نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: دانشگاههایی که بهتر است برای آنها اپلای نکنیم! (شرایط خاص)

پیش فرض دانشگاههایی که بهتر است برای آنها اپلای نکنیم! (شرایط خاص)

سلام ،

University of Dayton در اوهایو بیشتر پروژه هاش نظامی هستش و معمولا نمی تونن به دانشجوهای ایرانی فاند بدن.

دانشگاه UCQ استرالیا و ECU هم استانداردهای مسخره ای دارن و طبق تجربه من مدارک ارشد دانشگاهای ایران رو فاقد کیفیت پژوهشی می دونن (هر چند که من 15 مقاله که 4 تاش ISI هستش هم دارم!) و وقتی برای دکتری اپلای می کنید سریعا به همین دلیل ریجکت می کنن (مگر اینکه معدلتون بالای 19 باشه یا ...!)

دانشگاه Newcastle استرالیا هم به دلیل قضیه تحریم ها معمولا Applicant ایرانی رو چشم بسته ریجکت می کنه...

البته شاید برای ترم های بعدی قضیه فرق کنه و اینهایی که گفتم برای همین ترم اخیر بود. امیدوارم روزی برسه که هیچ دانشگاهی به دلیل ملیت دانشجوی رو ریجکت نکنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

پیش فرض پاسخ : دانشگاههایی که بهتر است برای آنها apply نکنیم

به نظرم به این لیست باید دانشگاههای نروژ و سوئد هم اضافه بشه چون برای دکترا فقط به دانشجوهای ارشد خودشون نگاه میکنن و اگه اونا نخوان دکترا بخوونن یه نیم نگاهی به بقیه میندازن.
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    materials engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاههایی که بهتر است برای آنها اپلای نکنیم! (الزامات خاص)

University of Wollongong استرالیا ایرانیان رشته مواد را نمی گیرد. این مطلب را یکی از اساتید آنجا که پیش از این قول پذیرش داده بود، به صورت رسمی اعلام کرده است.

I am sorry but we cannot take any Iranian students into materials engineering degrees.
    Regards
    ویرایش توسط Mechatronic : December 30th, 2014 در ساعت 08:05 PM دلیل: ترکیب دو پست

Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاههایی که بهتر است برای آنها اپلای نکنیم! (شرایط خاص)

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    سلام ،

University of Dayton در اوهایو بیشتر پروژه هاش نظامی هستش و معمولا نمی تونن به دانشجوهای ایرانی فاند بدن.

دانشگاه UCQ استرالیا و ECU هم استانداردهای مسخره ای دارن و طبق تجربه من مدارک ارشد دانشگاهای ایران رو فاقد کیفیت پژوهشی می دونن (هر چند که من 15 مقاله که 4 تاش ISI هستش هم دارم!) و وقتی برای دکتری اپلای می کنید سریعا به همین دلیل ریجکت می کنن (مگر اینکه معدلتون بالای 19 باشه یا ...!)

دانشگاه Newcastle استرالیا هم به دلیل قضیه تحریم ها معمولا Applicant ایرانی رو چشم بسته ریجکت می کنه...

البته شاید برای ترم های بعدی قضیه فرق کنه و اینهایی که گفتم برای همین ترم اخیر بود. امیدوارم روزی برسه که هیچ دانشگاهی به دلیل ملیت دانشجوی رو ریجکت نکنه
    دوست من چنذ روز پیش برای دکترا تو newcastle استرالیا ادمیشن گرف با scholarship سالی 60 هزار دلار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    سلام ،

دانشگاه نیوکسل استرالیا اینطور نیست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakorosh نمایش پست ها
    دانشگاه نیوکسل استرالیا اینطور نیست...
    من برای دانشگاه نیوکاسل استرالیا اقدام کردم. استادش به من یک موضوع داد که مربوط به نفت و ... بود. 3-4 روز بعد گفت همکاران گفتند که نمیشه تو این زمینه کار کرد و یک موضوع غیر نفتی داد.
    این دانشگاه ایرانی زیاد هم داره و رو موضوعات حساس برای ایرانی ها حساس هستند نه روی ایرانی بودن.

Junior Member

سلام دوستان من رشتم کامپیوتر گرایش معماری هستش ( کارشناسی ارشد) و دارم تموم میکنم . میخواستم بدونم کدوم دانشگاههای کانادا و کشورهای اروپایی برای اپلای توی این رشته مناسبه بدون اینکه مشکل اپلای داشته باشه بخاطر تحریم و این قضیایا ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cloudman نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشتم کامپیوتر گرایش معماری هستش ( کارشناسی ارشد) و دارم تموم میکنم . میخواستم بدونم کدوم دانشگاههای کانادا و کشورهای اروپایی برای اپلای توی این رشته مناسبه بدون اینکه مشکل اپلای داشته باشه بخاطر تحریم و این قضیایا ؟؟؟
    دانشگاه های اروپایی و کانادایی اصولاً مشکلی با رشته ی کامپیوتر ندارند. چون یک رشته ی کاربردی و جنرال هستش. بنابراین نگران این مورد نباشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)