نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ارسال(پست) مستقیم کارنامه از طریق دانشگاه

پیش فرض ارسال(پست) مستقیم کارنامه از طریق دانشگاه

با سلام

امروز چند دانشگاه رو بررسی کردم. اینا می گن مدرک باید مستقیم از دانشگاه به اینجا پست بشه. این چطور امکان داره؟ دانشگاه میامی هم این گیر رو داده. من چه کار کنم؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال(پست) مستقیم کارنامه از طریق دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط HESSAM_TEFL نمایش پست ها
    با سلام امروز چند دانشگاه رو بررسی کردم. اینا می گن مدرک باید مستقیم از دانشگاه به اینجا پست بشه. این چطور امکان داره؟ دانشگاه میامی هم این گیر رو داده. من چه کار کنم؟؟؟
    دوست عزیز این مساله خیلی چیز پیچیده ای نیست. بعضی دانشگاهها مثل شریف و امیر کبیر و علم و صنعت و... خودشون ریز نمره رو به لاتین براتون ترجمه می کنن و می زارن تو پاکت و مهر می کنن (البته معمولا هزینه ای هم می گیرن) بعد شما خودتون تشریف می برین و پاکت و به دانشگاه خارجی پست می کنین. همین که پاکت آرم دار دانشگاه و با مهر و موم هست کفایت می کنه و اونها هم منظورشون همینه. اگه دانشگاهتون ترجمه نمی کنه، خودتون مدارک و ببرین دار و الترجمه و ترجمه کنین. بعد مدارک ترجمه رو ببرین دانشگاهتون و براشون توضیح بدین که برا ی اپلای باید اون مدارک ترجمه شده شما رو بزارن تو پاکت آرم دار لاتین دانشگاه و مهر و موم کنن. در این زمان 2 حالت پیش می یاد یا قبول می کنن که مساله حله. مدارک و بزارین تو پاکت آرم دار دانشگاه و بدین مهر کنن و بعد باز خودتون ببرین پست کنین. یا قبول نمی کنن که در این صورت یا از روش این و ببین و اون و ببین و خواهش و تمنا و سیریش شدن سعی کنین مجابشون کنین و یا اگه دیگه هیچ راهی نداشت فقط یک پاکت آرم دار لاتین دانشگاه و پیدا کنین ( من خودم به شخصه بدون هیچ توضیحی از منشی دانشکده چند تا پاکت آرم دار لاتین گرفتم) و خودتون مدارک و بزارین توش و پست کنین. اون مساله مهر زیاد مشکلی ایجاد نمی کنه ودر هر حال چاره دیگه ای هم نیست. موفق باشین.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

من مدارک تمام ترجمه شده در پاکت لاتین که درب مهر شده است به میامی توسط یکی از دوستان برده شده که باز هم قبول نکرده اند. به گفته شما خودم باید پست کنم که هزینه سر سام اوره چون برای ارشد و لیسانس رو جدا باید پست کنم به این دلیل که گفته هر دانشگاه مستقیم و 4 جا اپلای کردم که هر 4 تا اینجوری میشه 8 تا پول پست

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HESSAM_TEFL نمایش پست ها
    من مدارک تمام ترجمه شده در پاکت لاتین که درب مهر شده است به میامی توسط یکی از دوستان برده شده که باز هم قبول نکرده اند. به گفته شما خودم باید پست کنم که هزینه سر سام اوره چون برای ارشد و لیسانس رو جدا باید پست کنم به این دلیل که گفته هر دانشگاه مستقیم و 4 جا اپلای کردم که هر 4 تا اینجوری میشه 8 تا پول پست
    نه دوست عزیز. دستی هیچ وقت نمی پذیرن و معمولا تو سایتهاشون هم می نویسن که فرد مراجعه نکنه اما پست کنین مورد قبوله. دانشگاهها هم به خاطر همون هزینه پست هست که قبول نمی کنن خودشون پست کنن. در هر حال چاره ای نیست. اپلای کردن همه اش هزینه بر هست.
    فقط یک سوال، شما که هنوز در مرحله اپلای اولیه هستی. چطور چنین چیزی و ازتون خواستن؟ معمولا در ابتدای کار می شه فایل مدارک و براشون فرستاد از طریق اپلای آن لاین و بعد در صورتیکه مورد پذیرش قرار بگیرین اصل مدارک و درخواست می کنن و این جوری هر فردی می تونه برای چندین دانشگاه اپلای کنه و برای هر کدوم که پذیرش نهایی گرفت، مدارکش و ارسال کنه. اینجوری هزینه ها هم خیلی کم می شه. مطمئنید که آن لاین اپلا ی نمی تونین بکنین؟
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

دیگه اینا اینجورین آفشیال می خواند در غیر این صورت به دپارتمان نمیره مدارک از گرد اسکول. هم زمان ان لاین و بعد از اون مدارک هر چه سریعتر. خیلی جا ها اینجوری حتی یادمه یک دانشگاه گفته بود حق نداری قبل از جی ار ای ( دادن امتحان اپلای کنی) فکر کنم شما خوش شانس بودی ناجور سخت گیرن این دانشگاه های من

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)