صفحه 1 از 242 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2415

موضوع: آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

Junior Member

پیش فرض آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

با سلام،

من در تاریخ 13 اکتبر در اصفهان امتحان تافل ورقه ای دادم. خیلی سعی شده بود سنگ تمام بگذارند. مخصوصا بخش listening که با headphone بود، عالی بود ولی در سالن امتحان خواهران مشکلاتی پیش آمد، که کل امتحان داوطلبان خانم را خراب کرد! متاسفانه بخش listening آن سالن دیرتر شروع شد و در انتها مشکل ایجاد کرد چون بقیه سالن ها زودتر تمام کردند و در حالیکه ما در حال گوش دادن به سوال مانده به آخر بودیم از بلندگوی سالن، آخر بخش اعلام شد و موزیک عوض شدن بخش listening پخش شد که البته ما دیگر 2 سوال آخر را نشنیدیم که با سر و صدای بعضی داوطلبین آن دو سوال توسط مراقب دوباره و سه باره تکرار شد و این میان سر و صرای همه هم در آمده بود. خلاصه حداقل 5 دقیقه اینجا وقت تلف شد و بعد ما قسمت structure را شروع کردیم. حالا اون استرس و اضطرابی که این ناهماهنگی به وجود آورد به کنار!!!! :-[ خلاصه این تاخیر موجب شد آخر بخش structure به همان مشکل بخوریم باز تمرکز ما به هم خورد و همون موزیک و صدا پخش شد و سر و صدای بچه ها که ما وقت بیشتری نیاز داریم. من شخصا 4 سوال دیگه داشتم که باز به ما فقط 2 دقیقه آن هم با اظطراب وقت دادن. من که دائما نگران بخش reading بودم. خلاصه این طوری شد که همه برای آن بخش وقت کم آوردیم چرا که همه برگه ها رو با هم گرفتند و باز آخر سر همه معترض بودن. حال من رو نمی تونید تصور کنید چون خیلی رو این امتحان حساب کرده بودم. من خیلی دست کم زمانها رو حساب کردم ولی بعضی مدعی بودن که حداقل 10 دقیقه به ما وقت کم دادن. من خواستم منصف باشم. درحالیکه خودم نتونستم 5-6 سوال آخر رو جواب بدهم با اینکه کاملا حساب شده جواب دادم و قبلا هم تجربه داشتم یعنی در این حد غیر ممکن بود وقت کم بیارم. دیروز یک e-mail به ETS زدم و ماجرا را شرح دادم و خواستم که به این موضوع رسیدگی بشه. نمی شه که به این سادگی زندگی مردم را به بازی گرفت. حالا من مثلا باید برم وقت بگذارم تازه برای IBT بخونم و ثبت نام کنم و امتحان بدهم، که دیگه ثبت نام سپتامبر 2008 رو از دست می دهم غیر از اون وقت و هزینه ای که تا حالا گذاشتم و باید بگذارم. به فکرم رسید که برم تو همین ماه یه جایی رو پیدا کنم دوباره امتحان PBT بدهم که ظاهرا جایی نیست تا ماه ژوئن برم دوبی و ترکیه بدهم، من از دوستانی که در اون جلسه بودن و اون شرایط رو تجربه کردن خواهش می کنم که مثل من به طور مفصل شرح ماجرا رو به ETS بفرستن تا شاید یه فکری برامون بکنند. اگر کسی پیشنهادی هم داره ممنون می شوم که مطرح کنه.

با تشکر از همه دوستان

پیش فرض پاسخ : فرستادن Email به ETS: توضیح خطایی که در امتحان تاریخ 13 اکتبر در اصفهان رخ داد

سلام.
    1. منم اصفهان امتحان دادم ولی سالن ما فقط پسر بود. دقیقا همین مشکل واسه ما هم پیش اومد. به نظر من اصفهان عالی برگزار کرد جز این قسمتو گند زد. سوال آخر رو سر و صدا کردن و دوباره پخش کردن. از اونطرف از وقت گرامر کم شد و من یک کم وقت ریدینگ رو گذاشتم واسه گرامر آخر هم کلا سر ریدینگ وقت کم آوردم و 7-8 سوال رو نرسیدم. خیلی حالم گرفته شد چون تا جایی که رسیده بودم رو عالی زده بودم. ولی بد شانسی...

2. به نظر من اشتباه کردی که با این عجله میل زدی. یه دوره دیگه تافل ورقه ای در ایران حداقل در دی ماه داریم. با این ایمیل ها ممکنه دیگه ای تی اس اجازه نده به اصفهان که امتحان برگزار کنه. دوست عزیز درسته که ممکنه برنامه من و تو عقب بیفته ولی با این کار داریم تنها راه تافل ورقه ای رو می بندیم.
    منم دل خوشی از امتحان ندارم ولی باید دید که آخرش کی ضرر می کنه. معلومه من و تو و بقیه که می خوان دوباره تافل ورقه ای بدن.

امیدوارم هر اتفاقی میفته حداقل ای تی اس اجازه برگزاری امتحانهای بعدی رو به تهران و اصفهان بده. اگه جوابی بهت دادن به ما هم خبرشو بده.
    راستی همه میگفتن ریدینگ سخت بود من که 7-8 تای آخری رو گزینه سی زدم. ای کاش زیاد خراب نشه.
    حامد.

پیش فرض پاسخ : فرستادن Email به ETS: توضیح خطایی که در امتحان تاریخ 13 اکتبر در اصفهان رخ داد

سلام
    منم تو همون سالن بودم که شما بودین.در واقع می‌شه گفت که بد شانسی آوردیم.چون اونا واقعا سعی‌ کردن که امتحان به بهترین شکل برگزار بشه و این واقعا غیر قابل پیش بینی‌ بود و نه فقط تو ایران بلکه ممکن بود هر جای دیگه هم این اتفاق بیفته.من فکر می‌کنم که ارسال میل به ETS نمیتونه فایده داشته باشه.چون امتحانی هست که برگزار شده و گذشته،فقط می‌تونه به قول دوستمون باعث شه که exam سنتر رو از اصفهان بگیرن..
    در هر صورت امیدوارم نمرهٔ خوبی‌ بگیری ؛)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن Email به ETS: توضیح خطایی که در امتحان تاریخ 13 اکتبر در اصفهان ر

با سلام مجدد به دوستان عزیز،

از اینکه نظرات خودتون را دادید، ممنونم، من هم به این موضوع فکر کردم که ممکن است برای امتحانات بعدی مشکل ایجاد کنه ولی بعد متوجه شدم که نه، خیلی ها مثل من با هزار جور برنامه ریزی می آیند، باید فکر همه جاشو بکنند. یادتون نره که مسوول برگزاری، ETS هستش و اونه که مسووله و اگر مشکلی در برگزاری پیش بیاید باید جوابگو باشه. مطمئن باشید اگه چند نفر اطلاع بدهند، اولا پیگیری می کنند که دفعه بعد اینطوری نشه دوما شاید یه فکری به حال ما بکنند، مثلا خدا رو چه دیدی شاید گذاشتند جایی دیگه دوباره امتحان بدهیم یا حتی نمره ها رو روی نمودار آوردند. باز هم می گویم ما حساب شده وارد این امتحانات می شویم، آنها مسوول هستند و بدونید که این موسسات مثل موسسات ایران نیستند که هر چی داد و فریاد کنی به دادت نرسند، آنها هم خودشون رو جوابگو می دونن. به نظرم اصلا نباید کوتاه بیایید و حتما email بزنید، مطمئن باشید این به نفع بقیه هم هست. به هر حال خود ETS بعد از نوامبر امتحان ورقه ای دیگه ای در ایران برگزار نمی کنه و این امتحان هم بعید است که به هم بخورد. ببینید همین موسساتی که قرار بوده IBT برگزار کنند و فعلا ملغی شده، خود ETS به فکر شرکت کنندهاشون هست، براشون تا دیر نشده چند گزینه گذاشته مثلا اینکه در تاریخ های دیگه امتحان بدهند و یا حتی پیشنهاد کرده که در امتحان ورقه ای که نوامبر در اصفهان برگزار می شه شرکت کنند، با اینکه ثبت نام آنجا تمام شده!!! به نظر من این امکان وجود داره که یه فکری به حال ما بشه . حتما حتما گزارش بدهید.

با تشکر

سلام.
    چرا دیگه برگزار نمیشه؟ من خودم به دانشگاه اصفهان زنگ زدم گفت که دی ماه هم تافل برگزار می کنه. حتی دانشگه آزاد هم گفت دی برگزار می کنه.
    رو چه حسابی میگی برگزار نمیشه؟

Junior Member

سلام
    منم همون روز اصفهان امتحان دادم و تو سالن خانم ها بودم... منم واقعا رو نمرم حساب باز کرده بودم و چون سر structure وقت کم اوردم خیلی حالم گرفت.. پایم اعتراض کنم.. این انصاف نیست. باید اعتراض کنیم تا برای سری های بعدی این جوری نشه.. کجا اعتراض کنم؟ می شه راهنمایی کنید لطفا؟
    تازه علاوه بر این من به تقلب هایی هم که می شد اعتراض دارم هیچ نظارتی نبود.. من واقعا از حرف زدن مدام دو نفر کنارم عصبی شده بودم.... اگه کسی می خواد تقلب کنه حق نداره اعصاب اطرافیانش رو خط خطی کنه.
    ets باید نظارتش را بیشتر کنه... این اخرین امتحانی بود که من می تونستم شرکت کنم.

سلام. نمی دونم دیگه هر کاری می خواین بکنین فقط یه جوری باشه که اگه این امتحانم خراب شد بازم تو ایران ورقه ای برگزار بشه که بتونم یه بار دیگه امتحان بدم.
    راستی از جوابی هم که ای تی اس به ایمیل هاتون میده ما رو هم باخبر کنین.
    ممنون ، حامد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرستادن Email به ETS: توضیح خطایی که در امتحان تاریخ 13 اکتبر در اصفهان ر

سلام به دوستان،
    هنوز جوابی دریافت نکرده ام، البته روز بعد از ارسال Email یک Email اتوماتیک برایم آمد که بین 3 تا 5 روز کاری جواب نامه ام را دریافت می کنم که باید تا سه شنبه صبر کنم. اگر خبری نشد، دوباره می فرستم. راستش من به آدرس Email ای که خود سایت ETS معرفی کرده بود، فرستادم. شما هم مهین کار رو بکنید. اگر پیشنهاد دیگه ای دارید لطف کنید مطرح کنید.

موفق باشید

Junior Member

خیلی متاسفم اما باید بگم که به نظر من ETS هیچ کاری براتون نمی کنه!!Registeration من رو در دانشگاه آزاد تهران برای 13 october بدون هیچ دلیلی cancel کرد!!خیلی هو زنگ زدم و هم Email دادم اما هیچی به هیچی!می گن ما متاسفیم اما کاری از دستمون بر نمیاد...خلاصه،توصیه می کنم به جای زدن زنگ و Email که فایده ای نداره،به فکر امتحان دادن در جای دیگه ای باشید..من خودم برای 10 November سوریه ثبت نام کردم...شاید هنوز بشه ثبت نام کرد..پیشنهاد دیگه اینکه با Admission Office دانشگاهی که کاندید کردید تماس بگیرید و مشکلتونو بگید و بپرسید که می شه فقط نمره ی تافلتونو دیرتر بفرستید...به مراتب جواب بهتری می گیرید...
    موفق باشید

Junior Member

با سلام،
    خیلی ممنون از راهنماییهاتون، تا حالا جواب نگرفتم، به نظر می رسه که مستقیما کاری صورت داده نمی شود. من هم این گزینه ها رو در نظر می گیرم ولی یک نامه دیگر هم می دهم. اگر جوابی گرفتم، حتما خبر می دهم.

با تشکر از همفکری و همدلی شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)