صفحه 68 از 131 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

how was exam,
    is it ok

It might be 2 days later

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed0190 نمایش پست ها
    امروز 14 مارس آزمون کتبی برگزار شد. شنیدم ایرسافام تو دادن نتایج تاخیر داره. کسی میدونه معمولا چند روز بعد نتایج رو میدن؟ یا اینکه دقیقا بعد 13 روز اعلام میشه؟
    شما دقبقا در 7 ام عید می توانید نتایج آیلتس رو در سایت results.ielts.org ببینید ربطی به ایرسافام نداره همه کسانی که آیلتس امتحان دادند می توانند در این وب سایت نتایج رو ببینند

Junior Member mnaeem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_naz نمایش پست ها
    دوستان نمیذارن خودمون هدفون ببریم؟
    اونهایی که امتحان دادن، مارک و مدل هدفونی که میدن چیه؟
    هدفون معمولیه . اما باید توجه کنید که چون وایرلس هست، کمی نویز داره. گرچه امتحان دادن با این هدفون خیلی بهتر از امتحان با اسپیکره.

Junior Member

دوستان چطور میشه یه ازمون رو از داشبورد پاک کرد
    من چند بار رزوز میکردم و چون هزینه رو پرداخت نمیکردم خودبخود پاک می شد اما این بار سه روزه که تو داشبورد مونده و علیرغم پرداخت نکردن بعد از 24 ساعت پاک نشده

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_naz نمایش پست ها
    دوستان چطور میشه یه ازمون رو از داشبورد پاک کرد
    من چند بار رزوز میکردم و چون هزینه رو پرداخت نمیکردم خودبخود پاک می شد اما این بار سه روزه که تو داشبورد مونده و علیرغم پرداخت نکردن بعد از 24 ساعت پاک نشده
    اگه پرداخت نکنید اون تاریخ براتون تایید نمیشه پس خیل نگران این قضیه نباشید بزودی خذف میشه
    حتی اگر هم حذف نشه که خیلی بهتره بدون پرداخت ثبت نام کردید
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

Junior Member

من امتحان 28 فوریه رو در ایرسافام دادم. آکادیمک اورال 7 آوردم. پاسخگویی این موسسه فاجعه هست. فاجعه فاجعه فاجعه... حتی الان که دانشگاهی که اپلای کردم واسش و ازش کاندیشنال آفر دارم و وقت اضافه داده به من که نمرمو بهش گزارش کنم، این ایرسافام هنوز کارنامه منو نفرستاده که اون کد رو بدم به دانشگاه.. ایمیل هم زدم جواب ندادن تلفنی هم که صدای ضبط شده اس... واقعا نمیدونم الان چکار کنم... واسه گرفتن فاند از استرالیا تا حالا باید میدادم این نمره رو.. کسی میتونه کمکم کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solmazpour نمایش پست ها
    من امتحان 28 فوریه رو در ایرسافام دادم. آکادیمک اورال 7 آوردم. پاسخگویی این موسسه فاجعه هست. فاجعه فاجعه فاجعه... حتی الان که دانشگاهی که اپلای کردم واسش و ازش کاندیشنال آفر دارم و وقت اضافه داده به من که نمرمو بهش گزارش کنم، این ایرسافام هنوز کارنامه منو نفرستاده که اون کد رو بدم به دانشگاه.. ایمیل هم زدم جواب ندادن تلفنی هم که صدای ضبط شده اس... واقعا نمیدونم الان چکار کنم... واسه گرفتن فاند از استرالیا تا حالا باید میدادم این نمره رو.. کسی میتونه کمکم کنه؟
    سلام. فکر می کنم بعد از این که رفت رو صدای ضبط شده باید داخلی شماره 6 رو بگیرید تا به اپراتور وصل بشه. من اینجوری تونستم با اونجا تماس بگیرم. موفق باشید

Junior Member

سلام
    من برای 11 آپریل امتحان دارم و آزمون شفاهی رو یک روز بعد انتخاب کرده بودم و بعد از اون هم دیگه نمی تونستم تاریخ های موجود رو ببیتم اما هیچ تاریخی توی داشبوردم ثبت نشده واسه آزمون شفاهی. الان داشبوردم رو چک کردم و میبینم که دوباره امکان رزرو آزمون شفاهی رو دارم و اون تاریخ اولی که رزرو کرده بودم هم الان قرمز شده. میخواسن ببینم چیکار کنم؟ یعنی باید دوباره رزرو کنم؟ ار کجا بفهمم که تاریخ اول برام ثبت شده یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaeri نمایش پست ها
    سلام
    من برای 11 آپریل امتحان دارم و آزمون شفاهی رو یک روز بعد انتخاب کرده بودم و بعد از اون هم دیگه نمی تونستم تاریخ های موجود رو ببیتم اما هیچ تاریخی توی داشبوردم ثبت نشده واسه آزمون شفاهی. الان داشبوردم رو چک کردم و میبینم که دوباره امکان رزرو آزمون شفاهی رو دارم و اون تاریخ اولی که رزرو کرده بودم هم الان قرمز شده. میخواسن ببینم چیکار کنم؟ یعنی باید دوباره رزرو کنم؟ ار کجا بفهمم که تاریخ اول برام ثبت شده یا نه؟
    احتمالا بعد از انتخاب زمان آزمون اسپیکینگ گزینه تایید رو نزدین. الان که قرمزه میتونین مجددا تاریخ رو رزرو کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق، الکترونیک - شهید باهنر کرمان

سلام. بچه ها کسی تونسته نتایج آزمون Mar 14 ایرسافام رو ببینه؟ تو سایت https://results.ielts.org از امروز صبح آزمون Mar 14 تو لیستش اومده ولی وقتی مشخصاتمو میزنم میگه چیزی نیست!! شماره کارت ملی رو چطور باید وارد کنم؟ با خط تیره؟ بدون خط تیره؟ یا با فاصله؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)