صفحه 62 از 131 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    دوستان جریان این امضای پاسپوت چیه؟
    ". This identity document must contain a number, a signature"
    درود
    جزیان نداره . قسمت مربوط رو در پاسپورت امضا می کنید . روز امتحان شفاهی از شما کپی صفحه پاسپورت می خواهند.
    . . . . . . Never give up

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    جزیان نداره . قسمت مربوط رو در پاسپورت امضا می کنید . روز امتحان شفاهی از شما کپی صفحه پاسپورت می خواهند.
    برای آزمون کتبی مهم نیس؟آخه من کپی که گرفتم پاسپورتم امضا نداره ... فردا هم امتحانه

برای آزمون کتبی مهم نیس؟آخه من کپی که گرفتم پاسپورتم امضا نداره ... فردا هم امتحانه
    دوست عزیز
    شما روز امتحان شفاهی باید کپی پاسپورت رو تحویل بدید. اگر امضا نداشته باشه میگن امضا کنید و دوباره کپی کنید.
    . . . . . . Never give up

Junior Member

سلام
    بنده همین الان عضو این فروم بسیار پرمحتوا شدم یه سوال داشتم اینکه
    دقیقا در چه تاریخ های بوک کردن امتحان هایی که تو جدولشون هست شروع میشه؟
    به عبارتی چطور میشه فهمید که دقیقا کی امتحان موردنظرتون از جدول اصلیه میاد تو داشبوردتون که بتونین به موقع بوکش کنید؟
    تو همین فروم سرچ کردم متاسفانه نتونستم در این موضوع پیدا کنم یا اینکه شاید خوب سرچ نکردم!
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering-azad university

sسلام بچه ها
    من شنیدم این مرکز برای لیسنینگ هد فون گذاشته برای متقاضیان
    میخواستم ببینم درسته یا نه و اینکه ایا اصلا جایی هست که هدفون داشته باشه؟
    رشته: 6 امتیازی
    تاریخ فایل کبک: 4 اوت 2011
    تاریخ سی اس کیو: 21 می 2013
    تاریخ فایل فدرال: 23 اوت 2013

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra_civil نمایش پست ها
    sسلام بچه ها
    من شنیدم این مرکز برای لیسنینگ هد فون گذاشته برای متقاضیان
    میخواستم ببینم درسته یا نه و اینکه ایا اصلا جایی هست که هدفون داشته باشه؟
    ایرسافام خیلی وقته که از هدفون داره برای امتحان لیسینینگ استفاده میکنه بیش از یکسال
    موسسه عصر دین ودانش هم جدیدا هدفون گذاشته که من به شخصه پیشنهاد میکنم اونجا به هیچ عنوان امتحان ندید
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط shopper نمایش پست ها
    سلام
    به عبارتی چطور میشه فهمید که دقیقا کی امتحان موردنظرتون از جدول اصلیه میاد تو داشبوردتون که بتونین به موقع بوکش کنید؟
    تو همین فروم سرچ کردم متاسفانه نتونستم در این موضوع پیدا کنم یا اینکه شاید خوب سرچ نکردم!
    متشکرم
    دوست عزیز تاریخ هایی که رنگشون سبز رنگ شما میتونید انتخاب کنید همین الان سه تاریخ بازه 2/28 و 3/14 و 4/11
    هر کدوم رو تنتخاب کنید میاد تو داشبوردتون و تا 48 ساعت وقت دارید تا پرداخت کنید
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط shopper نمایش پست ها
    سلام
    متشکرم
    منظورتون چیه دقیقا؟
    تاریخی که توی جدول می بینید در دسترسه، یعنی میتونید رزرو کنید از داشبوردتون! دیگه فاصله زمانی وجود نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manizani نمایش پست ها
    دوست عزیز تاریخ هایی که رنگشون سبز رنگ شما میتونید انتخاب کنید همین الان سه تاریخ بازه 2/28 و 3/14 و 4/11
    هر کدوم رو تنتخاب کنید میاد تو داشبوردتون و تا 48 ساعت وقت دارید تا پرداخت کنید
    منظورمو شاید خوب نتونستم بیان کنم!
    خیلی بازم واضح تر بخوام توضیح بدم میتونم اینطوری خدمتون عرض کنم که کی مثلا 4/18 سبز میشه که بشه بوکش کرد فرض کنید برای اون تاریخ کلی متقاضی هستش که در اینصورت برای اون تاریخ رقابت پیش میاد واین یعنی هرکس زودتر بتونه بوکش کنه موفق میشه ثبت نام کنه و اون تاریخو از دست نده.

Junior Member

منظورتون چیه دقیقا؟
    تاریخی که توی جدول می بینید در دسترسه، یعنی میتونید رزرو کنید از داشبوردتون! دیگه فاصله زمانی وجود نداره
    منظورمو دوباره با یک مثال برای اون دوستمون بیان کردم اگر با توجه به اون امکان راهنمایی بنده وجود داره، متشکرمیشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)