صفحه 4 از 242 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2415

موضوع: آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

پیش فرض پاسخ : امتحان PBT تهران- 7 دسامبر 2007 ؟؟؟

سلام .من هم مثل شما امتحانم کنسل شده و ایمیل 7 دسامبر رو دریافت کردم منتها 1 کاری کردم که نمی‌دونم درست بوده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! من کلی‌ میل برای اعتراض فرستادم و تلفن هم به ETS زدم چون برام تاریخ امتحانم و IBT بودنش مهم بود.......... نتیجه اینکه حالا ETS برام میل زده و 1ووچر نوامبر جدید فرستاده که در مدت 1سال هروقت بخوام IBT بدم ؟؟؟مشکلم اینه که برام توضیح ندادن که با فرستادن این ووچر بازم تیکت PBT رو میفرستن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون با توجه به نبودن جای خالی‌ در 1ماه آینده و اینکه من نمرم رو زود لازم دارم این ووچر دردی ازم دعوا نمی‌کنه.

من امتحانم 27 اکتبر بود و مثل شما voucher به من هم دادن که خوشبختانه با خوش شانسی زیاد تونستم یه جا و زمان خوب ثبت نام کنم. مرتب باید سایت را چک کنید تا وقتی کسی کنسل کرد ثبت نام کنین. چون voucher گرفتین دیگه pbt نیستین. ظاهرا الان وقتی کسی کنسل میکنه خود ETS از کسانیکه میل زدن را جانشین میکنه من هم روز شنبه تونستم جا پیدا کنم . شنبه و یکشنبه مرتب سایت رو چک کنید

سلام خدمت دوستان
    یکی از دوستان من رفت به شریف و بهش گفتند که به سازما سنجش مراجعه کنه
    بعد از مراجعه فهمید که ets اشتباه گفته و سازمان سنجش باید ticket و امتحان را برگزار کنه!
    و اینکه سازمان سنجش بهش گفت که 4 روز قبل از امتحان (7 ام دسامبر) کارت ها داده می شود
    همین
    موفق باشید

من که برام ووچر فرستادن نمی‌دونم برای پبت هم برام کارت صادر کردن یا نه؟؟!!تنها امیدم این بود که امروز کارت بدن تکلیفم معلوم PBT اگه قراره ۴روز قبل از امتحان بدن که .......هیچی‌....
    فکر می‌کنید من از کجا می‌تونم بفهمم برای PBT ثبت نام شدم یا نه؟؟؟!!!!
    با سازمان سنجش حرف زدم فهمیدم اوضاع قارشمیش.هنوز نمیدونن PBT رو باید چیکار کنند.
    کسی‌ میل از ETS گرفت که PBT کنسل شده(سازمان سنجش گفت میلی‌ برای بعضیها فرستادن)

سلام دوست عزیز
    تنها راه اینه که تماس با ETS بگیری و بگی که من می خوام PBT شرکت کنم
    دوست عزیز شما میل زدید یا تماس گرفتید که به شما voucher دادند؟
    چون من امتحانم را 2 هفته پیش به دلیل تغییر روز کنسل کردم و حالا می خوام برای سال جدید ثبت نام کنم
    باید چیکار کنم تا voucher به من بدند؟
    ممنون

من همون موقع که میل امتحان در روز ۷دسامبر رو گرفتم گفته بود اگه راضی‌ نیستین به همین آدرس ميل بزنید ،میل زدم و گفتم که نمی‌خوام PBT بدم و البته چند تا جمله اعتراض آمیزم نوشتم. برام ووچر فرستدن .منتها نمی‌دونم کارم درست بود یا نه چون الان نه PBT رو دارم نه IBT تو تاریخی‌ که می‌خواستم!!!پس اگه میخواین این کارو بکنین اول جنبه هایی مختلفشو بسنجید

سلام دوست عزیز
    ممنون
    ولی اگر باید امتحان بدهید یک راه برای ثبت نام وجود دارد و همانطور که یکی از دوستان گفته بود باید مرتبا به قسمت ثبت نام رفته و هر موقع که دیدید کسی کنسل کرد شما به جاش ثبت نام کنید!
    یا اینکه الان برید و برای ژانویه یا فوریه 2008 ثبت نام کنید

این امتحان 7 dec که قرار نیست برای اونایی که iBT شون معلق شده بود دوباره کنسل بشه؟؟؟ ???
    ما که با Credit ثبت نام کردیم که برامون از جهت اومدن ticket مشکلی ایجاد نمی کنه!؟!؟!؟
    .Today's analysis is the tomorow's truths

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin
    این امتحان 7 dec که قرار نیست برای اونایی که iBT شون معلق شده بود دوباره کنسل بشه؟؟؟ ???
    ما که با Credit ثبت نام کردیم که برامون از جهت اومدن ticket مشکلی ایجاد نمی کنه!؟!؟!؟
    سلام
    بعید میدونم چون تعداد زیاد هست
    ولی برای منی که 2 هفته پیش کنسل کردم کارت صادر کردند و برای همه کارت صادر می کنند

من 2 ساعت پیش با قسمت customer service تماس گرفتم که بابا من کنسل کردم و اقلا یک voucher بفرستید من دوباره ثبت نام کنم و گفتم که ibt من به pbt تبدیل شده و من نمی خوام امتحان بدم . جالب اینجا بود که خانمی که باهاش صحبت می کردم گفت اصلا ما 7 دسامبر امتحان pbt نداریم
    بعد گفتم به من میل زدید که این تاریخ امتحان دارم بالاخره شماره را گرفت که نمیدونم supervisor زنگ میزنه بهتون
    عجب گیری کردیم >

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)