صفحه 9 از 131 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام بچه ها. من ایرسافام ثبت نام کردم. اما رسیدی نیومد چیکا کنم؟ به رسیدش نیاز دارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام دوستان

من 10 جولای ایرسافام، جنرال ثبت نام کردم. چند روز اول وقتی میرفتم پروفایلم همه چی درست بود حتا از موسسه زنگ زدن برای به قول خودشون کانفرم ولی دیروز دیدم آزمون منو به آکادمیک تغییر دادن من نمیدونم واقعن خود آزمون و ثبت نام کردنش کم استرس زاست که اینا هم مدام با کاراشون بهش اضافه میکنن؟؟؟!! حالا باید تن و بدنم بلرزه وایسم تا فردا صبح ببینم حضرات چه توضیحی دارن. لطفن همه چی رو چک کنید تو پروفایلتون. این قسمت که می گن درخواست هدفون بدید، دقیقن کجاست؟؟؟ تو ?APPLICATION FORMُ هستش؟

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط nafise1982 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 10 جولای ایرسافام، جنرال ثبت نام کردم. چند روز اول وقتی میرفتم پروفایلم همه چی درست بود حتا از موسسه زنگ زدن برای به قول خودشون کانفرم ولی دیروز دیدم آزمون منو به آکادمیک تغییر دادن من نمیدونم واقعن خود آزمون و ثبت نام کردنش کم استرس زاست که اینا هم مدام با کاراشون بهش اضافه میکنن؟؟؟!! حالا باید تن و بدنم بلرزه وایسم تا فردا صبح ببینم حضرات چه توضیحی دارن. لطفن همه چی رو چک کنید تو پروفایلتون. این قسمت که می گن درخواست هدفون بدید، دقیقن کجاست؟؟؟ تو ?APPLICATION FORMُ هستش؟
    به طور کلی پیشنهاد میکنم زیاد استرس نداشته باشید. هرچی استرس داشته باشید بدتره!
    ایشالا روز آزمون ایرسافام میبینین که چقدر خوب و منظم برخورد میکنن. برای این مشکل هم کافیه فردا زنگ بزنید و پرسید چرا این کار رو کردند. شاید توی اون تاریخ قرار نیست آزمون جنرال انجام بشه و کنسل شده
    . ترجیحا اول وقت مثلا ساعت 8 یا 9 صبح زنگ بزنید که زودتر کارتون راه بیفته.
    واسه هدفون هم میگن باید ایمیل بزنید یا زنگ بزنید و بگید. فکر کنم همون فردا بهشون بگید بهتر باشه.

Junior Member borhani آواتار ها

دوستان من پروفایلمو ایجاد کردم ولی هنوز روز امتحانم رو مشخص نکردم.چطوری باید برای هدفون درخواست بدیم؟آخه من اسپشیال نید رو no زدم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borhani نمایش پست ها
    دوستان من پروفایلمو ایجاد کردم ولی هنوز روز امتحانم رو مشخص نکردم.چطوری باید برای هدفون درخواست بدیم؟آخه من اسپشیال نید رو no زدم!

خسته نباشید!! منم همین اتفاق افتاد برام. یه پروفایل دیگه درست کردم. اسپشیال نیدز رو زدم براش. البته با یه ایمیل دیگه. چون دیگه ایمیل قبلیو قبول نمیکنه و ارور کاربر میده.

Junior Member

بچه ها من می خوام ثبت نام کنم. بعضیا خیلی از اینجا تعریف می کنن. نظر شما چی هست؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

سلام خدمت دوستان.
    من هم زمان ثبت نام اصلا به این توجه نکردم که special needs مربوط به امکان استفاده از هدفون هست و آن را NO زدم. کسی هست بدونه چجوری میشه برای استفاده از هدفون تقاضا کرد؟
    در مورد کسانی که شهرستان هستند و بخواهند نزدیک به آزمون کتبی، آزمون شفاهی را بدهند باید چکار کرد؟
    خیلی ممنون.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دوستان توی سایت که میگه فلان تاریخ ها آزمون شفاهی شون تکمیل شده یعنی نمیشه دیگه ثبت نام کرد؟ یعنی چی معمولاً کل امتحان تکمیل میشه. ممنون میشم الان بگید برای چه تاریخی میشه برای آیلتس آکادمیک ثبت نام کرد تو این موسسه

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

سلام دوستان
    من هم قصد دارم توی این موسسه ثبت نام کنم ولی انگار روز امتحان اسپیکینگ رو میشه خودت تعیین کنی به همین خاطر گفته شده که بعضی تاریخ ها پر شده. باز ممنون میشم کسیکه توی این موسسه امتحان داده بگه که شرایط به چه صورتیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzvet نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.
    من هم زمان ثبت نام اصلا به این توجه نکردم که special needs مربوط به امکان استفاده از هدفون هست و آن را NO زدم. کسی هست بدونه چجوری میشه برای استفاده از هدفون تقاضا کرد؟
    در مورد کسانی که شهرستان هستند و بخواهند نزدیک به آزمون کتبی، آزمون شفاهی را بدهند باید چکار کرد؟
    خیلی ممنون.

من یادمه که به specialneeds@irsafam.com ایمیل زدم درخواست دادم هم برای هدفون و برای تا ریخ اسپیکینگ، باز میشه تلفتی هم بپرسید اما من اینجوری ثبت نام کردم
    ویرایش توسط kasek : July 19th, 2014 در ساعت 02:46 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)