نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
فرض کنید که همه اینا مجاز باشن (حالا مطمئن نیستم!). بعد از 1 ساعت معطلی توی فرودگاه و منتظر شدن توی صف ورود به آمریکا، حالا به گمرک می رسید. اگه مواد غذایی داشته باشید، حالا باید دوباره توی یه صف دیگه برای گمرک منتظر بشید (این تجربه من توی فرودگاه واشنگتن دی سی بود). و این یعنی خستگی بیشتر! این خستگی مضاعف وقتی بیشتر اذیت کننده هست که 16-17 ساعت مسافرت کرده باشید و بد خوابیده باشید.

حتی اگه این مواد رو با خودتون بیارید، فقط برای یه مدت کوتاه کافی خواهد بود. نظر شخصی من اینه که از خانواده درخواست کنید این مواد غذایی رو براتون پست کنند. برای خیلی از مواد غذایی که بسته بندی استاندارد دارن، امکان پست از ایران به آمریکا وجود داره.
منظورتون از این که اگه مواد غذایی داشته باشیم بازرسی بیشتر میشه چیه؟یعنی خشکبار هم اگر داشته باشیم این طوره؟ یه سوال دیگه من چون ماه رمضان میرسم دوستام بهم گفتن برای یکی دو روز کنسرو بیار. آِیا ایراد میگیرن؟
اگر تمام مواد غذایی شامل سبزی خشک و نقل و زرشک و ... در یک چمدان بذاریم راحت تر نیست؟ یا ممکنه ایراد بگیرند؟

آیا بردن خشکبار به آمریکا به صرفه است؟ بردن چه چیزهایی رو توصیه می کنید؟ با تشکر