صفحه 8 از 242 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2415

موضوع: آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

پیش فرض پاسخ : یک خبر بد در مورد Toefl اصفهان

سلام
    بهتره با اصفهان هم تماس بگيريم كه پيگيره قضيه باشهههههههههههههههههههههه ههههههههه.
    من خودم ايميل زدم به ETS و موضوع رو گفتم بقيه دوستان هم خواهشا ايميل بزنن تا ETS نمره ها رو بفرسته.

من به اصفهان زنگیدم گفتن نمره ها پنجشنبه فرستاده شده و تا 2-3 روز دیگه میرسه. امیدوارم راست گفته باشن.

Junior Member

من شنبه رفتم دانشگاه اصفهان پرسیدم گفت 5 شنبه پست شده و تا 3 یا 4 شنبه این هفته حتما میرسه ولی زودتر از 3 شنبه روش حساب نکنین

سلام
    امروز 15 Dec ولی هنوز نتیجه ها نرسیده، معلوم نیست اصفهان داره چی کار می کنه ??? ???

Junior Member

من از ETS ایمیل گرفتم که نمره ها رو Dec.4 برا اصفهان فرستادن. شاید اصفهانو پیدا نمی کنن اینا.

Junior Member

سلام
    من 5شنبه کارنامم اومد در خونمون!!!!!!!! خیلی تعجب کردم.... چون نه کارت ورودی نه بولتن نیومد خونمون...

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض به نظرتون تافل pbt تا کی برگزار میشه؟

با سلام مي خواستم بدونم ايا pbt هنوز هم برگزار ميشه يا نه؟اگه مي شه كجا و چطور بايد ثبت نام كنيم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظرتون تافل pbt تا کی برگزار میشه؟

سلام
    بله برگزارمیشه الان اصفهان برای 20 اردیبهشت 1387 on-line ثبت نام می کنه که باداشتن کارت اعتباری می تونید ثبت نام کنید. تهیه کارت اعتباری هم در همین فروم آمده یک کم بگردی پیدامی کنی. برای ثبت نام حضوری اصفهان هم باشماره 0311-7932123 تماس بگیر بهتون می گن کی برای ثبت نام برید اونجا.
    به طور کلی هم برای دیدن زمانهائی که امتحان تافل توی ایران برکزار میشه باید هرروز بری توسایت www.toefl.org توی همون صفحه ای که باز میشه گزینه register for the test راانتخاب کن . سپس درقسمت select a location ایران راانتخاب کن. کمی صبرکن یک صفحه بازمیشه که دروسط صفحه 2تا کادر است یکی برای امتحان ibt ودیگری برای pbt . درقسمت pbt گزینه register on-line راانتخاب کن . صفحه ای بازمیشه پایین صفحه سمت راست گزینه begin regisreation رابزن صفحه دیگری می آیدکه درکادر اول ایران راانتخاب می کنی ودرکادر دوم تمام مراکزی رادرایران تافل پی بی تی برگزار می کنند می آورد اگه جلوش نوشته بود seat available یعنی دارند ثبت نام می کنند
    یک کم تو این سایت بگردی اطلاعات مفیدی دستت می آید.

پیش فرض تجربیات امتحان تافل 12 ژانویه 2008 ، در سنتر های مختلف

سلام

دوستانی که امروز امتحان دادن(تهران، دانشگاه آزاد) ، امتحان چطور بود براشون. منم امتحان دادم، می خواستم بدونم اون قسمت هایی رو که من مشکل داشتم واسه همینطور بوده یا نه. مخصوصا کسایی که بار چندمشون بود امتحان و چطور دیدن؟

از نظر من reading سومی و چهارمی واقعا اذیت کننده بود و آخریش زیادی ساده، listening یکم زیادی گمراه کننده بود در عین این که ظاهرا ساده بود. section 2 هم مثل بقیه ی آزمونا. نظر شما چیه؟
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

پیش فرض پاسخ : 12 ژانویه، PBT چطور بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jalali
    سلام

دوستانی که امروز امتحان دادن(تهران، دانشگاه آزاد) ، امتحان چطور بود براشون. منم امتحان دادم، می خواستم بدونم اون قسمت هایی رو که من مشکل داشتم واسه همینطور بوده یا نه. مخصوصا کسایی که بار چندمشون بود امتحان و چطور دیدن؟

از نظر من reading سومی و چهارمی واقعا اذیت کننده بود و آخریش زیادی ساده، listening یکم زیادی گمراه کننده بود در عین این که ظاهرا ساده بود. section 2 هم مثل بقیه ی آزمونا. نظر شما چیه؟
    من تو امیر بهادر دادم. کیفیت صدا برعکس Dec7 عالی بود و مثل شیشه. دستشون درد نکنه.
    به نظر من listening که همیشه یه مدله. و کلا longer conversion هاش اذیت میکنه و مکالمه های کوتاهشم بستگی به گوش خودت داره که آشنا باشه.
    structure هم ایندفعه سخت تر از Dec7 بود.
    reading هم اولیش الکی لغتای سخت داشت و بقیشم ساده بود. به قطع میگم که reading ها ساده تر بود.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)