صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 93

موضوع: آيا كسى ميدونه در فرود گاه آمريكا چقدر به مواد غذايى گير ميدند؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آيا كسى ميدونه در فرود گاه آمريكا چقدر به مواد غذايى گير ميدند؟

فراورده های لبنی هم ممنوعه
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT - امیرکبیر

سلام دوستن چند تا سوال،
    ۱- به نظر شما خرما جز fresh fruits حساب میشه؟ هسته داشتنش باعث دردسر میشه؟
    ۲- فرودگاه جی اف کی نیویورک نسبت یه زرشک چه جوریه؟ کسی جدیدا نرفته بدونه گیر میدن یا نه؟
    ۳۰ در بدترین حالت مواد غذایی ای که مجاز نباشه رو میریزن دور یا اینکه ممکنه جریمه داشته باشه؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط peggy9988 نمایش پست ها
    سلام دوستن چند تا سوال،
    ۱- به نظر شما خرما جز fresh fruits حساب میشه؟ هسته داشتنش باعث دردسر میشه؟
    ۲- فرودگاه جی اف کی نیویورک نسبت یه زرشک چه جوریه؟ کسی جدیدا نرفته بدونه گیر میدن یا نه؟
    ۳۰ در بدترین حالت مواد غذایی ای که مجاز نباشه رو میریزن دور یا اینکه ممکنه جریمه داشته باشه؟
    به خرما و زرشک گیر نمیدن.
    تخمه نیارید , ۹۹% میریزن دور‌.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

من چون دانشجوی returning هستم هیچ چیز ضرروی برای بردن ندارم. اما کلی جا دارم واسه همینم میخواستم یه ۱۰ کیلو برنج با خودم ببرم. توی سایت خود cbt نوشته که برنج مشکل نداره. اما همینجا بعضی ها اشاره کردن که ممکنه به برنج گیر بدن. میخواستم بدونم کسی تجربه داشته برنج ببره و بهش گیر بدن. از LAX‌ هم وارد میشم.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط king_mahdi نمایش پست ها
    من چون دانشجوی returning هستم هیچ چیز ضرروی برای بردن ندارم. اما کلی جا دارم واسه همینم میخواستم یه ۱۰ کیلو برنج با خودم ببرم. توی سایت خود cbt نوشته که برنج مشکل نداره. اما همینجا بعضی ها اشاره کردن که ممکنه به برنج گیر بدن. میخواستم بدونم کسی تجربه داشته برنج ببره و بهش گیر بدن. از LAX‌ هم وارد میشم.
    اگر در فرم اعلام کنید که برنج دارید، مشکلی نخواهد بود

https://help.cbp.gov/app/answers/det...r-personal-use

Rice- (See ALERT below) white rice, basmati rice, brown rice, husked rice, polished rice, rice flour and other products that do not have the hull attached - USDA Miscellaneous and Processed Products Manual, Table 3-130

ALERT: Effective July 30, 2011 non-commercial quantities of rice from countries where Khapra beetle is known to occur will be prohibited from entering the United States. Failure to declare rice will result in fines
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

در فرم گمرکی که در هواپیما به شما میدهند همه چیز نوشته شده است
    1- اول میزان پول همراه شما که بیشتر از 10000 دلار را باید اظهار نمایید .
    2- ورود گیاهان و محصولات ان ممنوع به خاطر چلوگیری از بیماری کشاورزی
    3- ورود غذا ممنوع
    4- ورود حیوانات و محصولات حیوانی ممنوع
    در فرم فقط باید بلی یا خیر جواب داد و میزان بیش از ده هزار دلار را نوشت
    حالا چه چیزی مجاز و چه چیزی غیر کجاز هست با این مشخصات معلوم هست
    اگر چمدانی را باز کرده اند ( دستور میدهند خودتان باز کنید ) و هر کدام از موارد داخل ان بود را در سطل اشغال میریزند .
    اگر از کسی نخواهند که چمدانها را باز کنند میتوانید هر کدام از موارد بالا را دارید وارد امریکا کنید مثل خود ما

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1341 نمایش پست ها
    در فرم گمرکی که در هواپیما به شما میدهند همه چیز نوشته شده است
    1- اول میزان پول همراه شما که بیشتر از 10000 دلار را باید اظهار نمایید .
    2- ورود گیاهان و محصولات ان ممنوع به خاطر چلوگیری از بیماری کشاورزی
    3- ورود غذا ممنوع
    4- ورود حیوانات و محصولات حیوانی ممنوع
    در فرم فقط باید بلی یا خیر جواب داد و میزان بیش از ده هزار دلار را نوشت
    حالا چه چیزی مجاز و چه چیزی غیر کجاز هست با این مشخصات معلوم هست
    اگر چمدانی را باز کرده اند ( دستور میدهند خودتان باز کنید ) و هر کدام از موارد داخل ان بود را در سطل اشغال میریزند .
    اگر از کسی نخواهند که چمدانها را باز کنند میتوانید هر کدام از موارد بالا را دارید وارد امریکا کنید مثل خود ما
    البته به این صفر و یکی هم که شما گفتید نیست

برای هر کدوم از مواردی که اشاره کردید در سایت مربوطه توضیحاتی داده، مثلا لینک زیر برای غذا؛
    https://help.cbp.gov/app/answers/det...r-personal-use

این برای محصولات کشاورزی؛
    https://www.aphis.usda.gov/aphis/our...onal/sa_travel

این برای حیوانات زنده؛
    http://www.cdc.gov/importation/bring...tes/index.html

اینم برای محصولات حیوانی؛
    http://www.cdc.gov/importation/animal-products.html

در مورد باز کردن چمدون؛ اینکه گفتید خودشون میگن باز کنید هم کاملا درست نیست، چمدون خودم من رو بدون اینکه بهم بگن باز کرده بودند یا دوستان بسیاری بودند که چمدون هاشون رو بدون اینکه به خودشون اعلام کنند، باز کردند، اصلا فلسفه وجودی TSA Lock ها از همینجا شروع شد که TSA یا CBP بدون اینکه به مسافر بگه، بتونه بدون شکستن قفل چمدون، اون رو باز کنه!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط gorakhak نمایش پست ها
    هر نوع غذای گوشتی و میوه و سبزی وحتی اجیلی که خام باشه هم کلاممنوع است
    ببخشید منظورتون اینه ک سبزی خشک ( شوید و نعنا و سبزی قورمه سبزی ) هم ممنوعه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afrahmati نمایش پست ها
    ببخشید منظورتون اینه ک سبزی خشک ( شوید و نعنا و سبزی قورمه سبزی ) هم ممنوعه؟
    توصیه میکنم در این مورد، لینک هایی که در ارسال بالایی، ارسال شما وجود داره رو مطالعه کنید! حداقل ثواب دنیوی داره

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

جاي مرتبط تري پيدا نكردم اينجا ميپرسم
    يه دوستي ٦ اگوست از ايران مياد امريكا و من ميخوام بهش بگم يه قالي جمع و جور واسه من بياره
    از طرفي تحريم فرش ايران هم ٦ اگوست برميگرده
    ايا اصولا اوردن يه فرش در بار از نظر گمرك امريكا واردات محسوب ميشه و شامل تحريم ميشه ؟

مرسي
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)