صفحه 65 از 131 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان
    قضیه ی این پشتیبان برای آزمونهای ایرسافام چیه؟
    من برای 14march ثبت نام کردم ولی کسی با من تماسی هنوز نگرفته؟
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوستان برای گرفتن کارنامه باید ساعات خاصی بریم موسسه یا اینکه هروقت بخواهیم میشه رفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    دوستان برای گرفتن کارنامه باید ساعات خاصی بریم موسسه یا اینکه هروقت بخواهیم میشه رفت؟
    درود
    از ساعت 9 تا 15 و 1شنبه و 3شنبه ها .
    . . . . . . Never give up

Junior Member mani30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط manizani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قضیه ی این پشتیبان برای آزمونهای ایرسافام چیه؟
    من برای 14march ثبت نام کردم ولی کسی با من تماسی هنوز نگرفته؟
    چیز خاصی نیست. می تونید بهشون ایمیل بزنید . خیلی سریع جواب مشکلتون رو بدن.
    آیا بال‌زدن پروانه‌ای در برزیل می‌تواند باعث ایجاد تندباد در تگزاس شود؟

Junior Member

دوستان روز و ساعت باز شدن آزمون های ایرسافام کی هست؟ مثل آیلتس تهران که جمعه 9 صبح بود، ایرسافام چطوریه؟

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_naz نمایش پست ها
    دوستان روز و ساعت باز شدن آزمون های ایرسافام کی هست؟ مثل آیلتس تهران که جمعه 9 صبح بود، ایرسافام چطوریه؟
    معمولا 40 روز قبل آزمون باز میشه و تا دو روز قبل از امتحان تاریخها باز هستند برعکس تهران آیلتس که ظرفیت خیلی محدودی داره و زود پر میشه
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

سلام منايرسافام ازمون ثبتنام كردم أما الآن بشيمون شدم ميخوام كنسل كنم جقدر بول كم ميكنه،
    ازمون 14 مارس ثبتنام كردم، متاسفانه 1 روز فقط وقت بول دادن داشت تهران ايلس 5 روز فرصت ميده،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق، الکترونیک - شهید باهنر کرمان

سلام. من 14 مارچ امتحان دارم. حدود 3 هفته پیش از موسسه یه ایمیل بهم اومد که توش یه تاپیک واسه Writing Task 2 داشت و نوشته بود که Essay رو بنویسین و بفرستین. ما طی 14 روز تصحیح میکنیم و ایرادها و پیشنهادهای لازم رو بهتون میگیم. منم نوشتم و فرستادم ولی هنوز خبری نشده.
    خواستم بپرسم بچه هایی که این ایمیل واسشون اومده و Essay فرستادن، جوابشون اومده؟

Junior Member

دوستایی که ایرسافام دادن، هدفون میدن یا هدست؟
    منظورم اینه که بی سیم یا با سیم؟ یا اصلا هندزفری میدن؟
    اگه با سیم خب سیمش به کجا وصل میشه؟
    تو خونه باید با همون کار کنم تا سر امتحان راحت باشم. نمیدونم کدومشو باید تهیه کنم؟
    البته 4 ماه دیگ امتحان دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_naz نمایش پست ها
    دوستایی که ایرسافام دادن، هدفون میدن یا هدست؟
    منظورم اینه که بی سیم یا با سیم؟ یا اصلا هندزفری میدن؟
    اگه با سیم خب سیمش به کجا وصل میشه؟
    تو خونه باید با همون کار کنم تا سر امتحان راحت باشم. نمیدونم کدومشو باید تهیه کنم؟
    البته 4 ماه دیگ امتحان دارم
    در واقع عمده ترین تفاوت هدفون با هدست تنها در این است که هدست یک میکروفن اضافه تر بر آن دارید. هدفون ها بی سیم هستن و به دستگاهی به اندازه یک گوشی متصل میشند. در واقع این نوع سیستم بیسیم زمانی که با تعداد بالایی سرو کار داریم به مراتب بهتر از سیستم هایی است که خود هدست به تنهایی توسط بلوتوث صدا رو دریافت میکنه. چراکه در مرحله اول این سیستم ارزان تره و در مرحله بعد هدست مجزا از دستگاست و میشه اونو به آسانی تعمیر کرد.
    راجع به سوال بعدیتون هر گونه هدفون و هدستی دارید برای تمیرن قابل استفاده است. برای اینکه خیلی دیگه کار رو شبیه سازی کنید، از نوعی استفاده کنید که شبیه به این تصویر باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)