صفحه 236 از 242 نخستنخست ... 136186226227228229230231232233234235236237238239240241242 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 2415

موضوع: آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد آزمون PBT شنبه 23 دي 91 ((12jan 2013)

نقل قول نوشته اصلی توسط sadena_sadat نمایش پست ها
    سلام
    من به ETS ایمیل زدم و پرسیدم که چرا نمیشه برای ژانویه ثبت نام آنلاین کرد و آنها هم جواب دادن که می تونید فرم ثبت نام را از طریق فکس به شماره
    fax:609-771-7710 بفرستید. متن جواب آنها هم به صورت زیر است:
    Please note you may fax a PBT TOEFL test registration form to us to test on January 12, 2012. Your fax must be received by no later than December 10, 2012.
    فرم ثبت نام كه تو بولتن pbt است، اما مبلغ 160$ رو چطور پرداخت مي كنيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tahami نمایش پست ها
    فرم ثبت نام كه تو بولتن pbt است، اما مبلغ 160$ رو چطور پرداخت مي كنيد؟
    خوب باید کردیت کارت داشته باشی دیگه، به شماره حسابی که داده واریز کنید. یا از سایت هایی که پرداخت های دلاری را انجام کمک بگیرید (البته من خیلی با مراکز آشنا نیستم شاید دوستان دیگه بتونن کمک کنند).

Junior Member

بچه ها تیکت من نرسیده باید نگران باشم؟باید چیکارکنم اصلا؟من برای این امتحان خیلی برنامه ها روکنسل کردم واقعا اگه نشه امتحان بدم باید چیکار کنم؟برای کسی تا حالا مورد مشابهی پیش اومده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marta1 نمایش پست ها
    بچه ها تیکت من نرسیده باید نگران باشم؟باید چیکارکنم اصلا؟من برای این امتحان خیلی برنامه ها روکنسل کردم واقعا اگه نشه امتحان بدم باید چیکار کنم؟برای کسی تا حالا مورد مشابهی پیش اومده؟
    فعلا جاي نگراني نيست، چوت بيشتر از 4 هفته به آزمون مونده، خود ETS هم گفته كه اگه تا 2 هفته به آزمون تيكت نرسيد اطلاع دهي كنيد. در ضمن پيشنهاد مي كنم كه اگه تا 1 هفته ديگه نرسيد، به پست مركزي مربوط به محل زندگيتون يه سري بزتيد. در ضمن اين احتمال كه ممكنه به آزمون نرسي رو كلا فراموش كن. ETS فكر هر احتمالي كه ممكنه رخ بده رو انجام داده.

دوستان كسي اطلاعاتي در باره اسكان در اربيل داره ؟
    تا اونجايي كه من پرسيدم از شبي 40 -50 هزار تومان به بالا هست.

سلام

من از یکی‌ از دوستان که دوستشون در اربیل برای کار سکونت دارن وضعیت قیمت هتل . مسافر خونه رو پرسيدم .
    هتل بالای ۶۰$
    مسافر خونه ۴۰$
    گفت اگه بگردید هولوحوش ۳۰$‌ هم پیدا می‌شه.

Junior Member

سلام
    اگه کسی می خواد بره اربیل، میتونه از ارومیه بره . اونجا مستقیم برای اربیل داره. هر روز صبح ساعت 8 یا 9 شب حرکت میکنه.
    توصیه نمی کنم که از سلیمانیه برید. صبح پنج شنبه قبل از آزمون از ارومیه حرکت کنید، ساعت 8 یا 9 شب میرسید اربیل. اونجا هتل فراونه . البته اگه تهران هم اتوبوس برای اربیل داشته باشه بهتره از تهران بره.

یکی از دوستام اربیل امتحان داده میگه خیلی مثل سنتر های ایران منظم نیستند. برای لیستنینگ از یک ضبط معمولی استفاده می کنند. ، بین رایتینگ و لیسنینگ استراحت نمی دهند. پذیرائی ندارند. امتحان در کلاس های معمولی برگزار میشه.
    حتی برای امتحان 27 آبان هم آدرس را اشتباه نوشته بودند. می گفت محل آزمون ، مرکز زبان بعد از پل هوائی در جاده کرکوک است. 4 5 تا دانشکده صلاح الدین در جاده(خیابان )کرکوک است. امتحان نزدیک دانشکده علوم هندسی بعد از پل هوائی سمت چپ برگزار میشه. حتماً 1 ساعت قبل از آزمون اونجا باشید . البته خیالتون را راحت کنم که اربیل یا هولیر( اربیل به زبان کردی هولیر میشه) کاملاً امن است و مردمان فوق العاده خوبی دارند.
    ویرایش توسط mksh1000 : December 15th, 2012 در ساعت 12:54 AM دلیل: ادغام:::مرتبط

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد آزمون PBT شنبه 27 آبان 91 ((17Nov 2012)

نقل قول نوشته اصلی توسط tahami نمایش پست ها
    سلام
    براي جواب سوالتون به لينك زير مراجعه كنيد.
    http://www.ets.org/toefl/pbt/register/centers_dates
    با سلام
    طبق این لینک امروز میشه جواب تلفنی ازمون 17 نوامبر رو گرفت. از دوستان کسی جای مطمئنی رو سراغ داره که این کار رو انجام بده؟ هزینش چقدره؟
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

Junior Member

سلام، درسته، نتیجه ها اومده. راس ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر. من و دوستانم نتیجه مون رو گرفتیم.

Junior Member

میشه بگین شما چه جوری credit جور کردین واسه 10$ . من چند جا زنگ زدم گفتن 10 دار کمه نمیدیم . میشه بگین شما چی کار کردین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)