صفحه 61 از 131 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوستان آزمون 28 فوریه تهران هبچ رنگی نیستش، یعنی نه قرمزه، نه آبی و نه زرد.. یعنی تو اون روز ثبت نام نداریم؟

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط salar122 نمایش پست ها
    دوستان آزمون 28 فوریه تهران هبچ رنگی نیستش، یعنی نه قرمزه، نه آبی و نه زرد.. یعنی تو اون روز ثبت نام نداریم؟
    دوست عزیر من نمیدونم شما کجارو نگاه کردید که 28 فوریه تهران رنگی نداره
    ولی اگر test schedules رو نگاه کنید میبیند که هم برای آکادمیک و هم برای جنرال هنوز رنگ سبز و میتونید ثبت نام کنید
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

سلام

من قبلا تاریخ امتحان شفاهی رو 14 فوریه رزرو کرده بودم و تو داشبورد هم همین رو نشون میده ولی امروز بهم اس ام اس زدند که وقت امتحان شفاهی شما 8 فوریه هست. من می خوام همون روزی که خودم رزرو کردم امتحان بدم. کسی دیگه ای به این مشکل برنخورده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

یه پی دی اف از ایرسافام اومده برام که همه چیو گفته توش!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh2020 نمایش پست ها
    روزای نزدیک امتحان رو برای شهرستانی ها میذارن .من میخواستم امتحان اسپیکینگو بعد امتحان اصلی بدم اما گفتن پره اما زنگ زدم و صحبت کردم تاریخشو برام تغییر دادن و دو روز دیرتر شد.زنگ بزنید و بپرسید
    میش بگید با چه شماره ای تماس گرفتید؟ اون شماره ی اصلیش که تلفن گویاست، با اپراتور صحبت کردین ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDIHOSSEINI نمایش پست ها
    سلام من ایمیل زدم ایرسافام که چطوری باید آرمون ماک شرکت کنم چرا جواب نمیدن؟
    ماک ندارن که! اونا فقط ازمون اصلی رو برگزار میکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط lidasajad نمایش پست ها
    ماک ندارن که! اونا فقط ازمون اصلی رو برگزار میکنن.
    تا سه چهار ماه پیش ماک برگزار میکردند،ولی من یک ماه پیش زنگ زدم گفتن فعلا ماک برگزار نمکنیم (کلا فکر کنم این کار غیر قانونی باشه که موسسه ی برگزار کننده آزمون بیاد آزمایش هم بگیره مخصوصا اینکه همونجا استاد هم معرفی میکردن برای اینکه فشرده به نمره دلخواهت برسونن"یکی از دوستای من اینکارو کرده بودو راضی هم بود" بخاطر همین فکر کنم هرچند وقت یه بار درش تخته میشه)
    همین هدفونشون هم غیر قانونیه ولی ما که بخاطر همینش میریم!!!

Junior Member

دوستان دوتا سوال داشتم
    1.سوالی بود درباره لزوم پاسپورت که دوستی صفحه قبل پرسیده بود و جوابی داده نشده بود.چون مشکل سربازی دارم و نمیتونم فعلا بگیرم.
    2.من میخوام 18 آپریل امتحان بدم.باید منتظر بمونم تا خود موسسه تاریخو برای ثبت نام باز کنه یا اینکه تو اون تاریخ اصلا ثبت نام ندارن؟ اونوقت تاریخ شفاهی 12 روز قبل از کتبی مشخص میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashrar نمایش پست ها
    دوستان دوتا سوال داشتم
    1.سوالی بود درباره لزوم پاسپورت که دوستی صفحه قبل پرسیده بود و جوابی داده نشده بود.چون مشکل سربازی دارم و نمیتونم فعلا بگیرم.
    2.من میخوام 18 آپریل امتحان بدم.باید منتظر بمونم تا خود موسسه تاریخو برای ثبت نام باز کنه یا اینکه تو اون تاریخ اصلا ثبت نام ندارن؟ اونوقت تاریخ شفاهی 12 روز قبل از کتبی مشخص میشه؟
    درود
    1- کسانی که پایان خدمت ندارن با ملی می تونند ثبت نام کنند و با همین کارت برن برای امتحان. پس مشکلی نیست.
    2-شما فقط زمانی که هر مرکز تاریخ رو مشخص کرده می تونید امتحان بدید پس اگر در تاریخ مورد نظر نیست بگردید یه مرکز دیگه . تاریخ شفاهی برای ایرسافام اگر رزرو کنید که خودتوم معلوم کردید و اگر نه موسسه میگه
    . . . . . . Never give up

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

دوستان جریان این امضای پاسپوت چیه؟
    ". This identity document must contain a number, a signature"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)