صفحه 5 از 242 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2415

موضوع: آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

پیش فرض پاسخ : امتحان PBT تهران- 7 دسامبر 2007 ؟؟؟

شما امتحان رو کنسل کردین پس نه بهتون voucher میدن و نه PBT فقط 70 دلار بر میگردونن. پس اگر میخواین ثبت نام کنید عجله کنید و خودتون voucher بگیرید. اگر میل بزنید و کاملا شرایط رو بنویسید و registration no و order number و ID تون توی میل باشه در عرض چند روز بهتون جواب مناسبی میدن (من خودم و دوستانم حداقل 10 بار به این روش جواب گرفتیم)

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoum
    شما امتحان رو کنسل کردین پس نه بهتون voucher میدن و نه PBT فقط 70 دلار بر میگردونن. پس اگر میخواین ثبت نام کنید عجله کنید و خودتون voucher بگیرید. اگر میل بزنید و کاملا شرایط رو بنویسید و registration no و order number و ID تون توی میل باشه در عرض چند روز بهتون جواب مناسبی میدن (من خودم و دوستانم حداقل 10 بار به این روش جواب گرفتیم)
    ممنون
    من حتی با اینکه کنسل کرده بودم در لیست pbt بودم که کنسل کردم و voucher گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط honeyhendesi
    من حتی با اینکه کنسل کرده بودم در لیست pbt بودم که کنسل کردم و voucher گرفتم

bebakhshid in liste PBT ro koja mishe did??????????
    جایی نمی شه دید
    چون ایمیل اومده بود که شما توی لیست pbt ما هستید و امتحان دارید منم تماس گرفتم و کنسلش کردم

مریم محمدی
    Guest

پیش فرض پاسخ : ثبت نام اینترنتی ازمون TOEFL-PBT تاریخ 22 دی در تهران

سلام. ما که به ثبت نام حضوری نرسیدیم.
    برای ایتنرنتی تو سایتی که گفتید. که فقط با مستر کارتو ویزا کارت می شه . این موسسات که از طرف ما پرداخت می کنن. معتبرن. به نظرتون . یا اگه جای معتبری رو می شناسید خبر بدید. مرسی زیاد. من خیلی منتظرم. ممنون. اگه زودی جواب بدید.

بله باید از همین موسسات استفاده کنید. من از یکی استفاده کردم که بچه ها اینجا معرفی کرده بودن مشکلی هم نبود. اسمش یادم نیست. تو قسمت "پرداخت هزینه ها با کارت اعتباری" می تونی این موسسه ها رو پیدا کنی.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

مریم محمدی
    Guest

مرسی. پس قابل اعتمادن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم محمدی
    مرسی. پس قابل اعتمادن.
    درسته، باید از همین شرکتها استفاده کنید، اما پیشنهاد می کنم قبلش حواستون رو کاملاً جمع کنید، یه نگاهی به نوشته های دوستان توی سایت بندازید متوجه می شید،
    موفق باشید
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

بچه هایی که باید pbt بدین ، اینو دیدن ؟

http://82.99.202.130/Toefl/1386/860905_01.php

Junior Member

پیش فرض یک خبر بد در مورد Toefl اصفهان (سال ۲۰۰۷)

می دونید که نتایج تافل 13 اکتبر اصفهان تا الان دو هفته تاخیر داشته. من با اصفهان که چند بار تماس گرفتم گفتند رایتینگ ها تصحیح نشده اما به دلیل عجله ای که داشتم الان با ETS تماس گرفتم. جوابی که دادند این بود:
    "به دلیل اعتراضاتی که در مورد نحوه برگزاری امتحان از این سنتر دریافت شده کل نتایج Hold باقیمانده و تنها کاری که شما می تونید انجام بدید اینه که صبر کنید تا ETS به شما mail بزنه و احنمالا امتحان دیگری برگزار میشه."
    واقعا متاسفم. کسانیکه حالا به هر دلیل چند سوال listening رو از دست داده بودند انقدر email اعتراض آمیز به ETS زدند که حالا همون نمره هم براشون اعلام نمیشه و مسلما امتحان مجدد اگر در کار باشه همه کسانیکه در این سنتر امتحان دادند باید قید deadline خیلی دانشگاها رو بزنند.

پیش فرض پاسخ : یک خبر بد در مورد Toefl اصفهان

آخه اینم شد شناس. استاده منتظره ببینه نمره تافلم چطور میشه. تا الانم یه هفته ای تاخیر دارم. الانم ایینطوری شده من چه جوابی به این استاده بدم؟ چی بگم که باور کنه. اکه هییییییییییییییی.
    آقا یه به نظرم تو همین فروم همه جمع شن یه تصمیمی بگیریم و سریعا بهشون تلفن یا ایمیل بزنیم. کسی بصورت فردی اعتراض نکنه چون تاثیری نداره بیاید اول خوب فکر کنیم که چیکار کنیم بعدش اعتراضی چیزی می کنیم. هرکی بیاد نظرشو بگه.

حامد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)