 18ژانویه تاریخه امتحانه اسپیکینگشم بین 11 تا 17 هستش ولی هنوز ایمیلی برا من نیومده

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,barajin

من 13 فبریه آزمون باید بدم، نمره ی ۶ می خوام و چون پاسپورت ندارم جای دیگه هم نمیتونم ثبت نام کنم ، کلا نا امید شدم با این حرفایی که زدین .... صبح زنگ زدم بهشون گفتم که بچه ها شکایت دارن ، گفت نه استاندارد بوده ، واقعا نمیدونم ...

کسی ایمیل تاریخ اسپیکینگش واسه 18 ژانویه نیومده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Mechanical eng

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام دوستان
    کمک کنید
    من یک هفته پیش امتحان دادم ولی‌ مطمئن نیستم که نمره مورد نظرم رو بگیرم به همین خاطر می‌خوام توی ایرسافام امتحان بدم چون بقیه موسسه‌ها امتحان بعدی میره تا آخر فروردین یا اردیبهشت چون ثبت نامشون تموم شده و فقط ایرسفم مونده و من عجله دارم به خاطر سربازی ، الان برای آزمون ۸ مارچ بوک کردم و هر روز میرم بوک می‌کنم تا توی لیستم بمونه ولی‌ پولش رو پرداخت نکردم ، کسی‌ میدون تا چه مدت می‌تونم این کار رو بکنم ، منتظرم ۷ روز دیگه جواب دانشگاه آزاد بیاد اگه نمره نیاورد باشم پول رو بریزم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)