صفحه 8 از 131 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

جدیدا کسی امتحان ندادهتوی این موسسه ؟ من تنها جایی که تونستم ثبت نام کنم برای ٧ جون ایرسافام بود ...الان دیدم همه شاکی هستن از نمره خیلی نگران شدم ...چیجوریه من اصلا متوجه نمیشم کم نمره میدن ؟عشقی نمره میدن؟ منصفانه نمره میدن؟ هر کسی یه چیزی نوشته که .....

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط achi نمایش پست ها
    جدیدا کسی امتحان ندادهتوی این موسسه ؟ من تنها جایی که تونستم ثبت نام کنم برای ٧ جون ایرسافام بود ...الان دیدم همه شاکی هستن از نمره خیلی نگران شدم ...چیجوریه من اصلا متوجه نمیشم کم نمره میدن ؟عشقی نمره میدن؟ منصفانه نمره میدن؟ هر کسی یه چیزی نوشته که .....
    به هر حال تجربه ثابت کرده که یک مقداری شانسی نمره میدن...منتها شما ناامید نباش! من خودم دقیقا همون چیزی که فکر میکردم رو گرفتم....
    اگر ناامید باشی و بترسی بدتره! نگران نباش...کار خودت رو بکن! به نظرم اونهایی که میگن بد نمره میدن یک اشکالی داشته کارشون که حاضر نیستن اعتراف کنن!

Banned

پیش فرض آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

ت
    دوست عزيز منم قبل امتحان اولم تو أين موسسه نگران بودم اما ٢٤ أوريل براي بار دوم شركت كردم و نتايج اسپيكينگ و رايتينگ عالي بود از انتظارم بيشتر من مشكل ريدينگ داشتم اينبار كه تقصير اينها نبود لطفا شما هم بعد از نتيجه نظر بده كه دوستاي ديگه آگاه بشن
    ویرایش توسط kasek : May 16th, 2014 در ساعت 12:37 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    GDBA at John Molson School of Business

سلام دوست عزیز
    من هم 24 آپریل آکادمیک امتحان دادم و بعدش هم همینجا اعلام کردم که از وضعیت موسسه و شرایط امتحان راضی بودم و همینطور از نمرات خیلی راضی بودم (L:7.5 , S:7 , W:8 , R:7 , Band Score:7.5)
    شرایط دست شما نیست و لی بهرحال نمره دست شما هم هست، میدونی که فقط یک examiner نیست که نمره میده، بد به دلت نیار، امیدوارم که موفق باشی
    Landing in Montreal on 04 Jul 2014, Citizenship Ceremony on 18 Apr 2019

Junior Member

من 24 می ازمون دادم همه چیز اینجا منظم و خوب بود، صدا با هدفون عاااااااااااااااااااااااا اااالی بود، تا حالا 40 تا لیسنینگ رو نزده بودم حتی تو خونه،روحیه ام هم خوب شد کلا خیلی از امتحانم راضی بودم، امیدوارم سریعتر از شر آیلتس راحت بشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

دوستان واریز وجه این موسسه برای ثبت نام به چه صورتی هستش؟ وارد درگاه پرداخت اینترنتی میشه یا باید بریم بانک و فیشی واریز کنیم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    دوستان واریز وجه این موسسه برای ثبت نام به چه صورتی هستش؟ وارد درگاه پرداخت اینترنتی میشه یا باید بریم بانک و فیشی واریز کنیم؟
    ممنون
    تا 3ماه پیش که من شرکت کردم که پرداخت اینترنتی داشت!

Member
    رشته و دانشگاه
    GDBA at John Molson School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    ممنون
    دوست عزیز این موسسه هم مثل بقیه موسسات شرایط پرداخت اینترنتی رو داره
    الان که دیگه همه جا تو ایران هم همینطوره و کسی بانک نمیره برای پرداخت اینجور وجوه مثل شهریه و یا رزرو جا و غیره، این هم یکجور رزرو هست
    Landing in Montreal on 04 Jul 2014, Citizenship Ceremony on 18 Apr 2019

با سلام
    یکی از دوستان می خواهد برای آیلتس جنرال در ایرسافام برای 10 جولای ثبت نام کند. ثبت نام اولیه انجام شد. سایت هم پیام می دهد که ثبت نام آیلتس برای 10 جولای در حال انجام است. علاوه بر آن در بخش تاریخ های انجام تست هم رنگ این تاریخ آبی است که نشان می دهد ثبت نام در حال انجام است. لیکن وقتی برای انتخاب تاریخ امتحان وارد قسمت مربوطه داش برد میشود هیچ تاریخی برای انتخاب زیر بخش جنرال نیست. لطفاً راهنمایی کنید.
    آیا این تاریخ باز نشده است؟ یا
    ظرفیت تکمیل شده است؟
    اگر اینطور است چرا رنگ تاریخ هنوز آبی است و به نارنجی یا قرمز تغییر نکرده است؟
    آیا هنوز سایت و تاریخها بروز نشده است؟
    با سرویس اس ام اسی که داده اند هم پیام فرستاده و سوال را مطرح کردم که هنوز پاسخی نداده اند.
    بسیار ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink6204 نمایش پست ها
    با سلام
    یکی از دوستان می خواهد برای آیلتس جنرال در ایرسافام برای 10 جولای ثبت نام کند. ثبت نام اولیه انجام شد. سایت هم پیام می دهد که ثبت نام آیلتس برای 10 جولای در حال انجام است. علاوه بر آن در بخش تاریخ های انجام تست هم رنگ این تاریخ آبی است که نشان می دهد ثبت نام در حال انجام است. لیکن وقتی برای انتخاب تاریخ امتحان وارد قسمت مربوطه داش برد میشود هیچ تاریخی برای انتخاب زیر بخش جنرال نیست. لطفاً راهنمایی کنید.
    آیا این تاریخ باز نشده است؟ یا
    ظرفیت تکمیل شده است؟
    اگر اینطور است چرا رنگ تاریخ هنوز آبی است و به نارنجی یا قرمز تغییر نکرده است؟
    آیا هنوز سایت و تاریخها بروز نشده است؟
    با سرویس اس ام اسی که داده اند هم پیام فرستاده و سوال را مطرح کردم که هنوز پاسخی نداده اند.
    بسیار ممنون
    دوست عزيز من زنگ زدم بهشون چون ميخواستم ترنسفر كنم آزمونم رو از ٢١ جون گفتند جنرال پر شده چون ثبت نام گروهي از سفارت داشته اما فردا يا پس فردا ظرفيت أضافه ميكنند گفتند چند ساعتي هم برأي اعمال تغييرات سايت پايينه بأيد ١٠ صبح و ٢ بعد از ظهر به سايت سر بزنيم كه اگر باز شد جا نمو نيم. ميترسم چون بعضي آموزشگاه ها آزمون هاي ايرسافامو يكجا رزرو ميكنند اينجوري ممكنه به مشكل بخوريم ،من با تجربه قبلي كه داشتم هيچ جاي ديگه اي امتحان نمي دم !!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)