صفحه 2 از 242 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2415

موضوع: آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

mahnazar
    Guest

پیش فرض ثبت نام اینترنتی ازمون TOEFL-PBT تاریخ 22 دی در تهران

می خواستم بدونم ثبت نام اینترنتی ازمون TOEFL-PBT تاریخ 22 دی در تهران چه زمانی است؟ اصلا ثبت نام اینترنتی داره؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید.

Junior Member

پیش فرض امتحان PBT تهران- 7 دسامبر 2007 ؟؟؟

یه نفر منو راهنمایی کنه!!!
    به کلی گیج شدم. من چند روزه پیش(1 نوامبر) واسه IBT شبراز در تاریخ 24 نوامبر ثبت نام کردم و از طریق ایمیل ticket confirmation گرفتم ولی چند روز بعد یه ایمیله دیگه (TICKET CONFIRMATION)اومد که نوشته بود شما واسه امتحان 7 دسامبر در شیراز ثبت نام کردین!!!!
    وقتی من به ETS ایمیل زدم و مشکل و گفتم ، این جوابی بود که واسه من اومد:
    Dear Test Taker,

We are pleased to announce we have registered you for a paper based TOEFL test in Tehran on December 7, 2007. Your ticket is being printed, sent to the test center, and should be available by November 15, 2007. Please note because this is a paper based test your iBT profile will not be changed.

Your ticket can be picked up at:

TEHRAN, SHARIF TECHNICAL U
    AZADI STREET
    TEHRAN, IRAN

تو رو خدا هر کی میتونه منو راهنمایی کنه..
    مگه تهران 7 دسامبر PBT داریم؟؟؟؟؟؟!!!!
    کسی خبری داره؟؟
    شایدم ETS قاتی کرده :-\؟؟؟؟؟؟؟

کسی میدونه چه خبره؟

پیش فرض پاسخ : امتحان PBT تهران- 7 دسامبر 2007 ؟؟؟

کسی می دونه این pbt 7 Dec تهران رو می شه بقیه هم ثبت نام کنند یا فقط مال کساییه که ibt شون دچار مشکل شده؟؟؟؟؟ خواهش می کنم هر کی چیزی می دونه بگه خیلی برام مهمه. آخه تو خود سایت اصلا نبود.
    در ضمن آیا می شه وقت امتحان رو cancel کرد، تغییر داد یا به کس دیگه ای واگذار کرد؟؟
    من pbt اصفهان 22 دی ثبت نام کردم اما پشیمون شدم.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

پیش فرض پاسخ : امتحان PBT تهران- 7 دسامبر 2007 ؟؟؟(مجرب ها جواب بدین لطفاً!!!!!)

من خودم جزو اونایی ام که iBT شون معلق شده بود و حالا دیروز این email برام اومده... البته تو profile ام تغییری ایجاد نشده. ولی خوب حتما ticket اومده که گفتن برو بگیر دیگه.
    در ضمن این PBT مگه چیه که همه انقدر ازش فراری اند!؟!؟!؟!؟ مگه content اش مثل CBT نیست؟ ???
    .Today&#39;s analysis is the tomorow&#39;s truths

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

چرا content دقیقا مثل cbt خدا بیامرز هست. یادش بخیر یه زمانی همه در به در دنبال pbt بودن الان همه ازش فرار میکنن ولی انصافا کسی که واسه ibt خونده باشه سخته یه دفعه بش بگن بیا pbt بده حداقل اینکه pbt احتیاج به تمرین کافی تو بخش grammer داره
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

کسی تلفن نماینده ETS در تهران رو داره؟؟
    در ضمن pbt 7 Dec رو می شه بقیه هم ثبت نام کنند؟
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

فکر نکنم بقیه بتونن ثبت نام کنن چون انگار همه اونایی که iBT شون کنسل شده اینجا Pbt امتحان دارن.
    ولی حتما بازم از خورشون سوال کنید.

Junior Member

پیش فرض تغيير زمان امتحانPBT آبان 19به 16 آذر؟؟؟درسته؟؟؟

من براي 19 آبان امتحان PBT اصفهان حضوري ثبت نام كردم. الان كه زنگ زدم براي گرفتن كارت ازشون سئوال كنم مسئولش گفت امتحان PBT 19 آبان دانشگاه اصفهان افتاده 16 آذر. اون ها حتي به من زنگ هم نزدند كه خبر تغيير امتحان رو بدن.من حتي براي فردا بليط اصفهان گرفتم. هنوز شك دارم كه خبر درسته يا نه. هر كسي خبر داره ميشه زودتر بهم خبر بده تا تكليف ام مشخص بشه.

پیش فرض پاسخ : تغيير زمان امتحانPBT آبان 19به 16 آذر؟؟؟درسته؟؟؟

من دقیقاً یادم نیست کی بود ولی یادمه که چند روز پیش (که نمی دونم چند روز پیش واقعاً!!!) خیلی خیلی اتفاقی تو اخبار شنیدم که گفت "فردا" برگزار میشه...
    البته می گم، چون اتفاقی شنیدم زیاد بهش توجه نکردم... اصلا شایدم اشتباه شنیدم!

mahnazar
    Guest

پیش فرض پاسخ : ثبت نام اینترنتی ازمون TOEFL-PBT تاریخ 22 دی در تهران

من با دانشگاه آزاد (بخش TOEFL) تماس گرفتم. امتحان 22 در تهرانه. ثبت نام حضوری 30 آبانه. اما از ثبت نام اینترنتی خبری نداشتند. اگر کسی مطلع هست خواهشا ما رو هم با خبر کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)