صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 93

موضوع: آيا كسى ميدونه در فرود گاه آمريكا چقدر به مواد غذايى گير ميدند؟

پیش فرض پاسخ : آيا كسى ميدونه در فرود گاه آمريكا چقدر به مواد غذايى گير ميدند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    فرض کنید که همه اینا مجاز باشن (حالا مطمئن نیستم!). بعد از 1 ساعت معطلی توی فرودگاه و منتظر شدن توی صف ورود به آمریکا، حالا به گمرک می رسید. اگه مواد غذایی داشته باشید، حالا باید دوباره توی یه صف دیگه برای گمرک منتظر بشید (این تجربه من توی فرودگاه واشنگتن دی سی بود). و این یعنی خستگی بیشتر! این خستگی مضاعف وقتی بیشتر اذیت کننده هست که 16-17 ساعت مسافرت کرده باشید و بد خوابیده باشید.

حتی اگه این مواد رو با خودتون بیارید، فقط برای یه مدت کوتاه کافی خواهد بود. نظر شخصی من اینه که از خانواده درخواست کنید این مواد غذایی رو براتون پست کنند. برای خیلی از مواد غذایی که بسته بندی استاندارد دارن، امکان پست از ایران به آمریکا وجود داره.
    منظورتون از این که اگه مواد غذایی داشته باشیم بازرسی بیشتر میشه چیه؟یعنی خشکبار هم اگر داشته باشیم این طوره؟ یه سوال دیگه من چون ماه رمضان میرسم دوستام بهم گفتن برای یکی دو روز کنسرو بیار. آِیا ایراد میگیرن؟
    اگر تمام مواد غذایی شامل سبزی خشک و نقل و زرشک و ... در یک چمدان بذاریم راحت تر نیست؟ یا ممکنه ایراد بگیرند؟

آیا بردن خشکبار به آمریکا به صرفه است؟ بردن چه چیزهایی رو توصیه می کنید؟ با تشکر

Senior Member

من سوالم اینه که توی فرمی که تو هواپیما می دن ما باید چه نوع مواد غذایی را اعلام کنیم؟ آیا سبزی خشک و چیزهای خشک را هم باید اعلام کنیم؟ منظورم در جواب به این سوال هستش:
    Are you bringing any fruits, vegtables, planta, seeds, food
    راستش هر کس یک چیزی میگه. می ترسم این مورد آخر درد سر شه برام

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseini_m نمایش پست ها
    منظورتون از این که اگه مواد غذایی داشته باشیم بازرسی بیشتر میشه چیه؟یعنی خشکبار هم اگر داشته باشیم این طوره؟ یه سوال دیگه من چون ماه رمضان میرسم دوستام بهم گفتن برای یکی دو روز کنسرو بیار. آِیا ایراد میگیرن؟
    اگر تمام مواد غذایی شامل سبزی خشک و نقل و زرشک و ... در یک چمدان بذاریم راحت تر نیست؟ یا ممکنه ایراد بگیرند؟

آیا بردن خشکبار به آمریکا به صرفه است؟ بردن چه چیزهایی رو توصیه می کنید؟ با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    من سوالم اینه که توی فرمی که تو هواپیما می دن ما باید چه نوع مواد غذایی را اعلام کنیم؟ آیا سبزی خشک و چیزهای خشک را هم باید اعلام کنیم؟ منظورم در جواب به این سوال هستش:
    Are you bringing any fruits, vegtables, planta, seeds, food
    راستش هر کس یک چیزی میگه. می ترسم این مورد آخر درد سر شه برام
    این پست رو ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post812956
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Senior Member

بلاخره برای 2 3 روز اول میشه کنسرو برد یا نه؟
    جواب ها متفاوته؟

آقا من شنبه اومدم لس آنجلس هم تن ماهی آوردم هم پنیر لیقوان هم کلی چیزه دیگه که همشونو دوستم گفته بود براش ببرم منم استرس داشتم که گیر بدن ولی اصلن حتی چمدونامم باز نکردن!!!

Junior Member

دوستان راجع به دارو اوضاع چطوره؟ مخصوصا شربت و پماد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical-Shahid Bheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط aliyekta نمایش پست ها
    دوستان راجع به دارو اوضاع چطوره؟ مخصوصا شربت و پماد
    شربت رو نمیدونم اما من 7-8 تا پماد حتی دو تا ساختنی (دست ساز) داشتم اصلا مشکلی نداشت.

Senior Member

Actually, they just ask you about the food and other things you have, but they are never willing to see them. I had dried vegetables and a tuna and some other things in small amount. I wrote in the form that I had food. After I gave my luggages, the officer just asked me what the food is and I answered that it was just dried vegetables. He let me to go and did not see the inside of the luggages and never asked about drags or medicins, so do not worry about them. Although they are so serious, they do not like to make confusion for you at time of arrival to USA. They just want to say welcome to US by their behaviors
    My arrival port was Chicago.

چمدون من رو اصلاً نگاه هم نکرد! اصلاً فرصت نشد سوال کنه، مثل جت از کنارش رد شدم!! هواپیمام داشت میپرید! سبزی خشک، لواشک، زرشک و ... همرام بود البته من پنیر لیقوان و ماست نداشتم! همون چند روز اول هم، هم سوپرمارکت پیدا کردم هم وال مارت. فقط خاک بر سرها چرا طباخی ندارن!!! من هوس کله پاچه کردم lol
    well begun is half done

i came to LA air port and i have lots of food with me,day just said tell us if you have any fresh fruit,seeds or fresh vegetables and i said i dont have any of them and thats all! i did have many other kind of food like home made cookies,honey or even ghee

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)