صفحه 6 از 242 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2415

موضوع: آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک خبر بد در مورد Toefl اصفهان

من میگم تا دیرتر از این نشده همین الان میل بزنیم به ets بگیم واقعا چی پیش اومد تو اصفهان. خداییش فقط یه تست listening تداخل کرد با حرف اون آقاهه! اینایی که میل زدن اعتراض کردن خیلی اغراق کردن. یا اینکه بگیم حداقل نمره کسایی که می خوان نمرشونو هرچه زودتر بگیرن و وقت دادن آزمون جدید رو ندارن حداقل بدن. من خودم یه میل زدم شمام پیشنهاد می کنم زودتر یه میل بزنین. فقط متنشو عوض کنید که فکر نکنن یه نفر همه میلا رو زده:

Dear sir/madam

I have taken PBT exam on October 13, 2007 in University of Isfahan , Isfahan, Iran with with test center code G710.
    My marks are supposed to be ready by now, however, when calling to hear my score it is said that my marks are not available. I heard there are some complaints about the test center and I am wondering if this delay is related to these complaints. As a participant of the exam, there were some minor problems related to the testing; but they were not so serious to cancel the whole exam. Although I may loose 1 question of my listening skill because of the problem occured in playing the recording, I think that does not change my mark too much. The deadlines of the universities that I am going to miss because of this delay are more important than a small mark difference. I would be very grateful to have my test to be scored(as what it is claimed in the bulletin) as soon as possible

Registration Number:
    Test Center: G710, Isfahan, University of Isfahan, Iran
    Test Date: October 13, 2007
    First Name:
    Family name:
    Mailing Address:
    Zip code:
    Tell number:
    Email:

Junior Member

فکر خوبیه. همین کارو می کنیم. اما به نظر من با اصفهان هم تماس بگیریم که به جای دروغ بافی قضیه رو پیگیری کنن.
    اونیکه در ets من باهاش صحبت کردم گفت تعداد زیادی complaint دریافت کردیم و ما داریم همه جواب ها رو بررسی می کنیم. امیدوارم بیشتر از اون تعداد الان ایمیل بزنن که ets بی خیال شه. از قسمت دوم حرفش من برداشت کردم که موضوع تقلب هم محتمله.

Senior Member

من خودم واسه iBT مشکل داشتم که روز امتحان مرکزمون نتونست برگزار کنه. تعدادمونم کم بود زير 30 نفر. ولي هممون کلي mail و tel به ETS زديم. در کنار ما خود center هم فعاليت کرد تا به نتيجه رسيد. شمام بايد کلي پيگير باشين. لااقل نمرتونو اعلام کنن بعد هر کاري خواستن بکنن. واقعا بايد پيگيري کنين. تا به weelkend نرسيده زودتر بجنبين.
    موفق باشين.

Junior Member

آره تو رو خدا تا قبل از weedend میل بزنید. اینا سوالای خیلی نرمالشونم 1 هفته طول می گشه تا جواب بدن چه برسه به یه همچین موردی. لطفا تا فردا میل بزنید، بعد شنبه هم به اصفهان زنگ می زنیم تا تکلیف روشن بشه. لطفا اگه از دوستاتونم کسایی هستن که اصفهان امتحان دادن بگین این کارو بکنن. اگه کسی خبر جدیدیم گرفت بگه plz.

yashar_apply
    Guest

آقا من هم با اصفهان که تماس گرفتم گفتند امتحان writing رو هنوز تصحیح نکردند. من فکر می کنم اگه یک دفعه بگن امتحان لغو ه همه صداشون در بیاد. واسه همین دارن تدارک میبینن که یه امتحان دیگه اعلام کنن که برگزار بشه ! میگین نه !؟؟؟ حالا از من گفتن بود ;D

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

به نظر من همونطور که یک تعداد ایمیل زدن و گفتن امتحان مشکل داشته بقیتون باید هرکدوم یک میل بزنید و بگید مشکل خاصی نبوده (البته با هم هماهنگ باشید و همتون یه چیز بگید نه اینکه هرکی بخواد ساز خودش رو بزنه) تا بفهمند اون تعداد در اقلیت بودند. امتحان جدید به نفع هیچ کس نیست چون به deadline ها محاله که برسید.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

شما به اينايي كه امتحانشون كنسل شده مي‌گيد اگه يه امتحان ديگه بديد به Deadlineها نمي‌رسيد. پس ما كه مثلن 9 فوريه داريم تافل مي‌ديم چي؟
    آخه من و دوستم حساب كرديم به سوئد كه حتمن مي‌رسيم. به بعضي دانشگاه‌هاي آمريكا و كانادا هم مي‌رسيم. تازه اونايي هم كه Deadlineهاشون مي‌گذره بعضي‌هاشون باهامون راه ميان. پارسال دوستم تا بعد از عيد هم داشت مداركشو تو چند دانشگاه‌ آمريكايي كامل مي‌كرد.
    فكر مي‌كنيد اين چيزايي كه ما روش حساب كرديم اشتباهه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نه بعضی جاها deadlin که دارن April هست اما اکثر دانشگاههای خوب آمریکا ژانویه هست و تازه هیچ معلوم نیست اگه قرار به گرفتن مجدد امتحان باشه کی امتحان گرفته بشه و کی نمره ها بیاد. خود اومدن نمره 1/5 ماه طول میکشه. ولی بحث این هست که همونطور که شما واسه زمان امتحان و فرستادن مدارک برنامه ریزی کردید این بچه هایی که اصفهان امتحان دادن هم همین کار رو کردن و رو زمان اومدن نتایج و فرستادن مدارک برنامه ریزی کرده بودن. پس با تکرار امتحان عملا deadline ژانویه رو از دست خواهند داد.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

mhnisha
    Guest

نمره ها آمده نگران نباشيد الان از ETS گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Rezazadeh
    شما به اينايي كه امتحانشون كنسل شده مي‌گيد اگه يه امتحان ديگه بديد به Deadlineها نمي‌رسيد. پس ما كه مثلن 9 فوريه داريم تافل مي‌ديم چي؟
    آخه من و دوستم حساب كرديم به سوئد كه حتمن مي‌رسيم. به بعضي دانشگاه‌هاي آمريكا و كانادا هم مي‌رسيم. تازه اونايي هم كه Deadlineهاشون مي‌گذره بعضي‌هاشون باهامون راه ميان. پارسال دوستم تا بعد از عيد هم داشت مداركشو تو چند دانشگاه‌ آمريكايي كامل مي‌كرد.
    فكر مي‌كنيد اين چيزايي كه ما روش حساب كرديم اشتباهه؟
    میشه بپرسم شما از کجا می دونید به سوئد می رسید؟؟!!!!!سوئد که همه مدارک رو تا 15 فوریه می خواد...!!!!
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)