صفحه 74 از 131 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط rozalin25 نمایش پست ها
    سلام من می خواستم برای آزمون 6/13 ثبت نام کنم.
    منتهی هرچی فرم نیو اکانت رو پر می کنم و رجیستر رو می زنم هیچ اتفاقی نمی افته . چی کار کنم؟
    درست شد. رمز عبورم رو طولانی کردم

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط rozalin25 نمایش پست ها
    رسید به دستتون؟
    سلام
    والا متاسفانه آدرس را رو ناقص نوشته بودند این موسسه...فقط اسم خیابان را گذاشته بودن.... امروز صبح حضوری رفتم از TPG گرفتم.....
    I spring over the spring with the spring in the spring

Member

درود و عرض خسته نباشید،
    لطفا می شه بفرمایید که سنتر ایرسافام تهران، کسایی که دست چپ بودند و روز امتحان مراجعه کردند صندلی مخصوص دست چپ بهشون دادند ؟ چون من دست چپ هستم و خیلی اذیت میشم حین امتحان به خصوص که بیشتر از 1 ساعت امتحان طول می کشه !! ناحیه کمر و سر و گردن درد میگیره چون مجبورم کج بشینم در طی امتحان ! می خواستم بدونم که از این جور مشکلات ایرسافام نداره که ؟ روز آزمون صندلی دست راست بدن و بگن بزور باید بر روی این امتحان بدی ؟!؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام به همه دوستان
    من برای آزمون 13/6 موسسه ایرسافام ثبت نام کردم ولی فکر نکنم بتونم خودمو تا اون تاریخ برسونم برای همین تصمیم گرفتم که تاریخشو به 27/6 تغییر بدم ولی گویا امکان تغییر وجود نداره الان، کسی میدونه آیا راهی برای تغییر وجود داره؟ چندین بار سعی کردم تماس بگیرم ولی موفق نشدم، ممنون میشم اگه راهنمائیم کنید.
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MinaToo نمایش پست ها
    درود و عرض خسته نباشید،
    لطفا می شه بفرمایید که سنتر ایرسافام تهران، کسایی که دست چپ بودند و روز امتحان مراجعه کردند صندلی مخصوص دست چپ بهشون دادند ؟ چون من دست چپ هستم و خیلی اذیت میشم حین امتحان به خصوص که بیشتر از 1 ساعت امتحان طول می کشه !! ناحیه کمر و سر و گردن درد میگیره چون مجبورم کج بشینم در طی امتحان ! می خواستم بدونم که از این جور مشکلات ایرسافام نداره که ؟ روز آزمون صندلی دست راست بدن و بگن بزور باید بر روی این امتحان بدی ؟!؟!
    ميز كوچيك زير دستتونه، احتياج به صندلي نيست.

سلام خدمت دوستان

من از شهرستان میرم برای امتحان 16. 05 و صبح میرسم اونجا .
    میخواستم بپرسم اگه من با وسایل شخصی یعنی با کوله پشتیم برم اونجا . این مرکز جایی داره که بوسایل شخصی منو نیگه داشته باشه ؟ اصلا وسایلی نطیر ساک رو نگه میدارن ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

دوستان من پروفایلی که در ایرسافام ساختم نام خانوادگی و پسوند را با فاصله تایپ کردم و قابل تغییر هم نمی باشد، در حالیکه در پاسپورت یکسره درج شده است. اگر از نظر دوستان مشکل ایجاد می کنه چطور میشه...
    ویرایش توسط sahar8564 : May 16th, 2015 در ساعت 09:31 PM

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_naz نمایش پست ها
    دوستان من پروفایلی که در ایرسافام ساختم نام خانوادگی و پسوند را با فاصله تایپ کردم و قابل تغییر هم نمی باشد، در حالیکه در پاسپورت یکسره درج شده است. اگر از نظر دوستان مشکل ایجاد می کنه چطور میشه...

سلام

جتما روز امتحان به مسئولین بگید تا درستش کنن.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member

سلام بچه ها ..
    من شنیدم که ایرسافام توی یه روز همه اسکیل ها رو امتحان میگیره و بین امتحان کتبی (3 تا اسکیل) و اسپکینگ مثل مراکز دیگه که چند روز فاصله هست ، فاصله ای نیست . درسته ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara432 نمایش پست ها
    سلام بچه ها ..
    من شنیدم که ایرسافام توی یه روز همه اسکیل ها رو امتحان میگیره و بین امتحان کتبی (3 تا اسکیل) و اسپکینگ مثل مراکز دیگه که چند روز فاصله هست ، فاصله ای نیست . درسته ؟
    من 16 May امتحان کتبیم بود و 17 May امتحان شفاهی .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)