صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 93

موضوع: آيا كسى ميدونه در فرود گاه آمريكا چقدر به مواد غذايى گير ميدند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا كسى ميدونه در فرود گاه آمريكا چقدر به مواد غذايى گير ميدند؟

سلام دوستان
    1:میخواستم بدونم پنیر لیقوان و ماست چکیده میشه اورد؟(مقصد بوستون)
    2:به جر declaration form که دو صفحه است ایا فرم دیگه ای هم میرهند که باید پرکنیم تو هواپیما؟
    ممنون

Junior Member

سلام به همگی. دوستان از اونجا که من علاقه ی شدیدی به خاک شیر و تخم شربتی دارم میخواستم ببینم اینها جز موارد مجاز هست یا چون فکر میکنن تخم گیاه هست توقیف میشن؟ سوال دوم اینکه اسم انگلیسی خاک شیر و تخم شربتی رو کسی میدونه چی میشه؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام
    آیا بردن غذای کنسوری آماده مثل هانی، ایرادی داره؟ بردن نون چطور؟

Junior Member

چه خوب این تاپیکو دیدم!
    دوستان مکمل های یدنسازی شامل پروتین وی- کراتین- magnesium-vitamin c,b complex-gaba-carnitine
    می تونیم ببریم. نیو یورک وارد می شم! کلی پول اینا رو دادم حیف بریزم دور!

دوستان سلام

من فقط یک کیف دستی میخوام ببرم داخل هواپیما و داخلش هم مقدار کمی حدود 2 کیلو آجیل (پسته و بادام و گردو خرما خشک ) هست به همراه لباسام.

به نظرتون چی باید مواد غذایی را بزنم در فرمشون؟؟

آیا ممکنه گیر بدند ؟؟ اعلام کنم یا چیزی نگم؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتابان نمایش پست ها
    دوستان سلام

من فقط یک کیف دستی میخوام ببرم داخل هواپیما و داخلش هم مقدار کمی حدود 2 کیلو آجیل (پسته و بادام و گردو خرما خشک ) هست به همراه لباسام.

به نظرتون چی باید مواد غذایی را بزنم در فرمشون؟؟

آیا ممکنه گیر بدند ؟؟ اعلام کنم یا چیزی نگم؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    به مواد غذایی خشک ایرادی نمی گیرن البته آجیل رو ممکنه وزنش رو ازتون بپرسن روی وسایل این چنینی تون یه برچسب بزنین وزنشو یادتون نره و اون فرمی که میگین وقتی میرسین آمریکا توی هواپیما بهتون میدن دقیق پرسیده چی دارین فقط کافیه درست اعلام کنین خیلی هم برخوردشون فرندلیه خیالتون راحت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minali نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1:میخواستم بدونم پنیر لیقوان و ماست چکیده میشه اورد؟(مقصد بوستون)
    2:به جر declaration form که دو صفحه است ایا فرم دیگه ای هم میرهند که باید پرکنیم تو هواپیما؟
    ممنون
    دیکلرشن فرم یه برگه کوچیک دو رو هستش دو ضفحه نیست خاک شیر ام نمیشه پنیر لیقوان ام تو آمریکا به وفور هست توی کالیفرنیا هر 100 گرم 4دلار بود باهمون طعم ایران و این هم نمی تونین بیارین چون جزو مواد فاسدشدنیه و اون فرم ام حتی تو هواپیما هم یادتون بره پر کنین یا حواستون نباشه تو پاس کنترل وقتی تو ضف هستین دوباره فرمو بهتون میدن و بازهم یادتون بره بگیرین مامور همون سوالا رو می پرسه توی یه فرم وارد میکنه اگثر ا پدر مادرها که میان این وضعیت رو دارن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Virginia Tech Geothech

نقل قول نوشته اصلی توسط icicle نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه که آیا به کنسرو هم گیر میدن یا نه؟
    من کنسرو ماهی برده بودم گفتم مشکلی نداشتن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Virginia Tech Geothech

من چندتا چیز تو فرودگاه واشنگتن یاد گرفتم گفتم شما رو در جریان بگذارم
    یکی اینکه به تخمه خیلی حساسن حتی اسم فارسیش رو اون خانوم یادگرفته بود که از ایرانیها بپرسه. یکی دیگه اینکه تو میوه خشکهاتون اگر مرکبات باشه ازتون میگیرن و جلوی برنج هم میگیرن

Junior Member

هر نوع غذای گوشتی و میوه و سبزی وحتی اجیلی که خام باشه هم کلاممنوع است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)