صفحه 239 از 242 نخستنخست ... 139189229230231232233234235236237238239240241242 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,381 تا 2,390 , از مجموع 2415

موضوع: آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد آزمون PBT شنبه 23 دي 91 ((12jan 2013)

سلام
    از دوستاني كه اربيل آزمون دارند و از تهران قصد حركت دارن، اگر كسي تمايل داره كه هم سفر باشيم درخواست ميكنم كه پ خ بدن تا هماهنگي هاي لازم رو انجام بديم و تا اخر اين هفته بليط تهيه كنيم .
    با آرزوي موفقيت براي همه‌ي دوستان

Junior Member

ممنون دوست من
    میدونم برای همه رسیده
    همونطور که میدونم هیچکی به اندازه من lucky نیست!!!!!!!!!!

Junior Member

سلام دوستان عزیز. اگه کسی تو اربیل امتحان میده پ خ بده دسته جمعی بریم.

سلام، واسه pbt ترکمنستان ثبت نام کردم، ولی ظاهرا ویزا گرفتنم با مشکل مواجه شد. چطور میتونم سنتر دیگه ای مثل عراق ثبت نام کنم، اصلا این کار شدنی هست؟ فقط یه هفته وقت دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط fort knox نمایش پست ها
    سلام، واسه pbt ترکمنستان ثبت نام کردم، ولی ظاهرا ویزا گرفتنم با مشکل مواجه شد. چطور میتونم سنتر دیگه ای مثل عراق ثبت نام کنم، اصلا این کار شدنی هست؟ فقط یه هفته وقت دارم.
    سلام
    واقعا متاسفم براي مشكلي كه برات پيش اومده، در رابطه با اينكه تو اين 9 روز تا امتحان ميشه كاري كرد واقعا نميشه نميشه مطمئن بود. بهترين راه و مشخصترين راه تماس و يا مكاتبه با ETS است.

سلام
    من یه مشکل بزرگ دارم، یکی کمک کنه لطفن
    10dec فرم ثبت نام و اطلاعات حساب بانکی رو برای Ets فکس کردم (توی ایمیل که من ازشون پرسیده بودم چرا ثبت نام آنلاین زودتر از deadline بسته شده، جواب دادن که فرم ثبت نام را تا 10dec براشون فکس کنم) و از اون موقع هر چی من ایمیل زدم گفتن باید چند روزی صبر کنم. بعد یک ایمیل اومد که فرم هایی که فکس شده پذیرفته نشده منم ایمیل زدم که خوتون گفتین فکس کنم.
    امروز یک ایمیل اومده که سنتر من عشق آباد هست و اگر کارت امتحان دستم نرسیده با کارت شناسایی به سنتر مراجعه کنم. این وسط چند تا مشکل هست:
    1. سنتر عشق آباد اوم موقع پر بود. چه جوری الان می تونم برم این سنتر
    2. من الان توی این چند روزه می تونم ویزا بگیرم؟
    3. اصلاً به این ایمیل میشه اطمینان کرد و رفت تا عشق آبادو این همه هزینه کرد؟
    شما بودید چیکار می کردید؟
    راستی توی اینترنت که می گشتم انگار برای گرفتن ویزا باید دعوت نامه داشته باشی، درسته؟ از کجا باید بگیرم؟
    ویرایش توسط sadena_sadat : January 3rd, 2013 در ساعت 11:36 PM

Junior Member

سلام میدونم چی میکشی ولی خوب من اطلاعاتی ندارم که بتونم کمک کنم فقط میتونم همدردی کنم البته برای من هم تیکت نیومده و همین ایمیل تافل اومد که با کارت شناسایی به سنتر مراجعه کنم و من هم رو همین حساب دارم میرم راستی تافل بهتون تو ایمیلش رجیستریشن نامبر تون رو گفته ؟اگه گفته که صد در صد برید چون حتما میشه به میل تافل اعتماد کرد دیگه!

نقل قول نوشته اصلی توسط sadena_sadat نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکل بزرگ دارم، یکی کمک کنه لطفن
    10dec فرم ثبت نام و اطلاعات حساب بانکی رو برای Ets فکس کردم (توی ایمیل که من ازشون پرسیده بودم چرا ثبت نام آنلاین زودتر از deadline بسته شده، جواب دادن که فرم ثبت نام را تا 10dec براشون فکس کنم) و از اون موقع هر چی من ایمیل زدم گفتن باید چند روزی صبر کنم. بعد یک ایمیل اومد که فرم هایی که فکس شده پذیرفته نشده منم ایمیل زدم که خوتون گفتین فکس کنم.
    امروز یک ایمیل اومده که سنتر من عشق آباد هست و اگر کارت امتحان دستم نرسیده با کارت شناسایی به سنتر مراجعه کنم. این وسط چند تا مشکل هست:
    1. سنتر عشق آباد اوم موقع پر بود. چه جوری الان می تونم برم این سنتر
    2. من الان توی این چند روزه می تونم ویزا بگیرم؟
    3. اصلاً به این ایمیل میشه اطمینان کرد و رفت تا عشق آبادو این همه هزینه کرد؟
    شما بودید چیکار می کردید؟
    راستی توی اینترنت که می گشتم انگار برای گرفتن ویزا باید دعوت نامه داشته باشی، درسته؟ از کجا باید بگیرم؟
    سلام
    درسته، باید دعوتنامه داسته باشی. من که این همه برنامه ریزی کرده بودم واسه ترکمنستان و یک ماه پیش اقدام کردم واسه دعوتنامه ، دیروز جواب اومد که " شرمنده ، دعوتنامه نمیدیم، REJECT" انگار یه پارچ آب یخ ریختن روم. حالا تو این یه هفته نمیدونم چه کنم. امروز به ets ایمیل زدم ببینم چی میگن.

نقل قول نوشته اصلی توسط fort knox نمایش پست ها
    سلام
    درسته، باید دعوتنامه داسته باشی. من که این همه برنامه ریزی کرده بودم واسه ترکمنستان و یک ماه پیش اقدام کردم واسه دعوتنامه ، دیروز جواب اومد که " شرمنده ، دعوتنامه نمیدیم، REJECT" انگار یه پارچ آب یخ ریختن روم. حالا تو این یه هفته نمیدونم چه کنم. امروز به ets ایمیل زدم ببینم چی میگن.
    مرسی از توضیحاتت، فقط پیشنهاد می کنم به ETS زنگ بزنی چون اگر این ها تا امشب جواب ندن میره تا 2 شنبه شب که شاید یه ذره دیر باشه، میدونی که هزینه امتحان هم نصفه برگردونده می شه نه کامل. ایشالاه که همه چیز درست میشه زندگی فقط 100 سال اولش سخته
    ویرایش توسط sadena_sadat : January 5th, 2013 در ساعت 01:08 PM

سلام
    همین الان جواب قطعی رو بهم دادند، میگن نمیشه. دیگه زبونم بند اومده نمیدونم چی بگم..... ترکمنستان هم واسمون شاخ شده ویزا نمیده!!!! این همه تلاش.... اخرشم هیج. مملکته داریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)