صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 93

موضوع: آيا كسى ميدونه در فرود گاه آمريكا چقدر به مواد غذايى گير ميدند؟

Junior Member shaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy Doctorate, Tehran University of Medical Sciences

پیش فرض پاسخ : آيا كسى ميدونه در فرود گاه آمريكا چقدر به مواد غذايى گير ميدند؟

از من تو فرودگاه DFW دالاس سوال کردن که چی داری؟ منم فقط تن ماهی (2 عدد) و یه تعدادی سوپ آماده (پودر) داشتم که بهشون گفتم. به هیــــــچ وجه چمدون منو باز نکردن و خیلی راحت اومدم بیرون. اونقدر که باورم نمیشه. البته شانس آوردم. امیدوارم برای همه همینطور باشه.
    اینجا خیلی رفتارشون محترمانه است. من یک بار که داخل آمریکا پرواز داشتم داخل carry on یه شامپو داشتم که به خاطر اون چمدونمو باز کردن و شامپو رو که نو هم بود دور انداختن. بهم گفت اگر از یه حجمی بیشتر باشه، نمیشه.البته گفت که اگر بخوای میتونیم برات آزمایش کنیم که اجازه بدیم ببری ولی برات گرون درمیاد.
    باز هم میگم که رفتار آقاهه خیلی مودبانه بود. حتی بهم گفت این چمدونت چقدر خوبه. نو خریدی؟ از کجا خریدی؟ :-)

Junior Member

سلام
    من هم از فرودگاه دیترویت وارد شدم. از من پرسید چی داری گفتم میوه خشک شده (آلبالو خشک و برگه زردآلو و آلو داشتم)و سبزی و ادویه و اونم چمدونهای منو اصلا نگشت.
    خیلی راحت رد شدیم و اصلا به مشکلی نخوردیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General Linguistics- Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghi نمایش پست ها
    از من تو فرودگاه DFW دالاس سوال کردن که چی داری؟ منم فقط تن ماهی (2 عدد) و یه تعدادی سوپ آماده (پودر) داشتم که بهشون گفتم. به هیــــــچ وجه چمدون منو باز نکردن و خیلی راحت اومدم بیرون. اونقدر که باورم نمیشه. البته شانس آوردم. امیدوارم برای همه همینطور باشه.
    اینجا خیلی رفتارشون محترمانه است. من یک بار که داخل آمریکا پرواز داشتم داخل carry on یه شامپو داشتم که به خاطر اون چمدونمو باز کردن و شامپو رو که نو هم بود دور انداختن. بهم گفت اگر از یه حجمی بیشتر باشه، نمیشه.البته گفت که اگر بخوای میتونیم برات آزمایش کنیم که اجازه بدیم ببری ولی برات گرون درمیاد.
    باز هم میگم که رفتار آقاهه خیلی مودبانه بود. حتی بهم گفت این چمدونت چقدر خوبه. نو خریدی؟ از کجا خریدی؟ :-)
    مگه بردن شامپو ممنوعه دوست عزيز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sif نمایش پست ها
    مگه بردن شامپو ممنوعه دوست عزيز؟
    توی carry on بردن مایعات با حجم بیشتر از 100 میلی لیتر ممنوعه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام به همگی.

کسی اطلاع داره فرودگاه LAX چقدر گیر می دن؟ بعد من تو چمدونم 6 - 7 مدل کرم و خمیر دندون و عطر دارم که حجم بعضیاش ممکنه از 150 میلی لیتر بیشتر باشه، این مشکل ایجاد می کنه؟

ممنون از همگی

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NUTRINOXYZ نمایش پست ها
    سلام به همگی.

کسی اطلاع داره فرودگاه LAX چقدر گیر می دن؟ بعد من تو چمدونم 6 - 7 مدل کرم و خمیر دندون و عطر دارم که حجم بعضیاش ممکنه از 150 میلی لیتر بیشتر باشه، این مشکل ایجاد می کنه؟

ممنون از همگی
    بله مشکل داره بذارید توی چمدون اصلیتون که میره تو بار
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Eng

دوستان من مقصدم فلوریدا گینزویل هست، ورود اولیه ام هم میامی، مقداری سبزی و میوه خشک و گز توی چمدانی که داخل کابین میبرم با خودم هست، که وزن اس حدودان شد 8 کیلو، به این دسته مواد یا ادویه که توی ساکی که بالا برده میشه ایرادی نمیگیرن؟

دوستان، آخر زرشک مشکل داره بردنش یا نه؟

من تابستون توریستی رفتم امریکا همه چیز هم با خودم بردم از جمله زرشک. حتی آجیل و شیرینی و هم بردم تو هواپیما کسی گیر نداد و چمدونامو باز نکردن. نهایت اگه گیر بدن میریزن دور دیگه اتفاق خاص دیگه ای نمیوفته

Junior Member

سلام
    من ورود اوليه ام دالاس هست و مقصدم كانزاس سيتي. كسي ميدونه چيزهايي مثل
    عسل،
    پسته خام،
    زرشك،
    زعفران،
    مغز گردو
    سبزي و ميوه خشك
    خرما
    ميشه برد يا نه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)