صفحه 76 از 131 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshte111 نمایش پست ها
    دوستان اونایی که ایرسافام امتحان دادن میشه بگید که برای لیسینیگ بهمون هندزفری میدن یا از اسپیکر صدا پخش میشه؟
    ممنون
    سلام
    تا جاییکه من می دونم مشهد و تهران =
    هندزفری
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط fibo نمایش پست ها
    کسی یعنی نمیدونه چیزی؟!!
    سلام
    1. برای انتخاب روز اسپیکینگ باید جدول مربوطه رو دانلود کنید روز انتخابی رو وارد کنید و برای موسسه ایمیل کنید.
    2. در قسمت پروفایل تمامی اطلاعاتتون درج شده.
    3. برای روز امتحان فقط باید کارت شناسایی همراهتون باشه.
    البته اطلاعات من مربوط به مهرماهه که این موسسه امتحان دادم .

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

بچه ها برادرم دو هفته دیگه امتحانشه امروز ایمیل زدن بهش واسه کارگاه رایتینگ...جریان چیه؟پولش چقدره؟خوبه یا نه؟
    قبلا شنیدم پشتیبان هم دارن بچه ها اون چه داستانیه؟
    مرسی
    .It always seems IMPOSSIBLE until it's done

Junior Member

با سلام دوستان برای انتخاب روز اسپیکینگ در سایت گفته شده در اخر جدول my exam علامت قرمز رنگی می اید که می شود تاریخ را انتخاب کرد اما من در جدولم این را ندارم. امانش هست راهنمایی فرمایید

سلام. من برای 25 جولای برای ایرسافام اصفهان ثبت نام کردم. کسی میدونه هدفون دارن یا نه؟ کسی تجربه آزمون قبل رو داره؟ لطفاً تجربیات ایرسافام اصفهان رو بذارین. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbaharvand6 نمایش پست ها
    سلام. من برای 25 جولای برای ایرسافام اصفهان ثبت نام کردم. کسی میدونه هدفون دارن یا نه؟ کسی تجربه آزمون قبل رو داره؟ لطفاً تجربیات ایرسافام اصفهان رو بذارین. ممنون
    تا جاییکه میدونم هدفون دارند. قبل از آزمون هدفونتون رو با دقت چک کنید که سالم باشه !

دوستان امکانش هست اگر شنبه برای ازمون 6 تیر ثبت نام کنیم
    ارشون درخواست کنیم اسپیکینگ رو بعد از ازمون بگیرند؟؟؟؟

Junior Member

من شنبه قبل برای آزمون 6 تیر ثبت نام کردم. خودش یه گزینه داشت که می شد زمان مصاحبه رو انتخاب کرد. من هم یه روز بعدش رو انتخاب کردم . الان هم تو صفحه ام همین رو نشون می ده

سلام
    اگه واسه ایرسافام بخوایم روز شفاهی رو مشخص کنیم چی کار باید کرد؟ چون از شهرستان میام میخوام نزدیکترین روز به کتبی باشه
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    سلام
    اگه واسه ایرسافام بخوایم روز شفاهی رو مشخص کنیم چی کار باید کرد؟ چون از شهرستان میام میخوام نزدیکترین روز به کتبی باشه
    ممنون
    وقتی وارد پروفایلتون میشین برین تو تب my & available exam . تو my exam list یه آیکون زنگ هست. روش کلیک کنید. مراقب باشید فقط یک بار می تونید رزرو کنید و امکان تغییرش نیست. اگر هم تا 14 روز قبل از امتحان انتخاب نکنید اتوماتیک خودشون نزدیکترین روز که اشغال نشده باشه رو براتون انتخاب می کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)