صفحه 69 از 131 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

تا بعد از ظهر نتیجه ها به تدریج میاد ...
    شما هر نیم ساعت چک کنید.

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pitar نمایش پست ها
    سلام. بچه ها کسی تونسته نتایج آزمون Mar 14 ایرسافام رو ببینه؟ تو سایت https://results.ielts.org از امروز صبح آزمون Mar 14 تو لیستش اومده ولی وقتی مشخصاتمو میزنم میگه چیزی نیست!! شماره کارت ملی رو چطور باید وارد کنم؟ با خط تیره؟ بدون خط تیره؟ یا با فاصله؟
    سلام
    من هم چک کردم و مینویسه "No IELTS result found"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360 نمایش پست ها
    سلام
    من هم چک کردم و مینویسه "No IELTS result found"
    Notice to candidates: The preview of IELTS test results will start at 5pm Australian Eastern Daylight Time (AEDT) on the 13th day after the test. The preview of results is gradually rolled out over 24 hours.

با سلام

دوستان محل برگردي آزمون كتبي ايرسافام ٢٩ فروردين كجاست؟اگر هتل استقلال هست برج شرقي برگزار ميشه يا غربي .چون از شهرستان ميام بايد هتل نزديك محل بگيرم .با تشكر
    فایل نامبر کبک : 2009/07/22 . مشروط به آوردن مدرک زبان:2010/03/02. سی اس کیو: 2011/03/20. فایل فدرال :2011/05/23.
    رسیدن آپدیت به پاریس:2013/07/13 .رسیدن مدیکال به سفارت:2014/01/04. پاس ریکوست .2014/03/03

توی سایت ایرسافام، صفحه contact us رو مرتب چک کنید. آدرس امتحان کتبی رو برای هر نوبت امتحان تهران، اونجا تغییر می دن و اعلام می کنن. امروز که بیان سر کار قاعدتا آپدیت می کنن سایتشون رو. اگه هتل استقلال باشه تو هیچ کدوم از برج ها نیست. ورودی سالن دریای نور جداست. وارد محوطه هتل که بشید، انقدر شلوغه و پدر و مادر ملت اومدن، مثل روز کنکوره. خودتون ورودی رو پیدا می کنید، که البته غربی ترین ساختمان مجموعه اونجاست. موفق باشید.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

ببخشید دو سوال داشتم
    1.
    اعلام نمره امتحان بعد از تاریخ آزمون کتبی هست یا از تاریخ آزمون شفاهی
    یعنی اگر امتحان بنده
    19
    اردیبهشت باشد
    و مثلا روز 25 اردیبهشت را برای آزمون اسپیکینگ انتخاب کنم
    اون 12 روز بازه ای که طول می کشد تا نمره امتحان اعلام شود از 22 اردیبهشت است یا از 25 اردیبهشت
    2.
    در انتخاب روز آزمون شفاهی دچار مشکل شدم
    فقط یک روز را برای من باز میکند..چگونه سایر روزها ر انتخاب نمایم
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Guru

طمان دو هفته از تاریخ آزمون کتبی است که برای همه داوطلبان یکسان است
    شاید بقیه تاریخها پر شده که نمیتونید انتخاب کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    ببخشید دو سوال داشتم
    1.
    اعلام نمره امتحان بعد از تاریخ آزمون کتبی هست یا از تاریخ آزمون شفاهی
    یعنی اگر امتحان بنده
    19
    اردیبهشت باشد
    و مثلا روز 25 اردیبهشت را برای آزمون اسپیکینگ انتخاب کنم
    اون 12 روز بازه ای که طول می کشد تا نمره امتحان اعلام شود از 22 اردیبهشت است یا از 25 اردیبهشت
    2.
    در انتخاب روز آزمون شفاهی دچار مشکل شدم
    فقط یک روز را برای من باز میکند..چگونه سایر روزها ر انتخاب نمایم

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    طمان دو هفته از تاریخ آزمون کتبی است که برای همه داوطلبان یکسان است
    شاید بقیه تاریخها پر شده که نمیتونید انتخاب کنید!
    با سلام
    ببخشید اشتباه گفتم تاریخ را...چون حقیقتش دو تا تاریخ را انتخاب کردم و که اولی را ثبت نام کردمش 22 فروردین می باشد {مشهد} اون دومی 19 اردیبهشت میشه....
    الان طبق عکس وقت توی سایت میرم فقط روز جمعه 21 فروردین را برای آزمون مشهد باز میکنه جالبه که هم هم پره؟!؟!؟!؟!!؟!؟
    [IMG][/IMG]

ApplyAbroad Guru

یه زمانی که ما امتحان میدادیم سیستم آن لاین برای آزمون نبود و خودشون اعلام میکردند اما سیاست کلیشون این بود که کسانی که از شهرهای دیگر میاند به شهر محل آزمون، امتحان اسپیکینگشون نزدیک به روز آزمون کتبی باشه و برای ساکنان اون شهر فاصله بیشتر هم برا اسپیکینگ مطرح بود. شاید به همین دلیل انتخاب روز قبل آزمون رو محدود کرده براتون.
    ساعتها هم که بسته به اولویت انتخابه و ظاهرا غیر از سه وقت اول صبح بقیه را گرفتند دوستان زودتر.
    اگر تو عید تعطیل نباشند شاید بتونید تلفنی هماهنگ کنید باشون...

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید اشتباه گفتم تاریخ را...چون حقیقتش دو تا تاریخ را انتخاب کردم و که اولی را ثبت نام کردمش 22 فروردین می باشد {مشهد} اون دومی 19 اردیبهشت میشه....
    الان طبق عکس وقت توی سایت میرم فقط روز جمعه 21 فروردین را برای آزمون مشهد باز میکنه جالبه که هم هم پره؟!؟!؟!؟!!؟!؟
    [IMG][/IMG]

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    یه زمانی که ما امتحان میدادیم سیستم آن لاین برای آزمون نبود و خودشون اعلام میکردند اما سیاست کلیشون این بود که کسانی که از شهرهای دیگر میاند به شهر محل آزمون، امتحان اسپیکینگشون نزدیک به روز آزمون کتبی باشه و برای ساکنان اون شهر فاصله بیشتر هم برا اسپیکینگ مطرح بود. شاید به همین دلیل انتخاب روز قبل آزمون رو محدود کرده براتون.
    ساعتها هم که بسته به اولویت انتخابه و ظاهرا غیر از سه وقت اول صبح بقیه را گرفتند دوستان زودتر.
    اگر تو عید تعطیل نباشند شاید بتونید تلفنی هماهنگ کنید باشون...
    سلام
    والا از دیروز دو بار ایمیل زدم...اصلا جواب نمیدن!!!!!!
    امروزم بعد 15 دقیقه که هی اپراتور بر نمی داشت یکی ورداشت پرسیدم میگه نمیدونم؟!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)