صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 93

موضوع: آيا كسى ميدونه در فرود گاه آمريكا چقدر به مواد غذايى گير ميدند؟

Banned

پیش فرض پاسخ : آيا كسى ميدونه در فرود گاه آمريكا چقدر به مواد غذايى گير ميدند؟

سوال آفیسر در فرودگاه استامبول از من این بود : چیز هسته دار با خودت داری ؟ چیز تیز یا مایع توی چمدونات داری ؟ همه چیز هایی که توی چمدونات داری مابه خودتند یا برای کسی هم می بری ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    سوال آفیسر در فرودگاه استامبول از من این بود : چیز هسته دار با خودت داری ؟ چیز تیز یا مایع توی چمدونات داری ؟ همه چیز هایی که توی چمدونات داری مابه خودتند یا برای کسی هم می بری ؟
    خوب جواب آدم به این سوالا چی باید باشه؟ بگیم نداریم؟ (حتی اگه ممکنه داشته باشیم)

سعی کنید اینجور چیز ها رو رو نداشته باشین و اگه دارید هم راستشو بگید و هیچ بسته ای هم از افراد غریبه نگیرید که به کسی بدید

آخه اگه بگی نداری انگار دیگه زیاد اذیت نمی کنن، ولی بگی داری دستی دستی خود تو به زحمت می ندازی، نیست این جور؟ منظورم قسمت اول جمله (خوراکی و... ) بود وگرنه آره نباید از کسی چیزی گرفت

تجربه منم اینطوری بود و زیاد جدی نبودن ماموران گمرک کندی نیویورک اما به نظرم نبردنش عاقلانه تره

کسی می دونه می شه آلوخورشتی و آلوچه و این چیزا رو برد یا نه؟ رب انار چی؟باقالی خشک چی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط monirehmahmoud نمایش پست ها
    کسی می دونه می شه آلوخورشتی و آلوچه و این چیزا رو برد یا نه؟ رب انار چی؟باقالی خشک چی؟
    فرض کنید که همه اینا مجاز باشن (حالا مطمئن نیستم!). بعد از 1 ساعت معطلی توی فرودگاه و منتظر شدن توی صف ورود به آمریکا، حالا به گمرک می رسید. اگه مواد غذایی داشته باشید، حالا باید دوباره توی یه صف دیگه برای گمرک منتظر بشید (این تجربه من توی فرودگاه واشنگتن دی سی بود). و این یعنی خستگی بیشتر! این خستگی مضاعف وقتی بیشتر اذیت کننده هست که 16-17 ساعت مسافرت کرده باشید و بد خوابیده باشید.

حتی اگه این مواد رو با خودتون بیارید، فقط برای یه مدت کوتاه کافی خواهد بود. نظر شخصی من اینه که از خانواده درخواست کنید این مواد غذایی رو براتون پست کنند. برای خیلی از مواد غذایی که بسته بندی استاندارد دارن، امکان پست از ایران به آمریکا وجود داره.
    ویرایش توسط احسان : June 24th, 2012 در ساعت 01:34 AM
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Senior Member

درباره دارو چی؟مثلا به اندازه مصرف 2 تا 3 ماه؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    فرض کنید که همه اینا مجاز باشن (حالا مطمئن نیستم!). بعد از 1 ساعت معطلی توی فرودگاه و منتظر شدن توی صف ورود به آمریکا، حالا به گمرک می رسید. اگه مواد غذایی داشته باشید، حالا باید دوباره توی یه صف دیگه برای گمرک منتظر بشید (این تجربه من توی فرودگاه واشنگتن دی سی بود). و این یعنی خستگی بیشتر! این خستگی مضاعف وقتی بیشتر اذیت کننده هست که 16-17 ساعت مسافرت کرده باشید و بد خوابیده باشید.

حتی اگه این مواد رو با خودتون بیارید، فقط برای یه مدت کوتاه کافی خواهد بود. نظر شخصی من اینه که از خانواده درخواست کنید این مواد غذایی رو براتون پست کنند. برای خیلی از مواد غذایی که بسته بندی استاندارد دارن، امکان پست از ایران به آمریکا وجود داره.
    دوست عزیز اینها هم مشکل دارن:چای لیپتون-خشکبار مثل بادام و پسته-کشمش-شکلات

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوست عزیز اینها هم مشکل دارن:چای لیپتون-خشکبار مثل بادام و پسته-کشمش-شکلات
    همه اینا رو خانواده از ایران برام فرستادن اینجا. در ضمن، چیزایی مثل زیتون پرورده، سوهان، شیرینی های مختلف، کشک، سبزی خشک، و ... . فکر کنم که چیزای ژله ای یا مایع رو برام نفرستادن. تنها چیزی که گمرک آمریکا گیر داده و از وسایل برداشته، غذاهای بسته بندی حاوی گوشت بوده.

فقط اینکه محصولات غذایی بسته بندی و با مارک های معروف، احتمال گیر دادن توسط گمرک رو کم می کنه.
    دیگه اینکه شاید اون پستی که گفته این چیزا مشکل دارن، برای این بوده که پست عادی بوده (مثلا با کشتی) که زمان زیادی مثلا 2-3 ماه طول می کشه و خب طبیعی هست که خیلی از محصولات غذایی ارزش خودشو از دست می دن. پست سریع (هوایی) نباید مشکلی باشه و البته گرون تر هست. این تجربه من تا 2-3 ماه قبل بود.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)