صفحه 9 از 242 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2415

موضوع: آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

پیش فرض پاسخ : 12 ژانویه، PBT چطور بود؟

من تو امیر بهادر دادم. کیفیت صدا برعکس Dec7 عالی بود و مثل شیشه. دستشون درد نکنه.
    ااااااااا (با کسره بخونین)، پس کیفیت صدا خوب بود تو امیر بهادر؟ پس ارزششو داره آدم online ثبت نام کنه PBT رو؟؟؟؟ ???
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

انصافا کیفیت صدا تو دانشگاه آزاد خیلی خوب بود، اگه دوره های بعد اونجا امتحان دارید اصلا نگران صدا نباشید. ولی یه مشکل خیلی کوچولو بود که زمان و خوب اعلام نمی کردن و اگرم اعلام می کرد موقعی اعلام می کرد که دیگه فایده ای نداشت! یعنی اگه دقیقا خودتون زمان و مدیریت نمی کردین به مشکل بر می خوردین.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

من امروز كيش PBT دادم.

كيفيت صدا خوب خوب بود.

به نظرم Structure از 19 آبان يه خرده سخت تر بود.

Reading در عوض يه كم آسونتر بود.

دو تا موضوع رو اعصاب تو كيش:

1) بعضي صندلي ها جير جير ميكردن و آقاي محترمي كه جلوي من نشسته بود ميخ در باسن داشت(كنايه از زياد تكون خوردن)

2) بعضي آدما به هيچ وجه توضيحات اول(كه ميگه الان اسمتو بنويس، الان دفترچه رو از رو زمين بردار، الان لبخند بزن) رو نمي فهمن. نمي دونم چرا ميان تافل بدن

من تو اميربهادر دادم. خيلي كيفيت خوب بود، برعكس تبليغات منفي كه دوستان اينجا مي‌كردن و به آدم استرس مي‌داد. واقعاً همه چيز عالي بود. كيفيت صدا، صندلي، و همه چيز به نظرم عالي بود.
    اما به نظر من بخش structure خيلي سخت بود ولي reading و listening با دوره‌هاي قبل خيلي فرق نداشت. البته من بار اول بود كه تافل مي‌دادم. و در مقايسه با سوالهاي سال قبل كه زدم مي‌گم.
    حالا بايد منتظر بمونيم تا جوابها بياد ببينيم چي‌كار كرديم. ???

Junior Member

منم دانشگاه آزاد امتحان دادم.
    يکی از readingها کپی سال قبل بود با همون سوالات!!
    listening هم نسبت به سال قبل خيلی خوب بود.

من اصفهان دادم. کیفیت عالی. listening متوسط بود ولی گزینه هاش گوراه کننده بود اذیت می کرد. structure به نظر من سخت بود. reading به جز اولی آسون بود.

Junior Member

من دانشگاه آزاد امتحان دادم...دفعه ی اولم بود و آماده بودم...
    به نظرم reading آسون بود...مخصوصاً vocab هاش....با 504 , Essential کاملاً cover می شد...
    structure کمی سخت بود این طور که بقیه می گفتند...هر چند همیشه چند تای آخر کمی سخته دیگه...
    listening هم سخت نبود به نظرم،البته راحت هم نبود....
    کیفیت صدا واقعاً خوب بود...هر چند یک بچه ای بیرون در یکم نق می زد(نمی دونم اونجا چی کار می کرد!!)...

اما خب...حرفم اینه که اگه آدم با آمادگی بره سر جلسه،اضطرابش کمه و تسلط بیشتری داره...یعنی به نظرم اتفاق اصلی سر جلسه نمی افته...قبلش می افته که آدم تلاش کنه و خودشو آماده کنه یا نه...
    برای موفقیت کلاً تست زدن رو بی نهایت توصیه می کنم....

از همه ی دوستان خوبی هم که کمکم کردند ممنون...مثل Ali_Ali،vahid1982 و آقای تورانی...
    بچه های اینجا واقعاً خوبن...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظرتون تافل pbt تا کی برگزار میشه؟

من امروز اومدم با كارت اعتباري براي تافل ورقه ايي اصفهان ثبت نام كنم ديدم نوشته No Dates Currently Available يعني ديگه جا نداره ؟؟؟ يا هنوز شروع به ثبت نام نكرده؟؟؟
    آخه مگه ميشه براي اديبهشت به اين زودي پر بشه؟
    كسي جاي ديگه ايي تو ايران براي تافل ورقه ايي سراغ نداره كه بشه با كارت اعتباري ثبت نام كرد؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

تمام جاهاي موجود توي ليست ETS مشخصه (توي قسمت register ...). اگه جاها پر شده باشه مي نويسه No Seats Available پس احتمالاً هنوز باز نشده. بايد هر روز چك كني وگرنه زود پر مي شه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    ]
    من که هفته پپش چک کردم، ارديبهشت اصفهان باز بود. حتما تا حالا پر شده که اينجوري نوشته.
    در این صورت باید همان طور که دوستمون گفت بنویسه No seats available
    معمولا در مورد مراکزی که تو همه تاریخ ها ثبت نام ندارند و به طور دقیق هم معلوم نیست در چه تاریخ هایی مجوز برگزاری بگیرند این طوری می نویسه: No Dates Currently Available

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)